بر اساس گزارش برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) سالانه بیش از 2 میلیون زن در سرتاسر جهان مجبور به تن‌فروشی می‌گردند و یا به سمت فحشا سوق داده می‌شوند که بیشترین متقاضی اصلی این برده‌داری نوین و اشکال نوین استثمار را اتباع کشورهای توسعه‌ یافتۀ اروپایی و آمریکا تشکیل می‌دهند.

گروه جنگ نرم مشرق- برده‌داری انسان در قرن 21 در جوامع غربی امری باورنکردنی محسوب می‌شود و وجود 27 میلیون نفر برده نشان می‌دهد که که امروز بیشتر از هر روز دیگری در تاریخ بشر برده وجود دارد. اما اگر ماهیت لیبرالی این جوامع را بشناسید، خیلی هم اتفاق غیرمعمولی به نظر نمی‌رسد؛ زیرا که ذات لیبرال شاید در سطح تکنیکی در جامعه به دنبال ایجاد عدل و مساوات باشد اما در سطح‌های بالاتر و استراتژیک مردم خود را بسیار سازمان‌یافته و منظم مورد استثمار قرار می‌دهد بطوری که همیشه 98 درصد مردم برای 2 درصد ابرطبقه کار می‌کنند و هر روز باعث فربه‌تر شدن آنان می‌شوند. تجارت جنسی دختر‌ها، زنان و کودکان نیز در همین چارچوب تعریف می‌شود تا هم به ثروت و قدرت سیاست‌مداران و ابرثروت‌مندان افزوده بشود و هم موجب جواب دادن به هوس‌های شیطانی خود و مردمی می‌گردد که روز به روز موجب گسترده شدن زبانه این آتش هوس می‌شود.

در گذشته قاچاق و تجارت انسان در کشورهای فقیر جهان رواج داشت، اما امروزه در اروپا و آمریکا نیز زن و دختر به دام قاچاق‌چیان و تاجران انسان افتاده و قربانی این جنایت می‌شوند و پس از قاچاق اسلحه و مواد مخدر، قاچاق انسان یکی از پرسودترین تجارت‌های غیرقانونی جهان است. آمار نشان می‌دهد تجارت جنسی که در واقع هدف اصلی قاچاق‌چیان انسان است در بیست سال اخیر رشد بسیار بالایی داشته و گردش مالی این تجارت در سرتاسر جهان به حدود 25 میلیارد یورو می‌رسد.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

بردگی جنسی که در واقع هدف اصلی قاچاق‌چیان انسان است، پس از قاچاق اسلحه و مواد مخدر پرسودترین تجارت‌ غیرقانونی جهان است

بر اساس گزارش برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) سالانه بیش از 2 میلیون زن در سرتاسر جهان مجبور به تن‌فروشی می‌گردند و یا به سمت فحشا سوق داده می‌شوند که بیشترین متقاضی اصلی این برده‌داری نوین و اشکال نوین استثمار را اتباع کشورهای توسعه‌ یافتۀ اروپایی و آمریکا تشکیل می‌دهند.

برده‌داری شرم‌آور جنسی در اروپا

قاچاق و تجارت انسان بخصوص بردگان جنسی از پایان جنگ‌های یوگسلاوی سابق در 1990 میلادی در اروپا شدت گرفت و پس از عقد "قرارداد شنگن" در 1993 که مرزها در کشورهای اتحادیه اروپا برداشته شد، رفت و آمد آسان‌تر گشت و به تبع آن قاچاق انسان نیز راحت‌تر از قبل صورت گرفت. درگذشته قاچاق انسان از کشورهای جهان سوم و آفریقایی انجام می‌شد اما امروزه در اروپا دختران و زنان از داخل همین کشورهای اروپایی قاچاق می‌شوند. مبدا بیشتر این قاچاق‌ها از کشورهای اروپای شرقی به مقصد اروپای غربی است. طبق آمار اتحادیه اروپا، تعداد زنان قربانی بردگی جنسی در این قاره به سالانه 500.000 نفر افزایش یافته و تجارت غیرقانونی انسان، رقمی بالغ بر 10 میلیارد دلار را به جیب تاجران سرازیر می‌كند.

تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از افرادی که به دام شبکه‌های قاچاق اروپایی می‌افتند در ابتدا نه به این منظور بلکه در مسیر مهاجرت و برای کار و یافتن آینده‌ای بهتر اقدام به مهاجرت می‌کنند. روزانه شهروندان مسکو و دیگر شهرهای اروپای شرقی شاهد پخش اعلامیه‌هایی در ایستگاه‌های مترو و دیگر مراکز پر ازدحام هستند که در آنها نوید یک زندگی آرمانی به دختران جوان در غرب داده می‌شود. این گروه از دختران برای یافتن سرپناهی در غرب به هر گروهی اعتماد کرده و درنهایت راه خود را به سوی "مرکز تمدن و حقوق بشر" روانه می‌کنند، اما در نهایت مورد استثمار جنسی قرار می‌گیرند. به غیر از شهر در روستاهای اروپایی نیز قاچاق‌چیان به دنبال دختران جوان با تحصیلات اندک که خواستار زندگی بهتری هستند، می‌روند تا آنها را برای روسپی‌گری به کشورهای توسعه یافته منتقل کنند.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش


دختران اروپای شرقی که خواستار زندگی بهتری هستند، توسط قاچاق‌چیان به عنوان برده جنسی به اروپاییان غربی فروخته می‌شوند.

بهای یک برده جنسی در اروپا به اندازه یک گوشی هوشمند

تجارت جنسی در اروپا خطر و ریسک کم اما سود فراوان دارد. دولت‌های اروپایی توان یا اراده‌ای برای مبارزه با قاچاق دختر و زنان و کودکان برای خدمات جنسی ندارند. دولت‌ها بودجه بسیار کمی برای مبارزه با این موضوع اختصاص داده‌اند و مجازات و محکومیت‌های اندکی برای قاچاق‌چیان انسان در اروپا در نظر گرفته‌اند. در کشورهای اروپای شرقی که از نظر مالی ضعیف هستند، بعضی سیاست‌مداران این کشورها نیز در قاچاق و تجارت جنسی دست دارند.

حتی بسیاری از پلیس‌ها در کشورهای اروپایی زمانی که به قربانیان قاچاق جنسی دست پیدا می‌کنند، به جای دستگیری آنها و بازگشت به کشورشان آنها را مورد سؤاستفاده جنسی قرار می‌دهند. سؤاستفاده از این افراد به پلیس‌های جوامع غربی ختم نمی‌شود و پزشکان و وکلایی که باید از این افراد حمایت کنند نیز این دختران و نوجوانان را قربانی هوس‌های جنسی خود می‌کنند.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

بسیاری از پلیس‌های‌ جوامع غربی به جای کمک به قربانیان قاچاق از آنها سؤاستفاده جنسی می‌کنند

جالب است که بدانید قاچاق‌چیان در زیر سایه بی‌توجهی یا آگاهی دولت‌مردان اروپایی، قیمت یک برده جنسی را به اندازه بهای یک خودروی دست دوم و یا یک گوشی هوشمند تعیین کرده و دختران را بین ۸۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو به قواد یا پااندازهای اروپایی می‌فروشند.

آمریکا، مهد برده‌داری نوین

همه‌ساله هزاران دختر و زن عمدتا از مناطق جنوب شرق آسیا، اتحاد شوروی سابق و آمریکای جنوبی به مقصد آمریکا برای تجارت جنسی توسط قاچاق‌چیان گسیل می‌شوند. آنها با قول شغل‌های پردرآمدی نظیر مدل یا مهمان‌دار به آمریکا آورده شده و به خانه‌ها، کلوپ‌ها و مکان‌های مخصوص این‌گونه کارها فروخته می‌شوند. آنان در آنجا مجبورند به خاطر پرداخت هزینه‌های سفرشان برای مالک جدیدشان کار کرده و دلار به دست آورند.

تحقیقات سازمان‌های رسمی در آمریکا نشان می‌دهد که هر سال بیش از ۱۰۰ هزار دختر زیر سن قانونی برای بردگی جنسی در آمریکا تجارت می‌شوند. حتی در داخل واشنگتن پایتخت آمریکا، دختران نوجوان که سن برخی از آنها حدود ۱۳ سال است، برای بردگی جنسی خرید و فروش می‌شوند.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

در آمریکا هر سال بیش از ۱۰۰ هزار دختر زیر سن قانونی حتی ۱۳ ساله برای بردگی جنسی خرید و فروش می‌شوند.

ابعاد این فاجعۀ گسترده که با خرید و یا ربودن دختران و زنان و انواع آزارهای روحی و جسمی و جنسی، تجاوز به زور و الزام به مصرف مواد مخدر همراه است، روسپی‌گری این برده‌گان دنیای متمدن را در "سرزمین فرصت‌ها" با رونق فراوانی روبه‌رو نموده است. به گفته کارشناسان، آمریکا جزو سه کشور اولی است که به عنوان مقصد قاچاق‌چیان زنان به شمار می‌رود و معمولا قاچاق‌چیان در ایالات کالیفرنیا، نیویورک، تگزاس و لاس‌وگاس بازار خود را دایر می‌کنند. حکومت آمریکا که سابقه خوبی از برده‌داری سیاهان در گذشته ندارد نیز اقدام جدی برای مبارزه با برده‌داری نوین که استثمار جنسی از ملزومات آن به شمار می‌رود، صورت نمی‌دهد. شاید درآمدی 186 میلیارد دلاری از تجارت جنسی و صنعت فحشا دلیل خوبی برای توجیه دولت‌مردان آمریکا در رابطه با آزاد گذاشتن غیررسمی این پدیده شرم‌آور باشد.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

ربایش و انواع آزارهای روحی و جسمی و الزام به مصرف مواد مخدر به بردگی جنسی در آمریکا رونق داده است

آمریکا و اروپا؛ بیشترین متقاضی برده‌داری و توریسم جنسی کودکان

توريسم جنسي کودک، شکل خاصي از استثمار جنسي تجاري کودکان است که با اشکال ديگر استثمار جنسي تجاري کودکان از جمله فحشا، قاچاق کودکان، فروش براي اهداف استثمار جنسي و هرزه‌نگاری کودک همپوشاني زيادي دارد.

اروپائيان غربي تمايل زیادی دارند که براي استثمار جنسي کودکان به اروپاي شرقي مسافرت کنند و این در حالی است که برخي از افراد آمريکايي مرتکب جرايمي در اين رابطه در مکزيک می‌شوند. علاوه بر اين، توريست‌هاي جنسي کودک اغلب به جاهايي جذب مي‌شوند که اقدامات آنها اعلام و آشکار نمي‌گردد، مانند کشورها يا جوامعي که در بحران به سر مي‌برند و جاهايي که ريسک انجام اين اقدامات در آنها پايين است. بنابراين، تقاضاي توريسم جنسي کودکان اغلب از سوي کشورهاي صنعتي از جمله کشورهاي ثروتمند اروپا، آمريکاي شمالي، استراليا، نيوزلند و.... است.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

بیشترین تقاضاي توريسم جنسي کودکان و سؤاستفاده از آنان در اینترنت مربوط به کشورهای اروپایی و بخصوص کشور آمریکا است

به غیر از توريسم جنسي کودک، هر سال حدود یک میلیون کودک پسر و دختر در اتحادیه اروپا ناپدید می‌شوند، که شامل فرار، آدم‌ربایی، ربایش توسط والدین، کودکان گم شده و کودکانی که به تنهایی مهاجرت می‌کنند، می‌شود. بسیاری از این قربانیان دخترانی هستند که به برده جنسی تبدیل می‌شوند یا باید به عنوان گدا در خیابان‌ها و برخی هم در مزارع و خانه‌ها کار ‌می‌کنند یا حتی مجبور به فروش اعضای بدنشان می‌شوند.

علاوه بر مسائل گفته شده، بیشترین سؤاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان در اینترنت مربوط به کشورهای اروپایی و بخصوص کشور آمریکا است بطوری که این صنعت حدود دویست و پنجاه میلیون دلار گردش مالی دارد.

تمدن غرب در حال لاغر شدن است

تمدن غرب با همه پیشرفت‌های مادی و ظاهر جذاب خود، تفکری به نام سرمایه‌داری را به جهان ودیعه داده است که موجب شده این تمدن به همه چیز به عنوان کالا نگاه کند. «کالایی شدن» در هر زمینه بخصوص در صنعت جنسی موجب شده تا این صنعت در مقیاس جهانی و بسیار پرحجم منتشر شود. این صنعت "هم‌زمان قانونی و غیرقانونی" که میلیاردها دلار گردش مالی دارد، میلیون‌ها مرد و زن و کودک را به یک کالایی با مشخصه جنسی تبدیل کرده و زمینه را برای به بردگی کشیدن این همه انسان بی‌گناه در عصر حاضر فراهم کرده است.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

«کالایی شدن» در جامعه سرمایه‌داری میلیون‌ها مرد و زن و کودک را به یک کالایی با مشخصه جنسی تبدیل کرده است

تجارت جنسی در اروپا و آمریکا و صنعت‌های مرتبط با آن که بر روی اقتصاد زیرزمینی با گردش بسیار بالای مالی تکیه دارد، در زیر سایه دولت‌های آنان توسط پااندازهای مرتبط با این جنایت سازمان یافته کنترل می‌شود که این چرخه اقتصادی به نیروهای نظم‌دهنده به این فساد مانند زنجیره‌های هتل‌داران بین‌المللی، شرکت‌ها و آژانس‌های هوایی و مسافرتی، صنعت توریستی و در نهایت دولت‌ها سود می‌رسانند.

مریضی جنسی مردم غرب تحت لوای تجارت جنسی سازمان یافته/// در حال ویرایش

زنجیره‌های هتل‌داران بین‌المللی، آژانس‌های هوایی و مسافرتی، صنعت توریستی و در نهایت دولت‌ها غربی از تجارت جنسی سود می‌برند

تمام موارد گفته شده در باب جنایت و تجاوز به حقوق مادی و معنوی این همه انسان (از کودک تا میانسال) به بردگی کشیده شده، زمانی تعجب برانگیز می‌شود که اصرار عجیب مسئولین ارشد حکومتی و رسانه‌های غربی به اعلام حمایت از حقوق زنان و کودکان شنیده و دیده می‌شود و حتی حکم‌رانان غربی، دیگر کشورهای جهان را به علت عدم رعایت حقوق بشر در سازمان‌های بین‌المللی مانند شورای امنیت سازمان ملل محکوم می‌کنند و با صدور قطعنامه علیه این کشورها دست به تحریم و حتی اعلام جنگ می‌زنند.

فرهنگ لیبرالی و سرمایه‌داری موجب شده مردم جوامع غربی مریض و معتاد جنسی شوند؛ و دولت‌مردان غربی بیشتر به دنبال ارسال تسلیحات نظامی و جنگ در قاره‌های دیگر بخصوص کشورهای اسلامی هستند تا درمان این مریضی؛ در واقع این فرهنگ با حرکت به سمت متلاشی شدن بنیان خانواده‌ها و کاهش شدید روابط انسانی، از عمق و فربهی این تمدن کاسته و روز به روز آن را لاغرتر می‌کند.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 15
 • سیدمحمدخاتمی ۰۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  7 1
  لعنت خدا بر کسانی که کار بی تربیتی میکنند
 • ۰۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  4 0
  همه دعوا از روز هبوز آدم تا الان بر سر معنای انسان است. انسان چیست؟ حیوانی که همه هدفش معاش و اقتصاد است؟ و یا موجودی فراتر از حیوان که برایش عزت و شرف معنا دارد. همه اقتصادانانان و سیاستمداران و روشفکران و ... در غرب می گوید انسان همان تعرف اول است! تا تو را حیوان کنند. تا سوارت شوند.
 • ۰۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  0 3
  چندسالته عمو؟
 • ۰۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  0 0
  :)
 • mkh ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  1 7
  چرا این طور با یقین مسئولان دولتی کشور های دیگر را بدون سند محکوم به به همکاری با این قاچاقچیان می کنید؟
 • محمد ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  1 3
  لعنت خدابرصهیونیست وطرفداران آنها که پیشتاز اعمال شیطانی در دنیا هستند.
 • عابس ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  1 0
  احمد شهید مامور حقوق بشر کجا مرده تا از حق وحقوق این انسانهای بیگناه هم مطالبی تهیه کنه ..... لابد مطالب های او را کسان دیگر تهیه میکنند و او فقط بیان کننده است...!!!!!..
 • سعید ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  0 0
  هه باحال بود
 • سعید ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  0 1
  سندی محکمتر از این آمار تکان دهنده میخوای؟
 • مملی ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  1 1
  جناب mkhشما با چه یقینی میگی سران کشورهای غربی و اروپائی آدم های پاکی هستند.برلوسکونی ، سارکوزی،کلینتون،اولاند،ریگان،و....معرف حضور جناب مستطاب عالی هست ؟
 • ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  1 16
  سرچهارراه های ایرانم که خبری نیست!! صد رحمت به برده جنسی
 • ایرانی ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  2 1
  با تشکر از مشرق که بالاخره کمی از حقایقی که الان در دنیا در جریان هست را داره بدون سانسور به مردم عرضه میکنه! اروپا و آمریکا و کلا غرب خیلی فاسد تر از این حرف ها هست به نظرم آماری از سایت های غیر اخلاقی و خانه های فساد غرب هم در گزارش هایتان بگذاری ابعداد بسیار گسترده ی این صنعت(!)را در آمریکا بهتر نشان میده! به نظرم گزارش هایی هم در مورد فیلم های سینمایی و سریال های غیر اخلاقی غربی که تقریبا الان همه ی سریال های شبکه های پر طرفدار در غرب شدند و ترویج برهنگی در تولید لباس ها و ساحل دریا و حتی کتاب های درسی کودکان و نوجوانان و ترویج زنا با محارم و ترویج همجنسبازی و .... که سابقه ای طولانی در غرب داره هم اشاره بکنی بد نیست! همینطور میزان فرزندان نا مشروع و تجاوز ها و به استثمار گرفتن کشور هایی مثل تایلد و فیلیپین تحت عنوان گردشگری ولی در واقع بردگی جنسی هم باید برای مردم روشن بشود. بزرگترین مشکلی که الان در ایران داریم این هست که بیشتر مردم ایران عمق فساد را در غرب متوجه نشدند! به نظرم کسانی که پشت پرده ی تمام این اتفاقات در جهان امروز هستند یعنی یهودیان صهیونیست و ماسون ها هم معرفی باید بشوند. با تشکر از سایت مشرق باید حقیقت را فاش کرد وگرنه با رنگ و لعاب دادن و توجیه کردن از طرف دشمن این واقعیت ها ارائه میشه تا مردم ما هم در مورد این واقعیت ها را مثل مسیحیان اروپایی بی تفاوت و بدون تاثیر بکنند.
 • امیر حسین ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  3 1
  اینایی که منفی زدن خاک برسرشون
 • ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  1 0
  :))))))
 • ۱۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  4 0
  نگاه به يك انسان به چشم يك كالا و پرداخت بهاى او...تكان دهنده است
 • زن ذلیل ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
  9 1
  این جا برعکس اون جاست! فعلا که ما برده ی زن جماعت شدیم!! ):
 • ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  2 3
  ای کاش من مرد نامریی بودم وبه سزلغ تک تک این افراد می رفتم و به شکل وحشتناکی آین آدمها را می کشتم
 • امید ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  3 0
  آدمی چیست؟یگو بی پروا اشرف بی شرف مخلوقات
 • ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  10 1
  این است کرامت انسانی غرب لیبرال
 • ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  3 0
  زنده باد ايرانيها كه ازاين چيزاي بدبد ندارند پاك پاكككككككككككككككككككككككككند!
 • ناشناس ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  3 0
  آخی ! چقدر جمله ات ناز بود . کار بی تربیتی !!! آمریکا و اروپا لجن زار خوش آب و رنگی هستن که برخی مردم ساده دل دنیا برای آنها دست و پا میزنند.
 • ناشناس ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  2 2
  باشه عزیزم امریکا و حکومتش و دولت نجسش و همش مال تو ! باشه عزیزم شما خودت رو ناراحت نباش !!!
 • ناشناس ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  4 1
  خواهش میکنم شما صحبت نکن که معلوم از نعمت عقل بی بهره ای . آخه آی کی یو چهار راه های ایران رو میخوای با برده جنسی مقایسه کنی ؟؟!!! واقعا که !!!
 • ناشناس ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
  4 1
  مثل همیشه . دیگه شنیدن و خواندن یه چنین مطالبی باید برامون عادی بشه . آمریکا سر منشاء فساد، مرداب، نجاست، دشمنی، فتنه، آشوب، جنگ . خدا لعنت کنه آمریکا رو و ظهور آقا رو هر چه سریعتر برسونه که از این همه کثافت تو این دنیا راحت بشیم . ان شاء الله .
 • mohamad ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
  5 1
  بسیار عالی بود .باید این موضوع ها در تمام رسانهای گفته شود .تا مردم اگاه شوند .وازادی واقعی را درک کنن
 • mohamad ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
  9 1
  بسیار عالی بود .باید این موضوع ها در تمام رسانهای گفته شود .تا مردم اگاه شوند .وازادی واقعی را درک کنن
 • ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۰
  4 1
  چرا یک عده از شعار مرگ بر امریکا ناراحت میشوند؟با تمام قدرت بگوئید مرگ بر امریکا تا نفرین شما این تمدن شیطانی ظالم را نابود کند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس