نتانیاهو

صهیونیست‌ها حالا هراسان منتظر «صاعقه مرگ‌بار» وعده داده شده‌ای هستند که انتقام خون «جهاد» یادگار «حاج رضوان» و رزمندگان حزب‌الله و سردار ایرانی خواهد بود. آنها با پیام‌های غیررسمی و همچنین از طریق رسانه‌هایشان تکرار می‌کنند که اشتباه‌ کردیم و شما تلافی نکنید. اما حزب‌الله هم گزینه‌هایی برای غافلگیری و «انتقام سخت» روی میز دارد.

گروه گزارش ویژه مشرق- تجاوزی ناجوانمردانه و غافلگیرانه به خاک سوریه صورت می‌گیرد؛ این روش همیشگی بزدلان صهیونیست است. سردار ایرانی و جمعی از نیروهای زبده حزب‌الله به شهادت می‌رسند. یادگار ۲۶ ساله «حاج رضوان» هم در بین شهداست.
  حالا وحشت همه ارکان رژیم صهیونیستی را می‌لرزاند. تهدید نصرالله کار خودش را کرد و آن‌چنان نتانیاهو را دست‌پاچه کرد که اصلاً‌ همین به عنوان انتقام از حمله بالگردهای صهیونیستی به سرداران حزب‌الله و ایران کفایت می‌کند.   مقامات رژیم در این فکرند که آیا حزب‌الله واقعاً‌ در پی انتقام‌گیری است یا می‌خواسته با یک تهدید، ‌ ضعف امنیتی اسرائیل را نشان دهد؟ آیا در روزهای آتی اتفاقات بدی در انتظار مقامات این رژیم است یا باید با همین ترس و لرز، ‌ روزگار بگذرانند؟ کسی نمی‌تواند پیش‌بینی دقیقی از رخدادهای آینده ارائه دهد چرا که عملیات نظامی و امنیتی، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. حزب‌الله نیز همواره یک اصل را درمقابله با رژیم کودک‌کش خوب اجرا کرده است؛ «اصل غافلگیری». با این حال یکی از گزینه‌های احتمالی برای حمله حزب‌الله، ‌ آقازاده‌هایی هستند که اگر ثابت شود در ریختن خون مسلمانان دست دارند، باید تاوان خون جهاد مغنیه را بدهند.

ما در اینجا فهرستی از آقازاده‌های سرشناس اسرائیلی را ردیف کرده‌ایم. البته لازم به ذکر است برخی از این حضرات صهیونیست مستقیماً در جنگ علیه نیروهای مقاومت دخیل نبوده‌اند و دستشان به اسلحه نرسیده است و برخی نیز به قول خود مخالف تندروی رژیم صهیونیستی هستند. اما سه سال خدمت اجباری در ارتش این رژیم را در کارنامه دارند. به هر حال آشنایی با زندگی این افراد و ویژگی‌هایشان شناخت واقع‌بینانه‌تری از مسائل اجتماعی و سیاسی رژیم اسرائیل نیز به دست می‌دهد؛ پس از آن، باید منتظر شکار حزب‌الله باشیم.


آونر نتاینیاهو (Avner Netanyahu)

آونر که اکنون ۲۰ سال دارد، ۵ سال پیش در مسابقه بین‌المللی کتاب مقدس که هرساله از سوی مقامات اسرائیل برگزار می‌شود، ‌ توانست رتبه سوم را از آن خود کند. این مسابقه ویژه دانش‌آموزان دبیرستانی است. اما اتفاقات مهمتری در یک سال‌ اخیر افتاده که او را بیش از پیش، خبرساز کرده است؛ حرکت فرزند نخست‌وزیر از حیطه تعالیم مذهبی صهیونیست‌ها به بُعد نظامی این رژیم.
 
آقازاده‌های صهیونیست در سیبل حمله حزب‌الله
بنیامین نتانیاهو، فرزندش «آونر» را راهی خدمت ارتش اسرائیل می‌کند؛ آونر گزینه اول برای انتقام


ارتش اسررائیل یا همان IDF از سال گذشته میلادی یک میهمان ویژه داشته است:‌ آونر، ‌ فرزند جناب نخست‌وزیر. او که کوچکتر از برادرش است، سه سال باید خدمت اجباری سربازی را بگذراند. نتانیاهو با احساس افتخار اعلام کرد فرزند او نیز مانند هر خانواده دیگری باید به سربازی بروند. نتانیاهو به فرزندش گفت: «از کشور حفاظت کن و مراقب خودت باش.»
 


چند ماه پیش در دسامبر ۲۰۱۴ بود که خبر مجروح‌شدن آونر مخابره شد. خبرگزاری‌ها به گونه‌ای به پوشش این خبر پرداختند که گویی سران اسرائیل یک قربانی در راه آرمان‌های هرتزل داده‌اند! یک جراحت ساده در حین آموزش نظامی آونر در جنوب اسرائیل به یک پروپاگاندای عظیم برای افزایش ایمان مردم اسرائیل به آرمان‌های صهیونیسم تبدیل شد. او در بیمارستان بارزیلای اشکلون تحت مداوا قرار گرفت و منتظر ماند تا پدر و مادرش بر بالین وی حاضر شوند. اخیراً به آونر پیشنهاد شده که به واحد رسانه ارتش ملحق شود، شاید از این جهت که خیلی به او سخت نگذرد و بقول خودمان، معاف از رزم شود!
 

 
آونر، می‌تواند گزینه‌ اول در انجام عملیات انتقام «جهاد» و همرزمانش باشد؛ گرچه او از لحاظ جایگاه نظامی-عملیاتی لقمه دندان‌گیری محسوب نمی‌شود، اما نام‌خانوادگی «نتانیاهو» بر روی اوست و همین، کفه هزینه روحی و بار روانی آن را بر صهیونیست‌هایی که به «ترسو» بودن مشهورند، سنگین‌تر می‌کند.


یِیر نتانیاهو (Yair Netanyahu)

اما پسر بزرگتر نتانیاهو که اخیراً برایش دردسر شده است نیز گزینه بدی نیست. وی سال ۲۰۱۳ با ساندرا لیکانگر ۲۵ ساله در یک مرکز علمی مطالعات بین‌رشته‌ای در اطراف تل‌آویو دیدار داشت، ‌ اما آنچه بیشتر موجب جنجالی‌شدن رابطه آنها شد و صهیونیست‌های تندرو را به اعتراض علیه نتانیاهو واداشت، ‌ ورود آنها به همراه یکدیگر به جشن سفارت نروژ در مه ۲۰۱۴ بود. طبیعتاً هیچ دلیلی جز نروژی بودن ساندرا موجب این اقدام یِیر نشد و این نشان از رابطه عمیق آنها داشت. رابی یوسف دیچ از حزب «اتحاد صهیونیسم توراتی» در اعتراض به این اقدام پسر نتاینیاهو اعلام کرد «از نخست‌وزیر انتظار می‌رود نماینده ملت یهود و حافظ هویت یهودی باشد.». این گروه‌های تندرو مخالف ازدواج میان یهودیان و غیریهودیان است. آن چه این شایعات را تقویت کرد سخنان دایی این آقازاده یعنی دکتر بن‌آرتزی بود که گفت: «یِیر تف به قبر پدربزرگ و مادربزرگ خود انداخته است.»
 
آقازاده‌های صهیونیست در سیبل حمله حزب‌الله

کار بجایی رسید که یکی از مقامات نزدیک به نتانیاهو به نمایندگی از وی اعلام کرد یِیر و ساندرا تنها هم‌درس هستند و این بدان معنا نیست که آن دو دارای رابطه عاطفی هم باشند. او همچنین تکذیب کرد که نتانیاهو به نخست‌وزیر نروژ در خصوص هماهنگی برای ازدواج این دو سخن گفته باشد. ظاهراً‌ یک خبرگزاری نروژی اعلام کرده بود نتانیاهو در حاشیه اجلاس داووس با سولبرگ سخن گفته و از وی خواسته شرایط سفر آقازاده‌اش و دخترخانم نروژی را به نروژ فراهم کند. با این حال اسلیپکف از اساتید مرکز سیاست‌گذاری مردم یهود سخن جالب تأملی در این باره گفته است. وی گفت: «نقد اقدام پسر نتانیاهو روی دیگر سکه ایزوله‌شدن اسرائیل در دنیا است. ما احساس ناامنی می‌کنیم و الا روشن است که اگر درصد اندکی از مردم کشور ما به ازدواج با غیریهودیان روی بیاورند، تهدیدی متوجه ما نخواهد شد.»

رخداد دیگری که برای او خبرساز شده است، ‌ دیدار او با اوباما به همراه پدرش در مارس ۲۰۱۳ بود. وی در این دیدار کوتاه در حاشیه مراسم انجام شد، ‌ به اوباما گفت با وجود مخالفت والدینش مشغول به تحصیل در رشته روابط بین‌الملل است. او از اوباما در مورد سن دخترهایش پرسید، چیزی که می‌توانست با یک جستجوی ساده اینترنتی هم بفهمد. اوباما هم که نمی‌خواست او را ضایع کند، ‌ گفت: «مالیا ۱۴ سال و ساشا ۱۱ سال دارد.»

 
شائول اولمرت
شائول اولمرت (Shaul Olmert)

فرزند ۳۹ ساله ایهود اولمرت، متخصص رسانه‌های دیجیتال است و در سوابق خود مسئولیت‌هایی چون مؤسس و مدیرعامل شرکت Playbuzz و مدیر ارشد بازاریابی اپلیکیشن‌های شرکت Conduit دارد که هر دو از بزرگترین شرکت‌های خصوصی بین‌المللی در عرصه ارتباطات دیجیتال و تجارت الکترونیک است. مطالب پایگاه buzzfeed در ژوئیه ۲۰۱۴ بیش از هر پایگاه دیگری (به جز هافینگتون پست) در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته شد (بیش از ۷.۱۴ میلیون بار). او عضو هیأت مؤسس سه شرکت دیجیتال دیگر با نام‌های
NetAlign
NetAlign، GameGround و Sundaysky نیز بوده و پیش از این‌ها، ‌ قائم‌مقامی گروه رسانه‌ای MTV را از آن خود کرده بود. شائول مدتی نیز قائم‌مقام Nickelodeon شد. او در کنار مشاغل اصلی خود، مشاور بسیاری از شرکت‌های دیگر نیز هست. در یک نگاه کلی، تولید بازی‌های ‌دیجیتال، تجارت الکترونیک، ‌ رسانه‌های دیجیتال و بی‌سیم از حوزه‌های شغلی وی بوده است.

شائول مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات تعاملی را از دانشگاه نیویورک گرفته و گر چه در اسرائیل به دنیا آمده است، ‌ اما سال‌های زیادی از عمر خود را در آمریکا گذرانده است. او ازدواج کرده و سه فرزند دارد. پدر او، ایهود اولمرت از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ میلادی، یعنی زمانی که به خاطر مظنون‌بودن در یک اختلاس از شغل خود استعفا کرد، نخست‌وزیر اسرائیل بود. او بعدها از اتهام کلاهبرداری خلاصی یافت اما متهم به سوء‌استفاده از اعتماد عمومی شد.

شائول از نظر سیاسی مدافع روند صلح با اعراب است و معتقد است این مسئله ربطی به باور وی مبنی بر حقانیت تشکیل اسرائیل ندارد. او که خود و پدرش را عضو چپ‌گرایان در عرصه سیاسی اسرائیل می‌بیند در گفتگو با پی‌بی‌اس اظهار کرد: «اصلاً از دیدگاه عملگرایانه، آیا واقعاً می‌توان یک جمعیت دیگر را تحت اشغال خود قرار داد و آیا این قابل توجیه است؟» او که به قول خودش دوست ندارد سوژه رسانه‌ها شود، پس از اتمام دوره سربازی به برخی سازمان‌های سیاسی چپ‌گرا پیوست و چند طومار برای خروج سربازان از سرزمین‌های فلسطینی امضا کرد. این عمل او در زمان خود مورد توجه رسانه‌های اسرائیلی قرار گرفت و موجب اختلافاتی میان او و پدرش شد.

 
آقازاده‌های صهیونیست در سیبل حمله حزب‌الله
گیلاد شارون

گیلاد شارون (Gilad Sharon)

گیلاد که از برادرش عُمری کوچکتر است کارشناسی ارشد اقتصاد دارد و ستون‌نویس روزنامه یدیعوت آحارونت است. علاوه بر این، ‌ مدیریت مزرعه خانوادگی شارون‌ها در اسرائیل نیز بر عهده وی است و از همه مهمتر، ‌ ادامه راه پدر است:‌ گیلاد سرگرد نیروهای ذخیره نظامی اسرائیل است. مادر او و عُمری پسر دیگر شارون، زن دوم شارون بود که در سال ۲۰۰۰ درگذشت. گیلاد شارون همچنین کتابی باعنوان «شارون:‌ زندگی یک رهبر» منتشر کرده و به نوعی نسبت به پدر خود ادای دین و وفاداری کرده است.

گیلاد نوامبر ۲۰۱۲ با یادداشتش که انعکاس زیادی در رسانه‌ها داشت، جنجالی علیه فلسطینی‌ها برانگیخت. در این یادداشت که عنوانش «ضرورت یک اجماع قاطع» است، آمده است: «ساکنان غزه، بی‌گناه نیستند. چون آنها حماس را انتخاب کرده‌اند. اهالی غزه، گروگان نیستند و با طیب خاطر به چنین انتخابی دست زدند بنابر این باید عواقب آن را نیز بچشند.» وی جملات خود را با یک درخواست عجیب پایان داد که همه را به یاد پدرش آریل شارون انداخت: «غزه باید با خاک یکسان شود.» او راهکار خود را با بمباران هسته‌ای ژاپن توسط آمریکا مقایسه کرد و نوشت: «آمریکایی‌ها پس از هیروشیما دست از کار نکشیدند چون ژاپنی‌ها به سرعت تسلیم نشدند. بنابر این آمریکایی‌ها ناگازاکی را هم زدند.»
 


او در نهایت نوشته خود را این‌گونه پایان داد: «هیچ راه میانه‌ای وجود ندارد. هم اهالی غزه و هم زیرساخت‌های آن باید تاوان دهند و الا ما تمام نواز غره را اشغال می‌کنیم. در غیر این صورت هیچ پیروزی قاطعی متصور نیست. زمان به ضرر ما می‌گذرد و ما باید پیروزی را هر چه زودتر به دست آوریم. افسار فشار بین‌المللی به زودی بر دهان دولت نتانیاهو محکم می‌شود. وقتی میلیون‌ها شهروند نمی‌توانند برای مدت طولانی زیر آتش جنگ زندگی کنند، پس به زودی فشارها آغاز می‌شود. بنابر این به یک پایان سریع نیاز داریم، پایانی همراه با صدای انفجار، نه آه و ناله.»

آنطور که از مواضع گیلاد در قبال مردم فلسطین و مقاومت بر می‌آید، او بخوبی خصوصیات حیوانی و خوی آدمکشی پدرش آریل شارون را به ارث برده است. بهتر است این فرزند خلف قصاب صبرا و شتیلا بیشتر مراقب خود باشد تا «صاعقه‌های ویرانگر» حزب‌الله کار دست او ندهد.
 
آقازاده‌های صهیونیست در سیبل حمله حزب‌الله
عمری شارون
عُمری شارون (Omri Sharon) 

عمری شارون، پنجاه و یک سال زندگی کرده است. او، پسر ارشد آریل شارون، نخست وزیر اسبق اسرائیل است. عمری، نماینده مجلس اسرائیل در سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ بوده که فعالیت‌های خود را در راستای حفاظت از محیط زیست و همکاری با فعالان این حوزه تنظیم کرد. وی و پدرش به دلیل همکاری‌های متعدد با یکدیگر که یکی از آنها ارسال عمری به عنوان عضو هیأت اسرائیلی برای مذاکره با حکومت خودگردان فلسطین بود، در رسانه‌ها به پارتی‌بازی متهم شده‌اند.

ظاهراً اتهام پارتی‌بازی به عمری و آریل، بیراه هم نیست. به گزارش مشرق، فرزند ارشد شارون در سال ۲۰۰۸ از سوی دادگاه عالی اسرائیل به جرم تقلب و رشوه در جریان انتخابات حزب لیکود به ۹ ماه حبس محکوم و راهی زندان شد. وی به همراه پدرش با سوء استفاده از نفوذ و قدرت سیاسی، شرکت هایی پوششی تاسیس کردند تا به کاندیداتوری آریل شارون برای رهبری حزب لیکود و نخست وزیری کمک مالی کنند. حبس وی بعدها به ۷ ماه کاهش یافت. او نیز می‌تواند گزینه‌ای روی میز حزب‌الله باشد، هرچند عمر خودش را کرده است و گزینه‌های جوان‌تر در اولویت هستند.منابع:
 
http://www.timesofisrael.com/nertanyahu-said-to-deny-his-son-is-dating-a-non-jew/#ixzz۳PdwYqoUS
http://www.ynetnews.com/articles/۰,۷۳۴۰,L-۴۵۹۸۰۲۳,۰۰.html
http://www.timesofisrael.com/netanyahus-son-gets-face-time-with-obama/#ixzz۳PdvOxEpT
http://www.independent.co.uk/news/people/israeli-pm-benjamin-netanyahus-son-yair-under-scrutiny-for-nonjewish-girlfriend-sandra-leikanger-۹۳۹۹۱۴۶.html
http://www.jewishpress.com/tv/video-picks/when-avner-netanyahu-won-in-israels-international-bible-quiz/۲۰۱۴/۱۲/۰۱
http://www.jta.org/۲۰۱۴/۱۲/۳۰/news-opinion/israel-middle-east/netanyahus-son-injured-in-idf-training-accident-۱
https://www.crunchbase.com/person/shaul-olmert
http://www.businessinsider.com/playbuzz-buzzfeed-facebook-۲۰۱۴-۷
http://www.buzzfeed.com/josephbernstein/ehud-olmerts-son-is-running-a-buzzfeed-clone#.fkwmZ۹EAm
http://www.pbs.org/frontlineworld/stories/israel۵۰۲/interviews_shaul.html
http://www.huffingtonpost.com/۲۰۱۲/۱۱/۱۸/gilad-sharon-israel-gaza-op-ed_n_۲۱۵۵۹۳۲.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Omri_Sharon
http://www.biography.com/people/ariel-sharon-۹۴۸۰۶۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 130
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 13
 • امیر تبریز اوغلی ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۴
  0 1
  اون اولی گزینه خوبی وبد. انتقام جواد مغنیه به زودی گرفته میشه
 • فواد ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۴
  1 1
  همه اینهایی که نام برده اید بهتر است زود تر بمیرند چون هرروز گناهان بزرگی مرتکب می شوند و به نفع خودشان است که زود کشته شوند تا بار گناهانشان سبک تر بماند ما هم آماده ایم کمکشان کنیم
 • رضا از مشهد ۲۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۴
  2 0
  ببینیم و تعریف کنیم
 • ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 1
  اگر عرضه داشتن تا حالا کاری کرده بودن!
 • ۰۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  شیمون پرز چی؟؟ پسر مسر نداره؟؟
 • ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ما كه منتظريم
 • ۰۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  این تیتر قشنگ تره : پرونده "توله سگ های صهیونیست " روی میز انتقام حزب الله.
 • ۰۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اون گیلاد شارون بهترین گزینه ست ، باید زودتر دنیا رو از وجود کثیفش پاک کرد .
 • ارشد ۰۰:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  به نظر من لفظ آقا راده برای اینها درست نیست اینها سگ زاده کفتاره زاده یا شیطان زاده هستند حیف آقا زاده نیست
 • ایرانی ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  1 2
  به ماچه با اسراییل بجنگیم و انتقام بگیریم کشور عرب رو اشغال کردن عربها هم برن یندازنشون بیرون این سیاسیت بتید عوض شه
 • اکبرم ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  حاجی و بچه هاش حتما به فضل خدا اینکار رو انجام میدن. یا علی علیه السلام
 • اکبرم ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  حاجی و بچه هاش حتما به فضل خدا اینکار رو انجام میدن. یا علی علیه السلام
 • ۰۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 2
  از نظز اسلام درسته اینجور انتقام کشی؟
 • ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  موافقم پسرای نتانیاهو بچن مردنشون فایده ای نداره و باعث هیاهوی غرب میشه ولی گیلاد نجس گزینه خوبیه
 • ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  آفرین همین اقدام متقابل...
 • ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 1
  تف به غیرتت تو ایرانی نیستی حتما
 • ۰۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  با حرف زدن کار درست نمیشه ! این ها رو سریع بفرستین به جهنم تا تموم شه بره !!!
 • ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ببین باید همسن جهاد عزیز باشه متولد 1987.حالا هر خری همون اول که حبر بپیچه دیگه کل اورشلیم و تا اویو و کل منظه اشغالی خالی میشه بعدش به نظر من عقل سلیم حکم می کنه که طرفو گروگان بگیرن این طوری صاعقه میشه ویرانگر...البته ما استراتژی دفاعی داریم نه تشویق به جنگ هر چند بازی رو خودشون شروع کردن...حالا باید ببینینم چی پیش میاد خدا کمک کنه که انتقامشوم گرفته بشه که دیگه از این غلطها نکنن..حیف جهاد حیف از اون برادرای عزیزم. روح همشون قرین رحمت در جوار سالار شهیدان
 • گیلانی ۰۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  دوست عزیز جهت یاداوری عرب و عجم نداریم هیچ یک برتری نسبت بر دیگری نداریم الا تقوا
 • ۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  یه نسخه از این خبر رو برا دفتر نتانیاهو فکس کنید یکم بیشتر بگرخن
 • اهوازی ۰۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  چرا جلو جلو لو میدید...میذاشتین سری بمونه تا موقع مناسب
 • حسین ۰۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  دانشمند اسرائیل کشور های عربی براش یک مانع هستند دشمن اصلیش ایران وایرانیه از مانع رد بشه شک نکن قصدش نابودی کامل ایرانه پس وظیفه داریم پیشگیری کنیم
 • ۰۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  با شعار و اروز نمیشه انتقام گرفت
 • محمد محسن ۰۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  برام خیلی جالبه بدونم کسایی که هویت خودشون و مرز خودی و غیر خودیشون رو بر اساس مرزهای جغرافیایی تعیین می کنن، چه جورین؟؟ یعنی اگر توی حکومت هخامنشی زندگی می کردن، مثلا از چین تا اروپا همه خودی بودن ولی الان که مرزهامون کوچیکتر شده اونا شدن غیر خودی؟؟؟!! این هویت ایرانی که با مرز جغرافیایی تعریف بشه واقعا مسخره است. حالا نمی گم مسلمون یا حتی انسان باش! ولی لااقل به این سوال که گفتم فکر کن!!
 • ۰۲:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ان شاء الله همشون به درک واصل بشن
 • ۰۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  دختراشون بهتر نیست زده شوند خاصه اینکه بی حجاب هم هستند
 • نصیر ۰۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  مشرق نیوز زدی به سیم آخر نه!؟ یک افسر اطلاعات عملیات نظامی اسراییلی که ترور بشه به 1000 تا بچه فوکول لوس تاتی که غرق در دنیای جنسی و حیوانی خودش هست می ارزه چی داری میگی!!؟ یعنی ما این قدر بدبختیم که بجای زدن افراد کلیدی موساد می ریم سراغ این ها...
 • بهمن تهرانی ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  یه جوری این مطلب حساس رو منتشر می کنید انگار رسانه های جهان دست شماست... برادران آخه حکمت هم خوب چیزیه.... شما نمیدونید فردا همین مقاله رو به نام سپاه و ایران در دنیا روش مانور میدن که اینها رسما تروریست هستند... لیست ترور منتشر می کنند!!! الان می خواید بترسونید صهیونیستها رو؟ این راهش نیست برداران... تا دیر نشده این مطلب رو بردارید اکر حکمت و دور اندیشی دارید... انتقام راههای راحت تری داره و مقامات حزب الله خودشون رسانه دارند و میدونند چی بگند
 • ۰۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  یعنی فقط یکی رو باید انتخاب کنیم؟ نمیشه همه رو با هم ترکوند؟
 • گورکن پیر ۰۴:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بابا جان چرا این همه متن های خشونت امیر می ذارید... دلتون میاد اونر و ییر به این خوش تیپی رو پخ کنید... ما که حاضریم بریم اسرائیل این دوتا رو برداریم بياريم بلاد خودمون اونر و ییر حیفن حالا از ما گفتن بود..
 • ۰۶:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اگه واقعا میخاید انتقام بگیرید نظامی ها و فرماندهاشون رو بزنید نه یه بچه دبیزستانی که تاحالا تفنگ ندیده. البته شک نکنید اگه ااسرائیل یک نفرش وشته بشه روزگار حزب الله را سیاه میکنه. تین سری نصرالله رو میزنن
 • ۰۶:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  حزب الله و ایران حرف نمیزنند بلکه عمل میکنند منتظر باشید فعلا اسرائیلی ها از پیام سید نصرالله خودشان رو خیس کردند و خواب راحت ندارند ولی هنوز انتقام مانده است
 • ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  به این می گویند استمناء روحی، فعلا انتقام خود حاج رضوان را که 8 سال ازآن گذشته بگیرید بقیه پیشکش !!!
 • ۰۷:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  مشرق جان بی خیال! این اراذل اوباش بی مقدار را با جهاد ما مقایسه میکنی. هم وزن جهاد که پیدا نمیشه ولی لااقل به جای این ترسوهای معلوم نیست کدوم گوری چند تا نظامی رده بالا و کله گنده شاید قسمتی از انتقام ما را جبران کنه.
 • ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  خخخخخخخخخخخخخخخ
 • ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  good morning
 • qw ۰۷:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  مشکل ما این است که نمیتوانیم اسرار عملیاتهایمان را اعلام کنیم. شما نمیدانید اما مطلعین میدانند چه ضربه در یکی از کشورها به اسراییل زده ایم و چه کسی را زدیم.
 • ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  نباید مثل صهیونیست ها رفتار کرد.
 • ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اندكي صبر سحر نزديك است
 • نگاه ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  جنگ روانی خیلی خوبی بود... حقشون هست که کشته شوند... هم ترس هم مرگ... مرگ تنها فایده نداره اول باید مدتی با هراس زندگی کنند بعد باید بمیرند..." قاتلوهم حتی لاتکون فتنه" باید انتقام جهاد و شهید الله دادی به طور ویژه گرفته شود...
 • علوی ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  تو درست بودنش شک نکن
 • ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اسرائیل که حمله کرد در بوق وکرنا کرد بعد حمله کرد بابا چراغ خاموش این ولدزنا و غافلگیر کش را سربه نیست کنید.
 • فریدمشهد ۰۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اگه با این نگاه داری زندگی میکنی وا مصیبتا!!!!!!جواب به وقتش و دندان شکن انشالله.
 • ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  منتظریم مشرق یه ذره آتیش دل کبابون کمتر شد
 • فریدمشهد ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  جهاد هم بچه بود و لابد خبر شهادتش برای مادرش جگر سوز بود.پس خبر مرگ پسر منحوس نخست وزیر برای خانواده و خاصه مادرش زجر آور خواهد بود!!!!
 • حامد ۰۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بوی اسرائیل میاد
 • فریدمشهد ۰۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اقای به ظاهر ایرانی و عملاً ترسو.یادت باشه خط مقدم جنگ ما امروز در حدفاصل مرزلبنان و فلسطین با اسراییل داره تعریف میشه که اگر به حرف شما عمل بشه مطئمن باش اسراییل به مرزهای ما حمله خواهد کرد. و خط مقدم جنگ در پشت مرز ما خواهد بود. حالا به نظرت اینجا جنگ باشه بهتره یا اونجا؟
 • فریدمشهد ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  شما که الحمدلله یک اسلام شناس زبر دست هستیدبه نظرتان دیه بگیریم و رضایت بدیم خوبه؟ حالا چند بگیریم؟ بقیه فرماندهان و افراد ما را که قراره بعدا بکشند الان پولشان را با نرخ تورم محاسبه کنیم وبگیریم؟؟؟؟
 • ۰۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اگر قرار باشد انتقام حذب ا... و ایران هم مانند اسرائیل باشد آنوقت چه فرقی بین این دو وجود دارد.
 • ۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  این عملیات صورت نمیگیره چون لو رفته است،صرفا جنبه عملیات روانی داره و بس! تا حالا چندین بار اسرائیل نخبه ها و فرماندهان ایرانی و لبنانی رو ترور کرده و هربار وعده انتقام داده شده .ما میخوایم از گذشته ها هم انتقام گرفته بشه.انتقام ترور دانشمندان هسته ای رو هم باید بگیریم. البته در چند جنگ گذشته در لبنان و غزه حسابی اسرائیل له شده.ولی باید یه سیلی بخورن.جوری کهبرق از کلشون بپره.
 • محمود ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بسم الله*هرچه سریعتر انتقام عزیزانمان را بگیرید.رعشه اندام صهیونیست های کثیف را بیشتر کنید.لبیک یا نصرالله
 • فرشاد ۰۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  تا اونجایی که یادم هست شما لفظ آقازاده رو برای فرزندان شهدا به کار می بردید! چرا به این آشغال ها نسبت آقازاده می دید؟!!!
 • ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  نوه های این خر پیر هم شاید تا الآن مرده باشن
 • ۰۸:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  دوست داشتم نتانیاهوی خوک صفت کشته شه اما برای اون حیفه فقط با گلوله یا بمب کشته شه.
 • ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  تو خودتو تیکه پاره نکن عرضه داشتن که صهیونیست ها رو با ۴ تا چریک لا لگد از لبنان بیرون انداختن. به موقع هم انتقام میگیرن. برو این بازی ها رو برای اربابای صهیونیستت در بیار.
 • شیعه ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بین ادعا و عمل فاصله بسیار است. موارد بالا اطلاعاتی است که در دسترس عموم می باشد. مطمئناً حزب الله لبنان یا سربازان گمنام امام زمان(عج) فرصت کنند انتقام باید گرفته شود. ما منتظر عمل هستیم.
 • mohtaj ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  یعنی این مطلبی که نوشتید از صدتا فحش به مقامات حزب الله بدتر بود یعنی به نظر شما شأن حزب الله اجازه میده که بره چهارتا الدنگ بی خاصیت رو در ازای شهادت جهاد ترور کنه؟ ارزش جهاد بیشتر از این حرفها هستش و باید لااقل چند تا سرهنگ به بالا از اسرائیل نابود بشن
 • @@ ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ادبیاتت صهیونیه چرا؟ افکارتو کار ندارم دقیقا ادبیاتتتو!!!
 • @@ ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ادبیاتت صهیونیه چرا؟ افکارتو کار ندارم دقیقا ادبیاتتتو!!! مگر اسرئیل نگفت من یه ارتش کامنت به مزد دارم ... خب اینا کجان ؟ شما می فرمایید هم وتب!!؟
 • فاطمه ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  طبق آئین یهود چشم در برابر چشم خون در برابر خون
 • ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ایده خوبی دادید ولی به درک واصل کردن این توله ها در انتقام از شهدای مقاومت کمه به درک واصل کردن رده های فرماندهی این رژیم خبیث هم باید جزو برنامه باشه
 • ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بابا خوب اگر میتونید خود نتنیاهو رو به درک بفرستید کشتن بچش که هنری نیست
 • محمد ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  به نظر من اول بهتره کسایی که به این کامنتها منفی دادن از طریق آی پی شون ردیابی و نفله بشن بعد بریم سراغ اون ...زاده های صهیونیست
 • ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  البته با اين حساب بعيد نيست دستگاههاي تند روي رقيب در اسراييل يك تير و چند نشون بزنند اول حساب پسر ناتانياهو و نامزد نروژيشو برسند بعد بذارن به حساب انتقام حزب الله و موقع انتخابات هم كه جاي خود داره. چه ببرن و چه ببازن ناتانياهو مجبوره برده اونا بشه و از اين توحشي كه داره پا را فراتر هم بگذاره. اما گزينه اول مورد نظر خودم پسر كوچيكه شارونه.
 • ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  در قدرت حزب الله و جریان مقاومت همین بس که حتی جزییات عملیات را از پیش اعلام می‌کند و در میدان عمل هم همان اقدامی را که می‌خواهد انجام می‌دهد (قابل توجه جناب اهوازی)
 • سعید ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  مشرق اگه رسانه های صهیونیستی مشرق رو رصد کنن که می کنن ، تا الان حتما تدابیر امنیتی شون رو چند برابر کردند....پسر نتانیاهو رو هم فرستادن مرخصی خونه باباش
 • ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  گیلاد بهترین گزینه است
 • ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اولی خیلی خوبه برای انتقام .منتظریم
 • ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  سلام یکی از بهترین مطالبی بود که خواندم لطفا اسامی و تصاویر بیشتری را منتشر کنید
 • ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ایول فکر خوبیه
 • ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  خون در برابر خون
 • ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  فرقی بین دخترو پسرشون نیس. همشون باید نابود بشن
 • ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  همه صهیونیستها کشته بشوند کم است انتقام خواهیم گرفت منتظر باشید
 • احمد از بروجرد ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اسراييل و صهيونيسم دشمن خدا پيامبر و بندگان و مخلوقات خداوند است پس بايد طبق دستور قرآن كريم هيچ ارتباطي با آنها برقرار نكرد و آنها را از صفحه روزگار محو كرد مرگ بر اسراييل و مرگ بر خائن و منافق .
 • محمد ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  البقرة : 194 الشَّهْرُ الْحَرامُ بِالشَّهْرِ الْحَرامِ وَ الْحُرُماتُ قِصاصٌ فَمَنِ اعْتَدى‏ عَلَيْكُمْ فَاعْتَدُوا عَلَيْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدى‏ عَلَيْكُمْ وَ اتَّقُوا اللَّهَ وَ اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقينَ ماهِ حرام، در برابر ماهِ حرام! (اگر دشمنان، احترام آن را شكستند، و در آن با شما جنگيدند، شما نيز حق داريد مقابله به مثل كنيد.) و تمام حرامها، (قابلِ) قصاص است. و (به طور كلّى) هر كس به شما تجاوز كرد، همانند آن بر او تعدّى كنيد! و از خدا بپرهيزيد (و زياده روى ننماييد)! و بدانيد خدا با پرهيزكاران است! (194)
 • احمد از بروجرد ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بله در قرآن كريم گفته شده با كفار به شدت برخورد كنيد مرگ بر اسراييل مرگ بر دشمنان داخلي و خارجي اسلام ناب محمدي ( ص ) مرگ بر بدخواهان اهل بيت عصمت و طهارت ( ع )
 • ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  چه خیالبافی هایی! اینها که مهره موثر اسرائیل نیستند
 • ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  منظورتان کفتار زاده است ..؟؟؟؟؟؟ آقازاده !!!!؟؟؟‌
 • سعید ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  کشتن بچه های اینا کار درستی نیست ... جوانمردانه نیست ... نمی گویم هیچ کار نشود ولی این کار هم جوان مردانه نیست
 • ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  چرا نمی شه مثبت و منفی داد به نظرات؟
 • سامان ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  دوستان عزیز سلام: لطفا این قدر خیال پردازی نکنید ترور این ها چه ارزش ساسی یا امنیتی می تونه برای مهور مقاومت داشته باشه کارآمد ترین ضربه اتحاد بین شیعه و سنی به ویژه حزب الله و گروه های فلسطینی است.
 • ۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  این حرامزادهها اگه هزار هزار تا هم بدرک واصل بشن به اندازه یک تار موی شهدای ما نمیشن اما همینکه بابا ننه ولد ازناشون به عزای توله هاشون بشینن لذت بخشه .
 • شغال ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  یک نکته خیلی مهم!!!!!!!!!! اقازاده هاشون هم سربازی میرن مثل ما!!!!!!
 • ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  هرچی از اسرائیلی بکشی بازم کمه چون غاصبن و حکمشون مرگه
 • ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  محور درسته کارشناس!!
 • ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  انگار پشت کامپیوتر نشستن دارن بازی جنگی میکنن جمع کنید بابا
 • joonoob ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  پسرای نتانیاهو عجب پوستی دارند!! قبل از کشتن آقا پوستشون رو بکنیدیا خط خطی کنید.
 • محمد ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  عرضه داشتن حزب الله برای نه تنها ما بلکه برای دنیا واون خوک های کثیف ثابت شده تانک های مرکاوا شدن ارابه های مرگ سرباز نجس اسرائیلی گریه سربازان اسرائیلی راتوی 33روز حزب الله به دنیا نشان داد.اون خوک های نحس نجس فقط بلدن بچه بکشن چون میدانن همین بچه ها روزی تبدیل به جهادمغنیه میشن که مثل پدرش زلزله 9ریشتری به جان اسرائیل میندازه. آره عرضه حزب الله به جهادمغنیه جوان کم سن وسالیه که برای کشتنش باید هلیکوپترچندمیلیون دلاری بلند شه وموشک های چندصدهزاردلاری شلیک کنه به این میگن برهم زدن توازن قدرت اسرائیل ازاین داره میسوزه
 • مهدی ص ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  مشکل ازمرور گرته اگه نشد ویندوزو عوض کن
 • مهدی ص ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ما انتقام دانشمندامونو گرفتیم ولی بدلیل هیاهوی رسانه ای غرب نمیشه بازگو کرد انشالله انتقام این شهدارو هم میگیریم
 • ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بعید می دونم بتونید انتقام بگیرید مگه انتقام بابای جواد، حاج رضوان رو تونستید بگیرید؟
 • kambiz ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  به نظر من یک تونل از لبنان بزنن تا برسه به حیفا بعدش 500 یا 600 تن تی ان تی جاساز کنند زیر شهر . تو یک موقعیت مناسب منفجرشکنن خخخخخخخخ
 • محمد ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  خداییش به نظرتون با کشتن صدتا از این توله های نجس صهیونیستی انتقام حتی یک شهید مثل جهاد مغنیه دوست داشتنی گرفته میشه!!!!!؟ بهترین کار اینه که اسراییل با خاک یکسان بشه
 • ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  جواد ؟!!!!!!!!!!!
 • مسعود ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  اقا یکی یکی اینطور که نمیشه اولی رو بجای جهاد مغنیه خود لبنان از اون مهم هاشونو یا چنتا(همشون نخالن) بجای یردار خودمون.. حالا تا بقیه تسویه حسابها و شهدا از شهدای هسته ای بگیر یکی یکی باید نتیجه کارشونو ببینن واگر نه جری تر میشن
 • ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  عجب توهماتی
 • ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  آدم خواب آلود آنها با تو کار دارند تو با انها کار نداری؟ لگدپراکنی می کنند درمقابل نوازششان می کنی؟
 • عليرضا ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  فقط قيافه زن نتانيابو رو نگاه كنيد! خودش هم كه عين گراز ميمونه!
 • ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بابا اینا شوخی بود واسه این که پخ کنیمشون بترسن:) وگرنه اینا که عددی نیستن. باید در اندازه غلطی که کردن حساب پس بدن
 • سید مهدی شمسی پور ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  یعنی وعده خدا در مورد ستمکاران که تو قرآن آمده انا من المجرمین منتقمون قابل پخش نیست؟
 • عبداله ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بسمه تعالی در هیچ جای اسلام سخن از ترور و کشتن افراد بدون دادگاه و حکم دادگاهی نیامده. به جای این گزارشات مضخرف سعی کنید بیشتر به معارف اخلاقی و عقلی و عملی اسلام بپردازید. یا علی
 • محمد رضا شفیعی راد ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  گزینه های روی میز ما برای این جانوران عمیقتر و حساب شده تر باید باشد.
 • mohtaj ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  قابل توجه اون افرادی که آیه قرآن برای اثبات حرفشون آوردن: زمان جنگ در قضیه حمله موشکی توسط ایران به شهرهای عراق حضرت امام دستور دادن تا حد امکان مناطق غیرنظامی را مورد حمله قرارندهند و قبل از آغاز حمله هم به مردم عادی اطلاع داده شود تا از شهرها و خانه هایشان خارج شوند در ضمن طبق معاهده حقوق بشر اسلامی قاهره هم مسلمانان حق کشتن غیرنظامیان را ندارند
 • حسن ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  سردار رشید اسلام حاج عزیز باید دل مردم ما رو شاد کنه ما فقط انتقام میخواییم برای این همه خونی که ریخته شده
 • مهدی 90085 ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  این کثافتها میدانند که در آموزه های دینی ما مسلمانان ودر قران حرفی در مورد ترور گفته نشده ویا ترور کسانی که شاید بعداًگناهی مرتکب شود یا اینکه چون پدرش جنایتکار بوده باید ترور شود برای این است که با خیال راحت هر جنایتی را مرتکب میشوند از هموطنان خودم هم خواهشمندم که کار ما مسلمانان را باجنایتکارانی مانند صهیونیست ها زیر سوال نبرند مامردانه روبروی دشمن میایستیم
 • ۱۶:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  عرضه داشتن که اسراییل به .....خوردن افتاده
 • ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  چرا به سگ ها توهین میکنی
 • ۱۶:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  برو تحقیق کن برای چی اسراییلیها فقط با ایرانی ها دشمنی دارن بعد نظر بده
 • ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  باید تمام کشورهای دنیا رو برای صهیونیست ها ناامن کرد.
 • علیرضاعلی ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  بنظرم اون گیلاد مستحق کشته شدن هست،همینکه فشار روحی رو افسران و سربازاشون بمونه خودش یه پا انتقامه ولی مطمئنم حزب الله تو جنگ آینده انتقام میگیره
 • ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  مثل پدرهای حرومزادشون کریه اند!
 • علی ۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  باسلام اگه همشونو هم بکشن نمیتونن خون جهاد مغنیه عزیز رو بگیرن جهاد واقعا یک فرشته بود .....
 • ۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  سلام. مسلمان هرگز با نامسلمان برابر نیست. التماس دعا یاعلی(ع)
 • مهدی ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  همشون رو بزنید .
 • ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  نصیرجان مطمئناً حرفتان منطقیه اما فکرشو بکن با تهدید توله های صهیونی والدینشون تا عمر دارند در اضطراب و نگرانی دست و پا می زنند اینهم یکجور جنگ روانیه دیگه
 • ۲۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  ای بابا همش حرف میزنید هیچ کاری هم نمیکنید.. مرگ یه بار شیون یه بار دیگه..
 • یک بانو ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
  0 0
  سلام.به نظرمن همه شون رو بکشید ولی یکی یکی از همون اولی بگیرید تا اخری ولی غافلگیرانه باشه که بفهمند غافلگیری یعنی چی. این شیطان صفتاها روباید کشت حالا که خودشون بهونه دست مون دادن باید یکی یکی نفلشون کنیم تا اصل غافلگیری و کشتن یک آقازاده اصیل رو بفهمند. نیروهای سپاه قدس و حزب الله امید ما به شما است... بیشتر از این ما و اونا رو که شب خواب ندارند منتظر نگذارید.... ما آماده جنگ با اسراییل هستیم
 • مهدی ۰۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  این فرد کویتی هست و همیشه اینجا میاد و از اینجور نظرات میده جدی نگیرین...
 • ۰۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  بزرگوار استاد محمد این ها که منفی میدن ان ور ابند شاید هم در فلسطین اشغالی باشند ایران مهد غیرت و شجاعت و جوانمردی است
 • ساسان ۰۴:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  بايد به جاي هر شهيد 10 تا از توله گرازاشون رو به درک فرستاد... در مقابل اسراييلي ها رحم فلسفه اي نداره!
 • حامد ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  اتفاقا خیلی خوبه از الان ب بعد همه ی اینا دیگه ترس از مرگ افتاده تو وجودشون به اصطلاح بچه رو چه بزنی چه بترسونی!!
 • مجید ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  هدف اونا سردار ایرانی بوده نه یک نوجوان!!!!
 • امید ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  حزب الله قهرمان با برنامه ریزی جلو میره.مکان وزمان روحزب الله تعیین می کنه.کل یوم عاشورا .کل ارض کربلا.این شعار استراتژیک شیعیان رابخاطر بسپریم.
 • امیر ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  قطعاً روی میز هست شک نکن مشرق
 • ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  زیرنویس عکسم بخون
 • ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
  0 0
  هر یهودی که در اسرائیل زندگی میکنه اشغالگره و حکمش مرگ. اعم از زن و مرد و پیر و جوان
 • علی ۰۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
  0 0
  عالی
 • ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
  0 0
  این رادیو فردا عجب کذابیه هااااا دیشب نوشته بود مشرق نیوز این گزارش رو حذف کرده چی بگم بهشون آخه؟
 • عباس ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
  0 0
  دمه نتانياهو گرم، پسرش رو داشت ميفرستاد ارتش برا سربازي، افرين به غيرتت بسيجي
 • weemsmay ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
  0 0
  20

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس