کد خبر 374749
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۹
به گزارش مشرق، خیریه همت نوشت:

سلام و خداقوت

این فراخوان برای درمان دختر نوجوان ۱۲ساله ای به نام نرگس است که متن با اندکی تلخیص با بیان مادر ایشان منتشر می شود:

وقتی نرگس به دنیا آمد از همان روزهای اول دارای مشکلات تنفسی بود، پس از مراجعه به دکتر فهمیدیم که او یک بیماری نادر ریوی دارد.

از همان ماه اول بیمارستان رفتن های دخترم شروع شد، یک هفته گرفته تا چهل روز؛ دیگر روال عادی زندگی ما زندگی در بیمارستان بود. این بیمارستان رفتن ها همراه بود با داروهای گران و کمیاب؛ لذا همان اوایل مجبور شدیم تمام طلاهایمان را نیز بفروشیم.

بعد از آن بود که قرض گرفتن های متعدد شروع شد. کمی بعد برای جبران مقداری از این قرض ها شروع کردیم به خواندن نماز و گرفتن روزه استیجاری.

متاسفانه به دلیل وابستگی زیاد همسرم به نرگس، دچار افسردگی شدید شد که پس از مراجعه به پزشک، هر فعالیت فکری و ذهنی برایش ممنوع شد. نرگس یک بار در ۷ ماهگی در بیمارستان قلب شهید رجایی بستری شد و بعد از چهل روز مورد عمل جراحی قرار گرفت. بار دیگر در ۵ سالگی بعد از ۲۵ روز بستری در بیمارستان در هنگام ترخیص او از بیمارستان بودیم که متاسفانه دچار ایست تنفسی شد و به آی سی یو منتقل شد و چهار روز بعد از احیاء در آنجا بستری بود.

پس از ترخیص از بیمارستان با مشورت پزشک وی را به تهران بردیم، با نامه ای که توانسته بودیم بگیریم، دکتر یوسف نیا قبول کرد که نرگس را عمل کند به شرط آنکه او را در بیمارستان دی بستری کنیم.

هزینه های انجام این عمل سخت حدود ۱۴۰ میلیون ریال برآورد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
  0 0
  اگر یکی به وزیر بهداشت خبر بده هم جلوی تخلف این دکتر رو می گیره هم نرگس نجات پیدا خواهد کرد به اذن الله
 • ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
  0 0
  14 میلیون ..... ای کاش پزشکان بخشی از دستمزدشون رو جزء خیریه حساب می کردند.
 • ۱۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
  0 0
  بیزحمت از اون میلیاردها تومن پول بیت المال که حق این دختر وما مردم است که خرج فوتبالیستها وسفرهای خارجه و...مکنید پرداخت شود با تشکر
 • مهدی ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۶
  0 0
  شماره کارت یا شماره حسابم میذاشتین در هر صورت امیدوارم خدا خودش به دادشون برسه مگه یه مادر چقدر ظرفیت داره که هم غم بیماری فرزندش رو تحمل کنه هم وضعیت شوهرشو و هم هزینه درمان بچشو و هم فشار فقر رو؟! آهای مازاراتی سوارها _ پورشه سوارها 14 میلیونه فقط یه روز میاد که زیر خاک هستین و ...
 • ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
  0 0
  خدایا گریه ام گرفت دلم طوفانی شد ولی خدایا خود می دانی که ندارم و فقط دعاگویش هستم
 • طاهر ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
  0 0
  خدا صبرتون بده . درک می کنم آن پدر چقدر زجر می کشه و کاری هم از دستش بر نمی آید چون فریاد رسی به جز خدا ندارد. صبر خدا هم که زیاد است و تحمل ما کم. بیمار داری یک درد و نداری درد بزرگتر، چون اگر پول داشتی لاقل برای آرامش روحی خودت هم که شده، پیگیر درمان بچه می شوی .ولی اگر پول نداشته باشی، از دو طرف ضربه می خوری. به جز اشک و تحمل، چه کاری از دستت بر می آید؟ من هم دردی مشابه شما دارم و 15 سال است که برای پسرم تلاش می کنم به دلیل نداشتن پشتیبان مالی، هرچه تلاش می کنم به نتیجه مطلوب نمی رسم. چون یه مدت که پولی بدست می آورم ، درمان ایشان را شروع می کنم وقتی پولم تمام شد، درمان متوقف می شود، دوباره به همان حالت اول برمی گردد. و این وضعیت در مدت 15 سال مکرر تکرار شده است.بیمار من سی پی جسمی حرکتی است.خدایا خودت به فریاد من و امثال من برسد.
 • ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
  0 0
  عزیزم 140 میلیون ناقابل! نه 14 میلیون
 • sadegh ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
  0 0
  شماره کارت بذارین خورد خورد جمع میشه انشاالله هر کس هر چی میتونه بده قطره قطره جمع گردد وانکهی دریا شود