تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تحت تأثیر ماجرای پرداخت 7 میلیون تومان از سوی فرزاد مجیدی به مسئولان هتل شهریار برگزار شد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال یک روز بعد از تساوی مقابل تراکتورسازی تبریز از ساعت 13 امروز برنامه‌‌های آماده‌سازی خود را برای دیدار مقابل صبای قم پیگیری کرد.

تمرین امروز حاشیه‌های جالبی داشت که در زیر می‌خوانید:

*خسرو حیدری و یعقوب کریمی دو غایب تمرین امروز استقلالی‌ها بودند و محسن کریمی نیز در محل تمرین حاضر شد و پس از کسب اجازه از مظلومی به کلینیک استقلال رفت.

*پرویز مظلومی که با لباس شخصی به محل تمرین آمده بود در ابتدا بازیکنان را دور هم جمع کرد. وی برای دقایقی پیرامون بازی با تراکتورسازی و عملکرد آنها به گفت‌وگو پرداخت ولی خوشحالی در چهره مظلومی پیدا بود و به نظر می‌رسید سرمربی استقلال از کسب نتیجه و عملکرد شاگردانش در دیدار روز گذشته رضایت داشت. مظلومی در ادامه صحبت‌های خود خطاب به بازیکنان گفت باید به خاطر اینکه 7 میلیون تومان از جیب آقای فرزاد مجیدی کسر شد و به حساب هتل شهریار رفت از او تشکر کنیم. به همین خاطر از شما می‌خواهم که همه او را تشویق کنید که در این لحظه بازیکنان اقدام به دست زدن برای مربی‌شان کردند.

*در ادامه مجید صالح با شوخی خطاب به مجیدی گفت اگر این پول را از باشگاه بگیری مطالبات قبلی‌ات هم پاک می‌شود. در این لحظه بازیکنان استقلال می‌خندیدند. مظلومی در ادامه صحبت‌هایش با دفاع از عملکرد بازیکنان تیمش در دیدار روز گذشته گفت: محسن قهرمانی با خودش کارت نیاورده بود و می‌خواست بدون کارت از فوتبال خداحافظی کند (باخنده) ما حتی دیروز می‌توانستیم برده باشیم و پنالتی ما هم گرفته نشد ان‌شاء‌الله از امروز برای بازی با صبا تمرین می‌کنیم و از این دیدار خانگی 3 امتیاز را می‌خواهیم.

*بعد از صحبت‌های پرویز مظلومی آرش برهان ضربه‌ای به توپ زد و خطاب به بازیکنان گفت تکنیک فقط نزد کرمانی‌ها است و بس.

*در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر علی‌اصغر قربانعلی پور به گرم کردن بدن‌ها پرداخته و سپس در گروه‌های چند نفره مشغول بازی شدند.در بخش دیگر دروازه‌بانان تیم استقالل به جز رحمتی مشغول بازی تنیس فوتبال شدند که حسین تراب‌پور هم به رحمتی گفت رحمتی امروز مثل محسن قهرمانی است و می‌خواهد داور باشد. دروازه بان استقلال هم پاسخ داد من هم امروز بازی آخرم است و می‌خواهم از فوتبال خداحافظی کنم که این صحبت گلر استقلال با خنده جمع همراه شد.

*علی نظری جویباری در ابتدای تمرین امروز در کمپ حجازی حضور پیدا کرد و پس از صحبتی کوتاه با مظلومی و فرزاد مجیدی محل تمرین را ترک کرد.

*هوای آلوده شهر تهران باعث شده بود تا بازیکنان در مورد نحوه تمرین در این هوای آلوده با یکدیگر صحبت کنند.

*تیم فوتبال استقلال فردا تمرین نخواهد کرد و آبی‌پوشان از روز چهارشنبه آخرین تمرین خود را برای بازی با صبای قم انجام خواهند داد.

دیدار تیم‌های صبا و استقلال روز پنج‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس