کد خبر 404509
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳

استاد شیخ حسین انصاریان در پیامی به مردم پاک‌طینت و مسلمان یمن نوشت: یقین داشته باشید خداوند و بندگان مؤمن او، در همه جای جهان پشتیبان شما و یار شما هستند. ما ملت ایران در مجالس حسینی و مساجد و هنگام قرائت دعا به یاد شما هستیم.

به گزارش مشرق، استاد شیخ حسین انصاریان از اساتید سطوح عالی حوزه پیامی به مسلمانان یمن صادر کرده که به شرح زیر است:


بیش از سیصد سال است دنیای اسلام دچار گرگان استعمارگری است که معادن سرشار آنان را غارت کرده، و خون هزاران نفر مرد و زن و کودک را ظالمانه ریخته، و متاسفانه دولت‌های مناطق مسلمان‌نشین به جای بیرون راندن استعمارگران و توجه به ملت‌های خود، به شدت از عوامل سرسپرده استعمار، و نوکران بی جیره و مواجب آنان، برای غارت ثروت بی‌کران ملت‌های مسلمان و کشتار بی‌گناهان بوده‌اند.

رشته استعمارگری از گرگ پیر استعمار انگلستان و فرانسه و بلژیک شروع، و نزدیک به دو قرن است به چنگال بسیار خطرناک و بی‌رحم آمریکا افتاده است. جنایات آمریکا که یکی از آنها حفظ حکومت غاصب، دزد، آدمکش اسرائیل در منطقه خاورمیانه است قابل شمارش نیست. از عوامل بسیار خطرناک آمریکا حکومت آل سعود است که پس از ضعف انگلیس در دامن آمریکا قرار گرفت و در نوکری و سرسپردگی پرورش شدید یافت.

آل سعود، طبق مدارک متقن و مستند، در نسل‌های گذشته خود جزء یهودیان خیبرند، که مستندات و کتاب‌های چاپ شده در این زمینه را پیش از انتشار در دنیای اسلام با هزینه گزاف جمع کردند. اینان براساس مستندات قطعی و یقینی، هم زمینه ساز تشکیل حکومت اسرائیل بوسیله پدر و جدشان عبدالعزیز آل سعودند، و هم در همه امور از ابتدای امر هم‌پیمان با اسرائیل بودند.

 آئینشان که معروف به آئین وهابیت است، مبتنی بر کتاب‌های ابن‌تیمیه است که بسیاری از علمای اهل سنت به کفر او فتوا داده‌اند. این تربیت‌شدگان انگلیس و صهیونیست و آمریکا و ابن‌تیمیه و محمدبن عبدالوهاب مردمی بسیار خشن، بی‌رحم، پرمدعا، فاسدالاخلاق، غارتگر معادن زرخیز عربستان و دشمن سرسخت همه طوایف مسلمین اعم از سنی و شیعه و سایر فرق هستند و قطعاً اگر فرصت یابند، براساس مکتب شیطان‌پرستی و فرمانبری از آمریکا و اسرائیل، خانه کعبه و حرم رسول بزرگ اسلامi را ویران و با خاک یکسان خواهند کرد و همه آثار اسلامی را در عربستان و هر کشور اسلامی تخریب می‌کنند.

اینان با همه آزادی‌خواهان و ملت‌هایی که می‌خواهند سرنوشتشان به دست خودشان باشد و در سایه بیداری اسلامی قرار گرفته‌اند به شدت دشمن‌اند. همه مسائل ذکر شده امروز در حملات دد منشانه و بی‌رحمانه و به قول رهبر معظم انقلاب وحشی‌گرانه آنان نسبت به مردم آزادی‌خواه و مسلمان یمن مشاهده شود. ملت بیدار و بابصیرت و آگاه یمن از نظر آل سعود خبیث جرمی و گناهی جز ایمان، عمل صالح و آزادی‌خواهی ندارند «وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَنْ یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَمِیدِ» (سوره بروج - آیه 8)

به این جرم مانند اصحاب اخدود که بندگان مومن الهی بودند باید کودکان از شیرخواره یا کودک در کلاس درس، جوانان، مردان، کهنسالان، زنان پیر و جوان در آتش بمب‌باران شبانه روزی این یهودیان بی‌رحم و وهابی‌های کافر و دشمنان خدا و انبیاء و قرآن بسوزند و در کنار آن جنایات، از برکت پرداخت پول نفت به سازمان‌های بین‌المللی آن سازمان‌ها هم سکوت کنند، و سخنی از حقوق بشر به میان نیاورند و قطعنامه‌ای هم بر ضد شان صادر نگردد.

شما ای مردم پاک طینت و مسلمان یمن! شما ای آزادی‌خواهان با کرامت! شما ای بپا خواستگان برای خدا و نجات کشورتان از چنگال استعمارگران و عوامل وابسته به آنان به سرکردگی منصورهای جانی و بی‌رحم و القاعده و داعش! یقین داشته باشید که خداوند و بندگان مؤمن او، در همه جای جهان پشتیبان شما و یار شما هستند و شکست دشمن خونخوار شما یعنی آل‌سعود بی‌رحم حتمی و پیروزی شما قطعی است و این مسئله‌ای است که تاریخ مظلومان و ظالمان ثابت کرده است.

 ما ملت ایران، در مجالس حسینی و مساجد و هنگام قرائت دعا به یاد شما هستیم و از خداوند متعال مصرانه و متضرعانه پیروزی شما را خواهانیم.

قم - 21 جمادی‌الثانی 1436 هجری برابر 22 فروردین 1394 شمسی

خادم قرآن و اهل بیت، حسین انصاریان
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  آفرین بر شیخ
 • ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  احسنت عالی بود
 • ۱۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  از ملاقات شیخ حسین انصاریان و پسرانش با رفسنجانی چه خبر؟
 • ۱۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  احسنت عالی بود
 • ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
  0 0
  تشکر از روحانی آگاه و مبارز تهران
 • ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
  0 0
  خبر خوبی برای شما فراماسونها نداریم .

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس