کد خبر 477448
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸

برخی سازمان‌های ضداسلامی آمریکا به بهانه‌های مختلف چون اعتراض به توافق هسته‌ای با ایران و اسکان مجدد پناهجویان سوری قصد برگزاری تجمعاتی را در مقابل مراکز اسلامی و مساجد چندین شهر این کشور دارند.

به گزارش مشرق، همزمان با افزایش موج لفاظی‌های ضد اسلامی و مسلمانان، اینک گروه‌های ضد مسلمان آمریکا قصد برگزاری حداقل 20 تجمع ضد اسلامی را  در ماه جاری در مقابل مساجد و مراکز اسلامی در سرتاسر آمریکا در تاریخ 9 و 10 اکتبر دارند.

به نوشته وبگاه «اوپد نیوز» یکی از گروه‌های سازمان دهنده تجمع ضد اسلامی در آمریکا که مدعی وجود هوادارانی در استرالیا،‌انگلیس، کانادا و آلمان می‌باشد، در صفحه فیسبوک خود در این زمینه نوشت: « چون اسلام افراطی انسانیت را هدف گرفته قرار است اعتراض‌هایی را به همین مناسبت در مقابل مساجد برگزار کنیم.»

این گروه ضد اسلامی که متعلق به  مرکزی تحت عنوان «سنتر فور نیو کمیونیتی» است، ادعا کرده که قصد دارد حداقل بیست تجمع ضد اسلامی را در شهرهای چارلستون، کارولینای جنوبی، آتلانتا، دیربورن، میشیگان و فینکس را در جمعه  و شنبه آینده برگزار کند.

برخی دیگر سازمان‌های ضد اسلامی نیز در حال دعوت و ترغیب هوادارانشان برای حضور مسلحانه در تجمع یاد شده هستند در حالی‌که دیگر گروه‌ها به هودارانشان تاکید کرده‌اند که بدن آوردن اسلحه در تجمع ضد اسلامی شرکت کنند.

در صفحه یکی دیگر از گروه‌های ضد اسلامی شهر مورفرییزبوروی ایالت تنسی در این زمینه ‌آمده است: «قرار است در ۱۰ اکتبر «لوییس فراخان» (یکی از رهبران دینی آمریکا) سخنرانی ضد آمریکایی را در واشنگتن دی سی اجرا کند. ما با جمع ۳۰۰۰ هزار نفری مان با رفتن به واشنگتن دی سی از پرچم آمریکا دفاع می‌کنیم.»

سازمان دهندگان این تجمع بزرگ ضد اسلامی همچنین قصد دارند در این تجمع به توافق هسته‌ای ایران و موضع اسکان آوارگان سوری نیز معترض شوند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس