چند عضو انگشت‌نمای فراکسیون رهروان تبدیل به مهره‌های دم دست خبرگزاری‌ها و سایت‌ها و نشریات شبه اصلاح‌طلب یا دولتی برای اختلاف‌افکنی در ائتلاف فراگیر اصولگرایان شده‌اند.

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در قسمت اخبارویژه‌ خود نوشت: چند عضو انگشت‌نمای فراکسیون رهروان تبدیل به مهره‌های دم دست خبرگزاری‌ها و سایت‌ها و نشریات شبه اصلاح‌طلب یا دولتی برای اختلاف‌افکنی در ائتلاف فراگیر اصولگرایان شده‌اند.

برخی روزنامه‌های اصلاح‌طلب، چند سایت حامی دولت و خبرگزاری‌های دولتی یا اصلاح‌طلبی مانند ایلنا و ایسنا مدتی است با به بازی گرفتن کسانی چون «ب-ن»، «غ-ج»، «م-ح»، «ج-ج» و «ح-گ» تلاش می‌کنند به اختلاف در میان اعضای ائتلاف فراگیر اصولگرایان دامن بزنند و مانع از اتحاد در جبهه اصولگرایی شوند.

برخی از این افراد نگرانند که درصورت تهیه فهرست مشترک اصولگرایان با مبانی اصولگرایی و شایسته‌گزینی، آنها در فهرست نباشند؛ ضمن اینکه برخی وعده‌ها را از سوی مراکز دولتی مبنی بر حمایت انتخاباتی یا واگذاری سمت در صورت راه نیافتن دوباره به مجلس دریافت کرده‌اند. روز گذشته نیز چند تن از این افراد دم‌دستی ضمن مصاحبه‌هایی با ایلنا، ایسنا، نامه‌نیوز مدعی شدند اصولگرایان باید با افراطیون مرزبندی کنند حال آن که ریشه و تبار افراطی‌گری و رادیکالیسم در عمق جبهه افراطیون مدعی اصلاح‌طلبی است که اکنون مایلند ضمن بازگشت به عرصه سیاست، سوابق خیانت خود را پاک کنند اما متاسفانه از سوی این مدعیان پایبندی به انقلاب هرگز به چالش و اعتراض گرفته نمی‌شوند.

این گروه تلاش گسترده‌ای را هم در پیش گرفته‌اند تا به هر قیمت شده از همراهی علی لاریجانی با اصولگرایان مانع شوند. برخی از اعضای فراکسیون رهروان درصدد انتشار فهرست‌های ملغمه‌ای‌گونه با تحت عنوان مستقل و معتدل هستند!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس