سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: این احتمال وجود دارد که کمیسیون ویژه بررسی برجام همراه گزارشی که به مجلس ارائه خواهد کرد، پیشنهاد ارائه فکت‌شیت از سوی مجلس را نیز طرح کند.

به گزارش مشرق، سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام با بیان اینکه کمیسیون متبوعش با دعوت از مسئولان فعلی و قبلی سازمان انرژی‌ اتمی، اعضای فعلی و سابق تیم مذاکره کننده سعی دارد تمام نقاط ضعف و قوت برجام را احصا و به مجلس گزارش کند، گفت: حضور تیم فعلی و تیم قبلی یا برخی افراد از دولت قبلی و فعلی در کمیسیون برجام به معنای برگزاری مناظره نیست بلکه ما می‌خواهیم به صورت جداگانه نظرات موافقین و مخالفین برجام را استماع کنیم تا گزارش ارسالی به صحن علنی مجلس دقیق باشد.

وی درباره پیشنهاد تصویب گزاره برگ (فکت شیت) برای برجام از سوی مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار گزارشی که قرار است کمیسیون ویژه بررسی برجام به نمایندگان مجلس ارائه کند، ما پیشنهادهایی را برای چگونگی دفاع از منافع ملی و توسعه فنا‌وری هسته‌ای به نمایندگان ارائه خواهیم کرد که احتمالاً یکی از این پیشنهادها ارائه فک‌شیت جهت تعیین چارچوبی برای اجرای برجام ضمن جلوگیری از سوءاستفاده‌های آمریکا باشد.

نقوی گفت:لذا این احتمال وجود دارد که کمیسیون ویژه بررسی برجام همراه گزارشی که به مجلس ارائه خواهد کرد، پیشنهاد ارائه فکت‌شیت از سوی مجلس را نیز طرح کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس