کد خبر 432306
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: بازیکنان درخواست منطقی برای پرداخت شدن مطالبات خود دارند و من به خواست آنها احترام می‌گذارم.

به گزارش مشرق، منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران در مورد علت صدور دستور برای تعطیلی تمرینات تیم‌های پایه نفت گفت: تیم‌های پایه نفت زیر نظر باشگاه نفت نیستند و تامین اعتبار آنها از سوی شرکت ملی نفت انجام می‌شود. از سویی دیگر با توجه به حضور زیاد بازیکنان در رده‌های پایه و نبود تجهیزات کافی و همچنین تامین نشدن اعتبارات از سوی شرکت ملی نفت مجبور شدیم تمرینات را تعطیل کنیم.

وی ادامه داد: 90 درصد بازیکنان تیم‌های پایه نفت فرزندان کارکنان وزارت و شرکت نفت هستند و اعتبار لازم از سوی هیات فوتبال نفت برای آنها تامین نشده است و ما ناچار شدیم که تمرینات را تعطیل کنیم زیرا تا حدی می‌توانستیم از اعتبارات و امکانات فصل گذشته استفاده کنیم اما ادامه این روند امکان‌پذیر نبود و اکنون مسئولان و مدیران ارشد شرکت نفت هم در جریان این مساله هستند فقط هم بحث تیم‌های پایه نفت نیست بلکه مسابقات کارکنان نفت هم به دلیل تامین نشدن اعتبارات عملیاتی نشده است امیدواریم که این مساله هر چه زودتر حل شود زیرا ورزش همگانی نفت هم با مشکل تامین اعتبار مواجه شده است که این مسایل مربوط به شرکت ملی نفت ایران است.

قنبرزاده درمورد آغاز نشدن تمرینات تیم بزرگسالان نفت گفت: بازیکنان تیم نفت که با باشگاه قرارداد داشتند به مدیر اجرایی تیم گفته‌اند تا تسویه نشدن مطالبات فصل گذشته خود حاضر به تمرین نیستند و این حرف و خواسته‌شان کاملا منطقی است آنها به طور میانگین بین 30 تا 35 درصد از مطالبات فصل گذشته خود را دریافت نکرده‌اند.

وی ادامه داد: از سویی دیگر علیرضا منصوریان سرمربی تیم همچنان در خارج از کشور است دستیارانش هم هنوز قراردادی با باشگاه نفت امضا نکرده‌اند بنابراین ترجیح دادیم که تمرینات تیم نفت از امروز آغاز نشود و آغاز تمرینات به هفته بعد موکول شود و تا آن زمان هم تلاش می‌کنیم مشکلات برطرف شود.

وی در مورد مذاکره بیرانوند با باشگاه استقلال و اینکه او اعلام کرده این مساله پاپوش نفتی‌ها برای اوست گفت: ما هیچ دخالتی در این مساله نداشته‌ایم فقط یک سایت ورزشی مدعی شده که بیرانوند با باشگاه استقلال مذاکره کرده است و حتی آنها مدعی هستند که عکسی از آن مذاکرات هم دارند. مسئولان باشگاه نفت در این مورد واکنشی نداشته‌اند فقط مدیر نقل و انتقلات باشگاه اعلام کرده اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد در چارچوب مقررات اقدام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: بیرانوند بازیکن تیم نفت است و با ما قرارداد دارد البته خودش گفته که می‌خواهد سرباز شود و به تراکتور برود که در آن صورت مشکلی وجود ندارد اما اگر باشگاه استقلال هم خواهان جذب اوست باز هم اتفاق غیر معمولی رخ نداده و مشکل حادی ایجاد نشده است باشگاه استقلال یا هر باشگاه دیگری که خواهان اوست می‌تواند با باشگاه نفت مکاتبه کند و ما کمیته‌ای در این زمینه داریم که این درخواست را بررسی می‌کنیم همانطور که در مورد علیرضا منصوریان باشگاه استقلال مکاتبه کرد.

وی درمورد اینکه او برای صدور رضایت‌نامه بیرانوند برای استقلال درخواست 1.5 میلیارد تومان پول کرده گفت: این مساله کذب است نه تنها باشگاه استقلال بلکه هیچ باشگاه داخلی و خارجی دیگری با ما مذاکره‌ای برای جذب بیرانوند نداشته است اگر درخواست رسمی برای جذب این بازیکن داشته باشیم کمیته کارشناسی باشگاه آن را بررسی می‌کند.

وی ادامه داد: در دنیای حرفه فوتبال انتقال بازیکن برای باشگاه‌ها یکی از راه‌های درآمدزایی است و باشگاه نفت هم خوشحال می‌شود که بتواند از این راه درآمدزایی کند کما اینکه در فصول گذشته چنین کاری کرده است بنابراین برای انتقال یک بازیکن ناراحتی و چالش وجود ندارد بلکه می‌توان این کار را با خوشی انجام داد شاید به دلیل تعطیلی فوتبال جذابیت‌های رسانه‌ای در این مورد بیشتر شده است اما مشکلی برای انتقال بازیکن نداریم. البته خود بیرانوند می‌گوید مذاکره‌ای با باشگاه استقلال نداشته و ما این حرفش را قبول می‌کنیم و فرض بر این است که صحبت‌های او درست است.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس