عليرضا عسگري، معاون اسبق وزات دفاع جمهوري اسلامي در اوايل سال 2007 هنگامي به ترکيه سفر کرده بود ناپديد شد. وي در سال هاي دفاع مقدس از فعالان جبهه و جنگ بود و با لقب «رضا چيفتن» شناخته مي شد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق ، عليرضا عسگري، معاون اسبق وزات دفاع جمهوري اسلامي در اوايل سال 2007 هنگامي به ترکيه سفر کرده بود ناپديد شد. پس از سه سال بحث و گمانه زني درباره علت ناپديد شدن او ، ناگهان در تاريخ ?? دسامبر ???? ميلادي، روزنامه‌هاي اسرائيلي هاآرتص و يديعوت آحارونوت با درج خبري بر روي وب‌گاه‌هاي خود، به نقل از يکي از نزديکان ايهود باراک مدعي شدند که عليرضا عسگري در سلول‌ خود در زندان آيالون واقع در خاک فلسطين اشغالي به قتل رسيده است. اين خبر بعد از مدت کوتاهي ناپديد گرديد!

 احنمالات بسياري در مورد افشاي اين خبر و حذف زودهنگام آن داده مي شود که صحت و سقم آن ها در آينده مشخص خواهد شد. هرچه هست ، هنوز هم از علي رضا عسگري هيچ خبر موثقي در دست نيست.

علي رضا عسگري در سال هاي دفاع مقدس از فعالان جبهه و جنگ بود و با لقب «رضا چيفتن» شناخته مي شد. در زير چند نمونه از تصاوير وي ، مربوط به اواخر جنگ تحميلي ديده مي شود.

 

علي رضا عسگري (نفر پشت سر)

 

علي رضا عسگري (ايستاده ، نفر سوم از چپ)

 

علي رضا عسگري (نشسته ، نفر دوم از راست)

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس