خانواده‌های شهید سردار همدانی و سردار سیاح طاهری از جمله کسانی هستند که در این مراسم مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم در مراسم اختتامیۀ سومین دورۀ مسابقۀ «کتاب و زندگی» تجلیل می‌شوند.

خانواده‌های شهید سردار همدانی و سردار سیاح طاهری از جمله کسانی هستند که در این مراسم مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

در این مراسم هم‌چنین جمعی از هنرمندان از جمله امین زندگانی و الیکا عبدالرزقی و برخی عوامل که در تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» حضور داشتند نیز حاضر خواهند بود.

هم‌چنین به پنج نفر از کسانی که تصاویرشان در اینستاگرام مسابقه به عنوان تصاویر برگزیده انتخاب شده است به رسم یادبود هدیه و لوح تقدیری به امضای نویسنده و فرزندان شهید ابراهیمی اهدا خواهد شد. دو نفر از این افراد تهرانی و سه نفر دیگر بقیه غیرتهرانی هستند.

سومین دورۀ مسابقۀ «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «دختر شینا» برگزار شد. این کتاب بخش‌هایی از زندگیِ مرحوم قدم‌خیر محمدی کنعان، همسر شهید ستار ابراهیمی هژیر از شهدای استان همدان است که در نبود همسرش با صبر و پایمردی، زندگی خود و پنج فرزندش را زیر سایۀ جنگ اداره می‌کرد.

«دختر شینا» به قلم بهناز ضرابی‌زاده و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده و تاکنون حدود 180 هزار نسخۀ آن به فروش رسیده است.

خانوادۀ شهید ابراهیمی و نویسندۀ کتاب نیز بعد از انتشار کتاب در دیداری خصوصی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند و آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار به تمجید از کتاب و شخصیت مرحوم محمدی پرداخت.  

مراسم اختتامیۀ سومین دورۀ مسابقۀ «کتاب و زندگی»، ساعت 16 شنبه اول اسفند در محل حوزۀ هنری برگزار می‌شود.

حضور عموم علاقه‌مندان در این مراسم آزاد است.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس