کد خبر 403893
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: کمیسیون در حال حاضر فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی و شایعه فعالیت انتخاباتی دولت را بررسی می‌کند، زمانی که به نتیجه رسیدیم، قطعا به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

به گزارش مشرق، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: کمیسیون در حال حاضر فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی و شایعه فعالیت انتخاباتی دولت را بررسی می‌کند، زمانی که به نتیجه رسیدیم، قطعا به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد اقدامات مجلس در زمینه شایعه فعالیت انتخاباتی محمدباقر نوبخت و فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی از سوی جریانات و شخصیت‌های مختلف سیاسی گفت: کمیسیون در حال حاضر فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی و شایعه فعالیت انتخاباتی دولت را بررسی می‌کند، زمانی که به نتیجه رسیدیم، قطعاً به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

در روزهای پایانی سال 93، دخیل‌عباس زارع‌زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از دعوت محمدباقر نوبخت سخنگوی یدولت به کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: بعد از بررسی بودجه، قطعاً از آقای نوبخت دعوت می‌کنیم تا به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس بیایند و صحبت‌های خود را در رابطه با فعالیت‌های انتخاباتی خود و دولت مطرح کند تا مسئله شفاف شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha