نشریه ساندی تایمز نوشت رئیس جمهور آمریکا توافق با ایران را میراث ریاست جمهوری خود و ایران را خاکریز مقابله با داعش می‌داند.

به گزارش مشرق،  نشریه ساندی تایمز امروز (یکشنبه) با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای 1+5 که در حال حاضر در وین اتریش در جریان است نوشت، دولت باراک اوباما برای دستیابی به توافق تاریخی هسته‌ای با ایران در هفته جاری به هر کاری دست می‌زند.

بنا بر این گزارش، مقامات کنونی و پیشین آمریکایی می‌گویند اوباما سخت در تلاش است نام خود را در تاریخ ثبت کند و روابط دیپلماتیک آمریکا و ایران را بعد از دهه‌ها دشمنی بهبود بخشد.

یک دیپلمات آمریکایی دخیل در مذاکرات هسته‌ای ایران گفته است «اوباما این توافق را محور میراث ریاست‌جمهوری خود می‌داند و معتقد است ایرانی صلح‌جو خاکریزی برای مقابله با داعش در خاورمیانه و کلیدی برای صلح در آن منطقه است.»

ساندی تایمز که از رسانه‌های به شدت ضدایرانی انگلیس است و بارها اخبار ساختگی علیه مذاکرات هسته‌ای منتشر کرده، در بخشی از گزارش خود حتی مدعی شده است که اوباما حتی برای آنکه نام خود را در تاریخ ثبت کند، تلاش می‌کند روابط دیپلماتیک با تهران را از سر گرفته و حتی سال آینده به تهران سفر کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس