کد خبر 432212
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴

مسئول نقل و انتقالات باشگاه نفت گفت: شاید قدرت استقلالی‌ها زیاد است که آنها خلاف قانون عمل می‌کنند و با بازیکنی که قرارداد دارد مذاکره می‌کنند.

به گزارش مشرق، حسین آل‌اسحاق مسئول نقل و انتقالات باشگاه نفت در خصوص مذاکره باشگاه استقلال با علیرضا بیرانوند و ناراحتی مسئولان آبی‌پوش از اینکه عکاسی از حضور این دروازه‌بان در استقلال مطلع شده‌ اظهار داشت: بیرانوند با ما قرارداد دارد و طبق قراردادش باید امروز در تمرین تیم حاضر می‌شد و اگر به جای حضور در تمرین در جای دیگر بوده جرایم سنگین و سختی به دنبال او خواهد بود و احتمال دارد که حتی نتواند بازی کند زیرا مذاکره با تیم دیگر زمانی که قرارداد به اتمام نرسیده غیرقانونی است.

وی ادامه داد: استقلالی‌ها قطعا این مسائل را می دانند و به همین دلیل هم نگران هستند که این موارد درز پیدا نکند. آنها با قوانین آشنا هستند و می‌دانند که اگر طبق آن عمل نکنند با جرایم و محرومیت‌هایی روبرو خواهند بود. اگر استقلال قصد مذاکره دارد باید ابتدا با باشگاه صحبت کند. اگر آنها می‌دانند که نباید این کار را کنند و در صورتی که دانسته این کار را انجام می‌دهند حتما قدرتشان زیاد است که دست به چنین کاری می‌زنند.

مسئول کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت در خصوص اینکه آیا بیرانوند برای جدایی با مسئولان باشگاه صحبت کرده یا خیر گفت: او با ما صحبت کرده اما ما به او گوشزد کرده‌ایم که با ما قرارداد دارد و طبق قراردادش باید سر تمرینات حاضر شود. قطعا مخالف جدایی او از باشگاه هستیم مگر اینکه قانون در خصوص سربازی او به ما حکم کند که در این صورت هم مسائلی وجود دارد و باید دقیق بررسی شود.

آل‌اسحاق در خصوص اینکه بیرانوند گفته در نفت نمی‌ماند تصریح کرد: مگر می‌شود این گونه باشد؟! بازیکن با باشگاه قرارداد دارد. اگر این گونه باشد که سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. بازیکن حرفه‌ای است و باید طبق قراردادش عمل کند. مگر می‌شود مثلا مسی ناگهان بگوید من نمی‌خواهم در بارسلونا بازی کنم و می‌خواهم بروم؟! اگر قرار است جدایی هم صورت بگیرد باید با رضایت‌نامه انجام شود.

وی در خصوص وضعیت وحید شیخ‌ویسی که سیاه‌جامگان معتقد است که با آنها قرارداد بسته و در سایت باشگاه نفت هم خبر تمدید قرارداد او منتشر شده گفت: یک مرجع رسیدگی در این بین وجود دارد و ما قطعا طبق آن تصمیم می‌‌گیریم. دو باشگاه با یکدیگر دوست و رفیق هستند و اگر سیاه‌جامگان قراردادش را پیش از تمدید قرارداد ما بسته باشد مشکلی وجود ندارد و ما طبق قانون عمل می‌کنیم.

انتهای پیام/ی
اخبارمرتبط :
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس