کد خبر 403452
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵

جلسه امروز سرمربی تیم ملی با رئیس فدراسیون فوتبال نتیجه‌ای نداشت تا گمانه‌زنی‌ها درباره رفتن کی‌روش قوت بگیرد.

کی‌روش و فدراسیون فوتبال به آخر خط رسیدند؟به گزارش مشرق، جلسه امروز کی‌روش و کفاشیان بیش از آنچه تصور می‌شد نارضایتی سرمربی تیم ملی را در پی داشت. کی‌روش پس از جلسه امروز با حالت عصبانی فدراسیون را ترک کرد و حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران نشد. شدت عصبانی بودن او به حدی بود که ترابیان را با الفاظ تندی مورد خطاب داد و مشخص نشد که چرا بحث «مرتیکه» را در هنگام رودررو شدن با ترابیان مطرح کرد.

کی‌روش که ساز جدایی را کوک کرده بود پیش از اردوی تیم ملی در اتریش و سوئد از توهین به خودش سخن گفت و گفت که دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال (علیرضا اسدی) گفته او در حد استانداردهای ایران نیست. کی‌روش انتقاد اسدی را توهین خوانده بود و از جدایی حرف زد اما با این حال برای روشن شدن وضعیتش به ایران آمد.

مرد پرتغالی امروز برای مشخص شدن وضعیتش به فدراسیون رفت؛ درست یک روز پس از حمایت اعضای هیئت رئیسه از ادامه فعالیتش. روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به کفاشیان ماموریت داد تا با کی‌روش وارد مذاکره شود. در این مدت هم کفاشیان اعلام کرده بود که درخواست جدایی از سوی کی‌روش داده شد نه فدراسیون فوتبال و سرمربی بحث جدایی را آغاز کرده است.

با این حال خروجی جلسه امروز کی‌روش و کفاشیان نتایج ناامید کننده‌ای برای سرمربی تیم ملی در پی داشت. مذاکرات طرفین به بن‌بست رسید اما اینکه چه اتفاقی افتاد که کفاشیان و کی‌روش به نتیجه نرسیدند موضوعی است که حرف و حدیث‌های زیادی درباره آن مطرح شده است. از یک‌طرف گفته می‌شود کی‌روش اگر چه از جدایی حرف زده اما قلباً تمایلی به استعفا و کناره‌گیری ندارد. اگر فدراسیون کی‌روش را اخراج کند، باید به او غرامت بدهد اما در غیر این صورت پولی به کی‌روش تعلق نمی‌گیرد. کی‌روش اگر کناره‌گیری کند، نه تنها پولی نمی‌گیرد بلکه به گفته کفاشیان باید پول سه ماهش را به فدراسیون بدهد.

از سوی دیگر ساکنان ساختمان سئول که می‌گویند کی‌روش بحث جدایی را آغاز کرده نمی‌خواهند او را اخراج کنند تا مجبور نشوند غرامت بدهند. همین موضوع باعث شده مذاکرات فعلا بدون نتیجه باقی بماند. پیش‌تر اعلام شده بود تا پایان هفته جاری به کی‌روش مهلت داده شده که جواب فدراسیون را برای ادامه همکاری بدهد. یک روز آن گذشت و 48 ساعت دیگر باقی مانده آن هم در شرایطی که هنوز چیزی مشخص نیست. اگر به جلسه امروز باشد که نمی‌توان شانس زیادی برای ادامه فعالیت کی‌روش قائل شد مگر اینکه اتفاق خاص دیگری که در فوتبال ایران هم کم اتفاق نیفتاده، رخ دهد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس