کد خبر 399158
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸

نمایندگان بیمه در مبادی ورودی مراکز استان‌ها و شهرها در محل‌های مشخص مستقر و نسبت به صدوربیمه نامه شخص ثالث برای بیمه‌گذارانی که نتوانسته‌اند بیمه‌نامه شخص ثالث را تجدید کنند، اقدام خواهند کرد.

به گزارش مشرق، بیمه ایران به منظور تامین رفاه بیمه گذاران در ایام نوروز ۹۴، فهرست کشیک ویژه و شعب برگزیده و مراکز پرداخت خسارت خود را به منظور ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران و پشتیبانی از زیان دیدگان اتومبیل و اشخاص اعلام کرد.

براساس این گزارش ۲۹ اسفند سال ۹۳ کشیک نوروزی دربیمه ایران آغاز می شود و کارکنان و مسئولان شعب و نمانیدگی های این شرکت علاوه برآن در روزهای دوم، سوم، هفتم ودوازده فروردین درشعب سراسر کشورآماده ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران و زیان دیدگان خواهند بود.

در این طرح، کارکنان شعب ونمایندگی های خسارت بیمه ایران درسراسر کشور از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ آماده صدور بیمه نامه و پشتیبانی پرداخت خسارت به بیمه گذاران و زیان دیدگان خواهند بود. همچنین مسئولان خسارت درمان این مجموعه درپایانه های خسارت اتومبیل مستقر بوده ونسبت به صدورمعرفی نامه برای بیمه گذاران به مراکز درمانی طرف قرارداد وسایر خدمات درمانی اقدام خواهند کرد.

بیمه گذارانی که دراین ایام نیاز به استفاده از خدمات بستری بیمه های درمانی دارند، می توانند به شعب صدورمعرفی نامه این شرکت در تهران وکز استان مراجعه کرده و از این خدمت بهره مند شوند.

علاوه براین، تیم های خسارت سیار بیمه ایران که درمبادی ورودی شهرها مستقربوده و دررزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز ۹۴ با دستگاه های اجرایی همانند سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پلیس راهورناجا، سازمان آتش نشانی، نیروی انتظامی، امداد خودرو و کانون جهانگردی و اتومبیل رانی، سازمان جمعیت هلال احمر، دانشگاه های علوم پزشکی، سازمان محیط زیست و سازمان راهداری و وزارت راه و شهرسازی همکاری و مشارکت خواهند داشت و خدمات بیمه ای را درمحل به بیمه گذاران ارائه خواهند کرد.

همچنین برای تامین رفاه و امنیت مسافران نوروزی درقالب این طرح تعدادی از نمایندگان برگزیده این شرکت، در مبادی ورودی مراکز استان ها و شهرها درمحل های مشخص مستقر و نسبت به صدوربیمه نامه شخص ثالث برای بیمه گذارانی که به هر دلیل نتوانسته اند بیمه نامه شخص ثالث خود را تجدید کنند اقدام خواهند کرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس