کد خبر 418743
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۲

مسئول رسانه‌ای دفتر محمدرضا عارف در مورد سرلیستی وی در جبهه اصلاح طلبان گفت: نظر عارف این است کاندیداهای محترمی که در لیست قرار دارند همه سرلیست هستند.

به گزارش مشرق، علیرضا خامسیان مسئول رسانه‌ای دفتر محمدرضا عارف در پاسخ به سئوالی در مورد دیدار چندی پیش جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان با محمدرضا عارف گفت: گروه‌ها و شخصیت‌های مختلفی از عارف برای دیدار و گفت‌وگو تقاضا می‌کنند و وی نیز با توجه به روحیه تعاملی که دارد، پذیرای گروه‌های مختلف است؛ از جمله این گروه‌ها جبهه اصلاح طلبان و اعتدالگرایان بود که چندی پیش نشستی با عارف داشت و در آن نشست مباحث مختلفی از جمله انتخابات مجلس آینده مطرح شد.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی در ارتباط با سرلیستی عارف که از سوی جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان مطرح شد نیز گفت: نظر عارف این است کاندیداهای محترمی که در لیست قرار دارند همه سرلیست هستند، هر چند در این مقطع زمانی ورود به مصادیق درست نیست و در زمان خود قابل بحث است ولی اینکه یک گروهی بخواهد فردی را به عنوان سرلیست مطرح کند به استراتژی آن گروه مرتبط می‌شود.

این چهره نزدیک به محمدرضا عارف اضافه کرد: بزرگان اصلاحات بر همگرایی بین گروه‌های مختلف اصلاح‌طلبان تاکید دارند و انشالله  نتیجه انتخابات مجلس شکل‌گیری پارلمانی در شأن ملت ایران باشد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس