پسر جواني که با همدستي يک زن خيانتکار، شوهر وي را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده بود، جزئيات جنايت هولناک خود را مقابل قاضي ويژه قتل عمد تشريح کرد.

 به گزارش گروه اجتماعی مشرق، دقايق اوليه بامداد چهاردهم مهر بود که پسر ۲۲ ساله اي به طور پنهاني و با کليدي که در دست داشت وارد آپارتمان زني شد که از حدود يک سال قبل با وي آشنا شده بود.

او در حالي که چاقويي را در دست مي فشرد در گوشه آشپزخانه مخفي شد تا اين که ساعتي بعد شوهر زن ۲۴ ساله به طور ناگهاني از رختخواب بيرون پريد و به طرف سرويس بهداشتي رفت، اما پسر ۲۲ ساله در يک لحظه به سمت وي حمله ور شد و او را در حالي که فريادهاي دلخراشش سکوت نيمه شب را شکسته بود غرق در خون کرد.

خنجر زن خیانتکار نفس شوهر را برید+عکس

زن خيانتکار نيز که متوجه ماجرا بود به کمک پسر جوان شتافت و با چاقويي که از آشپزخانه برداشته بود ضرباتي را از پشت سر بر پيکر خون آلود شوهرش وارد آورد. دقايقي بعد و در حالي که ديگر شوهر ۲۹ ساله زن خيانتکار نفس نمي کشيد، گشت نيروي انتظامي با تماس همسايگان وارد بولوار شهيد هنرور شد و زنگ آپارتمان را به صدا درآورد.

زن ۲۴ ساله که سعي مي کرد خونسردي خود را حفظ کند، از پشت آيفون به مأموران گفت: مشکل خانوادگي بود که رفع شده است. در همين حال پسر ۲۲ ساله که مراقب اوضاع بود وقتي شک مأموران را ديد از پشت آيفون خود را به جاي شوهر آن زن معرفي کرد و به مأموران گفت: با زنم مشکل داشتم که دعوا کرديم، اما ديگر مشکلمان حل شده است.

اين گزارش حاکي است: آن ها تا صبح کنار جسد ماندند و نقشه اي براي مخفي کردن جسد کشيدند. آنان تمام پرده هاي خون آلود را شستند و ديگر آثار جرم را هم از بين بردند. صبح روز بعد پسر ۲۲ ساله در بولوار شهيد قرني سفارش ساخت کيسه اي برزنتي را داد که بتواند جسد را داخل آن قرار دهد.

او به چادردوز گفت: کيسه اي زيپ دار براي آبگرمکن مي خواهم دو روز بعد، جسد داخل خودروي پرايد زن خيانتکار قرار گرفت و آن ها به سمت روستاي گونجوک حرکت کردند و جسد را در بيابان انداختند. آنان خودروي مقتول را نيز در بولوار امامت رها کردند و با يک خودروي دربستي به سمت تهران رفتند و در منزل مادر زن ۲۴ ساله که از دوستي خياباني آن ها اطلاع داشت پنهان شدند. بنابراين گزارش، از سوي ديگر نيز خانواده جوان ۲۹ ساله که خبري از او نداشتند با مراجعه به پليس آگاهي خواستار پيگيري موضوع شدند.

وقتي کارآگاهان به همراه قاضي ويژه قتل عمد واحد آپارتمان را براي يافتن سرنخي از فرد گم شده بازرسي کردند قطرات خون داخل سيفون فاضلاب و پرده هاي شسته شده، توجه آنان را جلب کرد و احتمال وقوع جنايت قوت گرفت. کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي ساعاتي بعد و با صدور دستوري از سوي قاضي سيدجواد حسيني به ردزني همسر فرد گم شده پرداختند و او را با پسر ۲۲ ساله اي در تهران دستگير کردند.

زن خيانتکار که ديگر همه راه هاي فرار را بسته مي ديد به قتل شوهرش اعتراف کرد. دقايقي بعد از اظهارات آن زن و جوان ۲۲ ساله، کارآگاهان در کنار مقام قضايي به جست وجو پرداختند و جسد جوان ۲۹ ساله را پس از ۶ ساعت تجسس در کنار تپه هاي روستاي گونجوک پيدا کردند که با ۲۰ ضربه چاقو به قتل رسيده بود. متهمان اين پرونده جنايي که روز بعد به مشهد منتقل شدند چگونگي ارتکاب قتل را در حضور قاضي ويژه قتل عمد تشريح کردند.

زن ۲۴ ساله در اعترافات خود گفت: از يک سال قبل و به خاطر اختلافاتي که با همسرم داشتم با «اميد» در يک شرکت آشنا شدم اما حدود ۶ ماه قبل کليد منزلم را به او دادم تا در صورتي که همسرم خواست مرا کتک بزند به کمکم بيايد.

اين گزارش حاکي است: متهمان با صدور قرار بازداشت موقت از سوي مقام قضايي روانه زندان شدند تا بررسي هاي بيشتري درباره اين جنايت هولناک انجام شود.


مخاطبان محترم گروه اجتماعی مشرق می توانند اخبار، مقالات و تصاویر اجتماعی خود را به آدرس shoma@mashreghnews.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه مشرق منتشر شود. در ضمن گروه اجتماعی مشرق در صدد است با پیگیری مشکلات ارسالی شما از طریق کارشناسان و مشاوران مجرب پاسخی برای ابهامات مخاطبان عزیز بیابد.

منبع: خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ۱۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
  0 0
  خاک بر سرش
 • joonoob ۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
  0 0
  همسرکشی .. شاغل بودن زن در خارج از منزل ..زن قاتل است.
 • ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
  0 0
  زن نباید شاغل باشد و گرنه..
 • ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۳۰
  0 0
  خاک بر سر اون مادر ...

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس