کد خبر 421279
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴

عضو اتحادیه درودگران و مبل سازان از برگزاری نمایشگاه "جهیزیه آسان" برای زوج‌های جوان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه زوج‌های جوان و خانواده‌ها می‌توانند کالاهای مورد نیاز را با تخفیف 10 تا 30 درصدی و فروش اقساطی بدون هیچ‌گونه پیش‌شرطی تهیه کنند.

 به گزارش مشرق، حمید حیدری با اشاره به نقش موثر برگزاری نمایشگاه‌ها برای معرفی تولیدات داخلی به مردم اظهار کرد: نمایشگاه لوازم خانگی از جمله مبلمان، فرش، لوازم و تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه تحت عنوان نمایشگاه "جهیزیه آسان" از روز گذشته، چهارم خرداد برگزار شده تا نهم خردادماه در ضلع جنوبی مصلای تهران دایر است.

وی افزود: این نمایشگاه در راستای سیاست‌های کلان برای ترغیب ازدواج جوانان برگزار شده است.

همچنین سیداحمد حسینی - مدیر اجرایی این نمایشگاه - گفت: یکی از مسائل مهم در برگزاری این نمایشگاه فروش کالا با برند ایرانی و حمایت از تولید داخل است و در کنار آن قشر متوسط جامعه با توجه به محدودیت درآمد و افزایش هزینه‌های سربار زندگی باید آموزش ببیند که چگونه و چه کالایی را برای مدیریت اقتصاد خانوار خریداری کنند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه توسط وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود، افزود: طبق برآوردها هزینه لوازم مورد نیاز جهیزیه برای یک زوج جوان بین 10 تا 80 میلیون تومان برآورد می‌شود که در این نمایشگاه سعی کرده‌ایم، قیمت‌های حداقلی را با کیفیت مطلوب کالاهای ایرانی ارائه کنیم.

حسینی تاکید کرد: باید از تولیدکنندگان داخلی حمایت شود تا بتوانیم کالاهای ایرانی را در بازار به وفور عرضه کنیم.
منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha