کد خبر 214829
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵

مدیرعامل باشگاه نفت تهران با انتقاد از سرپرست پرسپولیس گفت: سعید شیرینی باشگاه‌داری را با بنگاه‌داری اشتباه گرفته است.

به گزارش مشرق، منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با فارس در مورد فاش شدن مذاکره باشگاه پرسپولیس با یعقوب کریمی در نیم فصل اول که در برنامه شب گذشته 90 مطرح شد، اظهار داشت: ما شنیده بودیم که باشگاه پرسپولیس با یعقوب کریمی به طور پنهانی در فصل گذشته مذاکراتی انجام داده اما یعقوب کریمی این مذاکرات را تکذیب می‌کرد. تا اینکه شب گذشته در برنامه 90 متوجه شدیم سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس در قیطریه و در نیم فصل با یعقوب کریمی مهاجم تیم ما مذاکره غیرقانونی انجام داده است. ظاهرا سعید شیرینی باشگاهداری را با بنگاه‌داری اشتباه گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به رفتار غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای باشگاه پرسپولیس در مذاکره با بازیکن تیم ما، از سعید شیرینی و مسئولان این باشگاه شکایت می‌کنیم. ضمن اینکه بارها اعلام کرده بودیم هر باشگاهی که خواهان بازیکنان تیم ما است‌ می‌تواند با باشگاه نفت تماس بگیرد. همان طوری که در نیم فصل ما با باشگاه استقلال بازیکن مبادله کردیم اما با توجه به رفتار پرسپولیس در مورد یعقوب کریمی این بازیکن را که قرارداد سه ساله با ما دارد تحت هیچ شرایطی و با هیچ رقم قراردادی به پرسپولیس نمی‌دهیم.

قنبرزاده با اشاره به رفتار مشابه مسئولان پرسپولیس در فصل گذشته گفت: دو فصل پیش هم آنها با بیرانوند دروازه‌بان ما به طور غیرقانونی مذاکره کردند که ما از باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی شکایت کردیم اما در لحظات آخر این شکایت را پس گرفتیم و آن را پیگیری نکردیم ولی این بار این قضیه را پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد:‌ در مورد یعقوب کریمی کمیته انضباطی باشگاه نفت تصمیم‌گیری می‌کند و برای این رفتار او نیز جرایمی در نظر گرفته خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس