کد خبر 527580
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳

وب سایت افشاگر Football leaks در گزارش تازه خود از قرارداد اوزیل با آرسنال پرده برداشته و آورده است: مادریدی‌ها هم سهم‌خواهی داشته‌اند و هم شرط‌هایی علیه بارسلونا.

به گزارش مشرق، باشگاه رئال مادرید در زمان فروش مسعود اوزیل به تیم فوتبال آرسنال دو شرط عجیب در قرارداد وی لحاظ کرده که از دید بسیاری از کارشناسان فوتبال اسپانیایی بسیار غیرمنطقی بوده اما آرسنال برای داشتن این ستاره تاثیرگذار در شرایط خاصی که داشته این شرایط را پذیرفته است.

اوزیل بعد از 105 بازی موفق و 19 گل زده همچنین بیش از 700 پاس سالم که در تاریخ باشگاه رئال مادرید کم نظیر بود، راهی آرسنال شد اما در قرارداد بین دو باشگاه رئال مادرید و آرسنال آمده است که اگر اوزیل به مبلغی بیش از 50 میلیون یورو به تیمی دیگری فروخته شد، 33 درصد از آن رقم باید به باشگاه رئال مادرید داده شود.

بند دوم این قرارداد عجیب تر از اولی است و باشگاه رئال مادرید قید کرده که اوزیل هرگز حق ندارد راهی بارسلونا شود و آرسنال حق ندارد این بازیکن را به بارسلونا بفروشد، در غیر اینصورت باید جریمه‌ای سنگین به باشگاه رئال مادرید پرداخت کند و اوزیل تنها در صورتی می‌تواند راهی بارسلونا بشود که مبدا حرکتش آرسنال نباشد و از تیم دیگری به آن تیم برود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس