نوسترآداموس به راستی کیست؟ آیا او پیشگویی صادق است یا شارلاتانی است یهودی؟ پروژه های فراماسونری یهود برای بازی با عقاید و باورهای مردم چگونه و به دست چه افرادی اجرا می شود؟ چرا کتاب این پیشگو در 5 قرن گذشته، مکرر چاپ شده است؟ آیا در این مورد هم با افسانه ای همچون افسانه هولوکاست رویرو هستیم؟ برای رازگشایی از این افسانه پانصد ساله یهودی، با گزارش ویژه مشرق همراه باشید.....

گروه گزارش ویژه مشرق؛ شعبده بازی اخیر در روزهای پایانی سال 2012 تنها یکی از پروژه های فراماسونری یهود برای بازی با عقاید و باورهای آخرالزمانی مردم جهان بود.

یکی از مراجع عمده فراماسونری در پیشگویی های جهانی، یهودی کابالیستی به نام "نوستر آداموس" است که آمیزه ای از سحر، تعالیم کابالایی یهود، قدرت سرودن شعر، حرص جمع آوری ثروت و نیز خواص تخدیری گیاهان، او را به تهیه مواد لازم برای نشخوار چندین قرنی اشاعه دهندگان فراماسونر خرافه گرایی موفق کرد.


افسانه 500 ساله نوسترآداموس

یکی از تمهیدات فراماسونری تحت استیلای یهود مبتلا کردن مردمان جهان به خرافه پرستی و خرافه گرایی بوده است. حجم تلاش و سرمایه گذاری تشکیلات فراماسونری برای نفوذ دادن خرافاتی که زایل کننده قدرت تعقل و تفکر توده ها بوده و آنها را به انفعالی رام کننده در برابر حوادث پیرامون جامعه می کشاند به اندازه ای بزرگ بوده است که حتی توانسته بشر غربی امروزی مدعی عقلانیت و دانش و تفکر را نیز به بازیچه بگیرد (هجوم اروپاییان به روستایی در فرانسه برای در امان ماندن از نابودی 21 دسامبر 2012 و بسیاری موارد دیگر).

شعبده بازی اخیر در روزهای پایانی سال 2012 تنها یکی از پروژه های فراماسونری یهود برای بازی با عقاید و باورهای آخرالزمانی مردم جهان و لوث کردن موضوعات پیرامون آن همچون ظهور منجی آخرالزمان و حکومت جهانی عدالت بود که با سرمایه گذاری چندین ساله و میلیون ها دلاری اختصاص یافته از سوی زرسالاران یهود پیگیری شد.اشاعه خرافه از بزرگترین دستاویزهای فراماسونری برای منفعل کردن جوامع بوده است.


در این مقاله سعی خواهیم داشت به معرفی یکی از منابع ویژه دستگاه تبلیغاتی فراماسونری در مورد پیشگویی ها و پیش بینی ها بپردازیم. یکی از مراجع عمده فراماسونری در پیشگویی های جهانی یهودی کابالیستی به نام "نوسترآداموس" است که با توجه به زندگی او شهرت و زنده ماندن نام و یاد او در تاریخ به خودی خود موضوع مشکوک و عجیبی به نظر می رسد. البته استفاده مکرر فراماسونری یهود از پیشگویی های او برای توجیه اتفاقات جهانی خود نشانگر وجود حقایق پشت پرده فراوانی است.


خانواده و کودکی نوستر آداموس  
   
میشل نوتردامی که به "نوستر آداموس" شهرت یافته است فرزند یک خانواده یهودی ساکن پرونس فرانسه بود. او در ۲۱ دسامبر 1503 میلادی متولد شد و در دوم ژوئیه ۱۵۶۶ با به جا گذاشتن ثروت خوبی برای اطرافیانش مرد. همچون اکثر یهودیان، خانواده میشل نیز به نوعی با نظام اقتصادی وقت در ارتباط بودند. خانواده ‏های پدری و مادری او به گردآوری مالیات از روستاییان اشتغال داشتند و از قبل این رانت خواری شرایط خوبی را برای خود ساخته بودند.

پدر او "پیر دی نستردام" بود که پس از ازدواج با یک زن کاتولیک در ظاهر به مسیحیت گرویده بود ولی فرزندانش از جمله میشل را برای تربیت بر اساس آیین یهود به پدربزرگ سپرد. پدر بزرگ پدری میشل از بزرگان خاندان اسرائیلی ایساچار بود و در تربیت میشل بر اساس خصلت یهودیان سنگ تمام گذاشت و او را به وارد شدن به حرفه پزشکی تشویق کرد.میشل تحت تربیت پدربزرگش
 با ارزش ها و ایدئولوژی های یهودیت زرسالار آشنا شد.تحصیلات

پس از پی ریزی شخصیت نوستر آداموس توسط پدر بزرگش او در ۱۵ سالگی وارد دانشگاه اوینگتن شد و به درس هایی مانند دستور زبان، علوم بلاغه و منطق پرداخت. ورود او به دانشگاه مصادف با شیوع بیماری "مرگ سیاه یا طاعون"  و تعطیلی دانشگاه شد. اما میشل به یکی دیگر از شغل های موروثی یهودیان روی آورد و به عطاری و پزشکی و معالجه بیماران پرداخت و چند سال بعد طبق وصیت پدر بزرگش برای تحصیل طب وارد دانشگاه "مون‌پلیه" شد.

میشل به دلیل عدم توجه به دروس دانشگاهی و اصرار بر شیوه های عطاری از دانشگاه اخراج شد و یکی دیگر از کارهای موروثی یهودیان یعنی ساختن داروهای تقلبی را در پیش گرفت.


میشل همچون راکفلر معاصر به فروش داروهای تقلبی روی آورد.

"قرص رز" که توسط میشل برای درمان طاعون ساخته شده بود چیزی مانند شیشه های نفت سیاه راکفلر یهودی برای درمان سرطان بود؛ شیشه هایی که راکفلر به عنوان یک فروشنده دوره گرد دارو توانست از آن ثروت هنگفتی را به دست آورد.

قرص رز نیز برای نوستر آداموس درآمد زیادی داشت. جالب توجه است که همسر و دو تن از فرزندانش با ابتلا به طاعون جان سپردند و قرص رز نتوانست کاری برای آنها انجام دهد!


علاقه مندی ها

نوستر آداموس تحت تربیت پدر بزرگش به سحر و جادو علاقه فراوانی پیدا کرده بود و به نجوم و ریاضیات نیز دلبستگی خاصی داشت. برای تکمیل آنچه که از پدر بزرگ یاد گرفته بود مدتی را در ایتالیا گذراند و از محافل یهودی آنجا تعالیم کابالا یا عرفان یهودی را آموخت. هنگام تحصیل در "مونت پلیه" نیز به سرودن شعر و نوشتن قطعات ادبی می پرداخت. خود را دوست دار ستارگان می نامید و خورشید را مرکز جهان می دانست و درمان و رفتن به حالت خلسه با استفاده از گیاهان را بسیار مهم تلقی می کرد. به ساختن زمادها و اقلام آرایشی گیاهی نیز دلبستگی خاصی داشت و جزوه هایی در این مورد نوشته بود. در نوشته های طبی و پزشکی او سرقت علمی و کپی برداری از منابع دیگر به وفور به چشم می خورد.


میشل، جادوگری یهودی و رمز و راز متون عرفان کابالایی را در ایتالیا به خوبی آموخت.

او قبل از آن که بخواهد پیشگویی های خود را بنویسد به نگارش تقویم سالانه پرداخت. در ۱۵۵۰ میلادی میشل نخستین تقویم نجومی خود را که در آن پیش‌‌گویی‌هایی درباره اوضاع جوی سال بعد انجام شده بود؛ منتشر کرد. این تقویم با استقبال فراوانی مواجه شد و از نظر مالی برای میشل خوب تمام شد. شاید انگیزه نوشتن پیشگویی هایی برای 500 سال بعد بازار داغ فروش این نوع اقلام در اروپای قبل از رنسانس بوده است. در نتیجه، آمیزه ای از سحر، تعالیم کابالایی یهود، قدرت سرودن شعر، حرص جمع آوری ثروت و نیز خواص تخدیری گیاهان در وجود میشل احوالاتی را به وجود آورد که او با سفر به شمال شرق فرانسه در دیری به نام "اوروال" ساکن شد و رباعیات پیشگویی خود را در آنجا نوشت.


نوستر آداموس با انتشار تقویم های سالانه پول هنگفتی به جیب زد.

به دنبال پول و نفوذ به کانون قدرت

بدون نفوذ به کانون قدرت، میشل در اهتمام به یکی از مهمترین اهداف و روش کار یهودیان کوتاهی می کرد. گفتیم که تقویم نجومی سال ۱۵۵۰ برای میشل نفع مالی فراوانی داشت. او پس از موفقیت مالی تقویم خود تصمیم گرفت هر سال یک یا چند سالنامه نجومی منتشر کند. برخی از اطرافیان پدری و مادری میشل قبلا توانسته بودند به جمع اشراف و صاحب منصبان وقت وارد شوند. سال نامه‌های نجومی بهانه خوبی برای معرفی میشل به دربار، نجیب زادگان و دیگر اشخاص مهم بود.
به خصوص زنان درباری و اشراف پس از شنیدن مهارت میشل در پیشگویی و سحر جادو برای کسب اطلاع از تعداد معشوقه های آشکار و نهان شوهران هوس بازشان مشتاق بودند. در نتیجه تقاضای طالع بینی و اظهار نظر در مورد آینده به سوی نوستر آداموس سرازیر شد.


کانون های کابالایی با تبلیغ و حمایت از میشل
 او را به اشراف و دربار اروپا معرفی کردند.


 کارهای نوستر آداموس از سال ۱۵۵۰ تا زمان مرگش هر ساله منتشر می‌شدند و علاوه بر اشاعه نام و آوازه اش ثروت هم برای او می آوردند.  در واقع راز تبلیغ و جاودانه سازی میشل را از همین جا باید پیگیری کرد. گروهی وجود داشته اند که با تبلیغ و شناساندن میشل در جمع اشراف او را برای مقاصد بعدی آماده  می کرده اند و الا نه او پزشک حاذقی بود و نه در هیچ یک از علاقه مندی هایش از جمله ادبیات و ریاضیات به جایی رسیده بود.

 رهبران کابالای یهود برای خرافه پردازی و نفوذ به دربار پادشاهان و بزرگان نیاز به موضوعی خارق العاده داشتند که انحصاری بوده و در توان هر کسی هم نباشد. سحر، جادو و پیشگویی دست آویز خوبی بود. با این حال میشل نمی توانست خارج از چارچوب ارکان قدرت و بدون پرداخت حق آنها به فعالیت های خود ادامه دهد.

 از این رو با کلیسای کاتولیک که پدرش به ظاهر پیرو آن بود مناسبات خوبی داشت. در حقیقت نوستراداموس با کلیسا به عنوان یک پیشگو و شفابخش همکاری می کرد و در عوض از حمایت کلیسا (و یا پیش فراماسونرهای نفوذی در آن) برخوردار می شد. اما در سال ۱۵۶۱ میشل در مورد سالنامه ۱۵۶۲ به بیانی تک خوری کرده بود و در نتیجه از سوی کلیسا مدتی را در زندان گذراند.

شهرت نوستر آداموس که با تبلیغات و حمایت های گسترده محافل کابالایی یهود به دست آمده بود بالاخره کار خود را کرد و کاترین مدیچی ملکه فرانسه و پسرش شارل نهم، او را به عنوان پزشک، مشاور و منجم به دربار فراخواندند. بدین ترتیب داستان نفوذ استر یهودی به دربار پادشاه ایران باستان به عنوان ملکه این بار برای نوستر آداموس به صورت پزشک دربار تکرار شد.


نوستر آداموس با جعل و سرقت، کتاب هایی نوشت
 و در بازار داغ اروپای پیش از رنسانس به نان و نوایی رسید.


 نوستر آداموس به ثروت اندوزی و کسب قدرت در دربار ادامه داد و بعد از مرگ همسرش با یک بیوه ثروتمند به نام "آن پونسارد" ازدواج کرد. میشل و آن در سایه حمایت های دربار توانستند در عرض یک سال، ۱۵۵۶ تا ۱۵۶۷، یک سیزدهم سهام پروژه عظیم کانال آبیاری منطقه بی آب "سالون" از آب رودخانه دورانس را به دست آورند. ارتقاء میشل در دربار فرانسه همچنان ادامه داشت و این بار ملکه کاترین، همسر هنری دوم پادشاه فرانسه در سال ۱۵۵۵ او را به پاریس فرا خواند. نوستر آداموس از این زمان به بعد توانست به مرکزی ترین منابع قدرت وقت نفوذ کند به طوری که هنگام مرگش در سال ۱۵۶۶ مشاور و پزشک مخصوص پادشاه بود.


مهمل بافی و سرقت ادبی: پیشگویی ها

کتاب یک هزار پیشگویی او، همان چیزی است که امروزه نوستر آداموس را مشهور ساخته و نام او را هر از چندگاهی بر سر زبان ها می اندازد. او در ان کتاب لغات و اصطلاحات یونانی، ایتالیایی، لاتین و زبان‌های منطقه‌ای را با هم تلفیق کرده است و با ساختن ملغمه ای مبهم راه را برای هرگونه تاویل و تفسیری از نوشته هایش باز گذاشته است. به نظر می رسد نوستر آداموس سفارش تهیه و نوشتن متنی را دریافت کرده است که دارای ویژگی های لازم برای بهره برداری ها و تبلیغات و خرافه پردازی های طولانی مدت آتی باشد. در سال 1555 کتاب پیشگویی‏ های نوستراداموس در لیون چاپ شد و برایش شهرت فراوان به ارمغان آورد.


تا کنون هیچ کدام از پیشگوی های نوستر آداموس در عالم واقع تایید نشده اند.

نوستر آداموس حتی از آثار پیشگو های قبل از خود که فاصله زمانی چندانی هم با او نداشته اند سرقت کرده و به نا خود گردآوری کرده است. ریچارد روست یکی از پیشگویانی بوده که قبل از نوستر اداموس می زیسته و نوشته هایش گاهی عینا توسط او کپی برداری شده است. بخشی از پیشگویی های منتسب به نوستر آداموس در نسخه های قدیمی تر موجود نیست و کاملا مشخص است همان گروه کابالایی که نوستر آداموس را پرورید و به دستگاه قدرت فرانسه نفوذ داد در ادامه کار خود و برای بهره برداری های بیشتر، مرتبا در نوشته های نوستر آداموس دست برده و برای تهیه مواد لازم برای خرافه پردازی و مشغول کردن جوامع هر روز صفحه جدیدی به نوشته های بی سر و ته او افزوده است.


کارگروه اشاعه خرافه گری در دستگاه فراماسونری قرن هاست
 که نقشه های خود را با گرفتن تاییدیه از نوستر آداموس پیش برده و جبری و حتمی الوقوع جلوه می دهد.


در سال ۱۹۸۳ نسخه ‌های اصلی نوشته های مربوط به سال ‌های ۱۵۵۵ و ۱۵۵۷ توسط محققی به نام چومارات کشف و آشکار شد که بسیاری از نوشته های منتسب به نوستراداموس در آن نسخه ها موجود نیستند و هیچ سند معتبر امروزی هیچ یک از ادعاهای پرطمطراق در مورد پیشگویی های نوستر آداموس را نمی تواند اثبات ‌کند. بعدها مشخص شد که بسیاری از این پیشگویی ها شایعات غیر معتبر و اکاذیبی بوده‌ که توسط افرادی همچون ژابرت (۱۶۵۶)، گوناد (۱۶۹۳) و بارست (۱۸۴۰) ساخته شده و به نوشته های نوستر آداموس اضافه شده اند.


شهر سالون فرانسه، جایی که میشل سال های آخر عمر را در آنجا گذراند.

نوستر آداموس در نوشته های خود که نام پیشگویی بر آنها گذاشته است از داستان و اعتقادات اساطیری یونان و همچنین تورات، انجیل و قرآن کپی برداری کرده است. بخشی از پیش گویی های میشل ترجمه ای غامض از آیات قرآن مسلمین است که با شیطنت خاص یهود و پس و پیش کردن کلمات به خواننده تحویل داده شده است. مثلا نوستر آداموس در یکی از پیشگویی هایش می گوید: کسوفی در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتی تا زمان مرگ و مصائب حضرت مسیح و از آن زمان تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتی به خود ندیده است. حال به آیات مربوط به قیامت در سوره قیامت قرآن کریم دقت کنید: فاذا برق البصر و خسف القمر و جمع الشمس و القمر یقول الانسان یومئذ این المفر. هنگامی که بینایی خیره می گردد، و ماه فرو می رود، و خورشید و ماه گرد هم آیند، آن روز انسان می گوید: به کجا فرار کنم؟


زنده نگه داشتن مشکوک یاد و نام نوستر آداموس، شهر سالون فرانسه.

ویل دورانت جملات جالبی درباره نوسترآداموس دارد:

کتاب نوستراداموس مشتمل بر صدها فقره پيشگويي به زبان فرانسه گنگ و مبهم است و قابل تفسير و تأويل‏هاي متفاوت و حتي متعارض. او در اين کتاب به پيشگويي حوادث از نيمه سده شانزدهم تا «پايان جهان» پرداخته که به ‏زعم او در سال3797ميلادي رخ خواهد داد. مطالب کتاب «چنان ماهرانه در لفاف ابهام پيچيده شده بود که هر سطر آن مي‏ توانست تقريباً بر هر واقعه‏اي از تاريخ آينده انطباق يابد.» (ويل دورانت،تاريخ تمدن، ترجمه فريدون بدره‏ اي و ديگران، تهران: سازمان انتشارات و آموزش انقلاب اسلامي،1368، ج6، ص1014)


ویل دورانت، نویسنده مجموعه 30 جلدی تاریخ تمدن:
مطالب کتاب نوسترآداموس«چنان ماهرانه در لفاف ابهام پيچيده شده بود
 که هر سطر آن مي‏ توانست تقريباً بر هر واقعه‏اي از تاريخ آينده انطباق يابد.»

مبلغان نوستراداموس مدعي‏ اند که او اعدام چارلز اوّل، پادشاه انگليس، و لويي شانزدهم، پادشاه فرانسه، آتش‏ سوزي سال1666لندن، ظهور و سقوط ناپلئون اوّل، ظهور هيتلر و بسياري از حوادث ديگر را پيش‏ بيني کرده است. اين در حالي است که نوستراداموس از پيشگويي نزديک‏ترين حوادث زمانش عاجز بود. به‏ نوشته ويل دورانت، «نوستراداموس براي شارل نهم عمري نود ساله پيشگويي کرد که ده سال بعد در24سالگي زندگي را بدرود گفت.» (همان مأخذ، ص 1013)

يکي از آخرين چاپ هاي کتاب نوستراداموس

(با ويرايش و تعليقات سرژ هوتن)


فرار از مسولیت

بدیهی است میشل زیرک درس خود را در مکتب کابالای یهود به خوبی خوانده است و می داند که برای جلوگیری از تزلزل موقعیت خود در دربار و بین مردم در نتیجه آشکار شدن گاه و بیگاه دروغ هایش به چه دست آویزهایی باید متمسک شود. از این رو صفت "پیشگو" را به کلی برای خود نامناسب می دید و در فرصت های گوناگون به پیشگو نبودن خود اصرار داشت.
او در جایی برای پسرش که به نوعی باید وارث او باشد می نویسد: « پسرم اگرچه من از کلمه «پیشگو» استفاده کرده‌ام، اما چنین مقام بالایی را به خود نسبت نمی‌دهم و نام و یا وظیفه پیشگو را به خود نسبت نمی‌دهم». و یا در نامه ای به هنری دوم نوشته است: « برخی از پیشگویی ها اتفاق افتادن حوادث عجیبی را پیشبینی کرده‌اند. بهرحال من به هیچ وجه چنین عنوانی را به خود نسبت نمی‌دهم».
او در جایی دیگر فرار از مسئولیت و پاسخگویی در برابر ادعاهایش را به اوج رسانده و می نویسد: «من این شهامت را دارم که به لطف تحقیقاتم وبا در نظر گرفتن آنچه طالع بینی علمی می‌گوید پیش‌بینی کنم (هرگز در مورد جزئیات ضمانت نمی‌دهم) و مردم را در مورد تهدیدات ستاره‌ها آگاه کنم. و من آنقدر احمق نیستم که وانمود کنم پیشگو هستم».


قبر خدمت گذار صادق کابالای یهود در سالون فرانسه.

جمله آخری که از نوستر آداموس نقل شد؛ بسیار قابل تامل است. او آنقدر احمق نیست که وانمود کند پیشگوست! عده ای این وظیفه را به عهده گرفته اند و در طول حیات او، از او یک پیشگو ساخته و به قصد حمایت از منافع و اهداف خود او را تا بالاترین مدارج دربار نفوذ داده اند و پس از مرگش تا امروز نیز به بهره برداری از او ادامه می دهند. کتاب های فراوانی در تفسیر نوشته های مهمل نوستر آداموس نوشته می شود و تا کنون چندین فیلم توسط بزرگترین پادوهای هالیوودی دستگاه فراماسونری بر اساس پیشگویی های او ساخته شده است. چنین به نظر می رسد که نوستر آداموس به کلید واژه برنامه های تحمیق همه جانبه بشر امروزی از سوی محافل فراماسونری تبدیل شده است.

هالیوود در خدمت افسانه نوسترآداموس

پیشگامی اورسن ولز

در سال 1981، حدود سه سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، اورسن ولز(Orson Welles) و کمپاني برادران وارنر فيلمي 84 دقيقه‌اي درباره «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» عرضه کردند که در ايران نيز به وسعت توزيع شد. در اين فيلم، نوستراداموس در مقام پيشگويي بزرگ جلوه‌گر مي‌شود. طبق اين پيشگويي‌ها ايران و جهان اسلام با کشورهاي کمونيستي متحد خواهند شد و در سال1999ميلادي ايالات متحده آمريکا را آماج حمله اتمي قرار خواهند داد.


فیلم «مردی که آینده را دید»
ادای دین اورسن ولز به افسانه نوسترآداموس

اورسن ولز (1915- 1985)کارگردان و بازيگر سرشناس سينماي سده بيستم غرب است که پيوندهاي عميق او با کانون‌هاي صهيونيستي پوشيده نيست؛ و مي‌دانيم که اين تعلق موروثي بود.


اورسن ولز از جواني به جادوگري علاقه فراوان داشت

به‌گفته اورسن ولز، مادر بزرگ او در مراسم تدفين پسرش (پدر اورسن ولز) مناسک شيطان پرستان را انجام مي‌داد.(فرانک برادي،زندگينامه اورسن ولز، نيويورک، 1989، ص 14)و نيز مي‌دانيم که اورسن ولز از جواني به جادوگري علاقه فراوان داشت و يکي از اوّلين فيلم‌هايي که در آن بازي کرد (جادوي سياه، 1949) درباره زندگي ژزف بالسامو (کنت کاگليوسترو)، جادوگر و فراماسون و شياد نامدار يهودي سده هجدهماست. در تعلق کمپاني برادران وارنر به کانون‌هاي زرسالار يهودي- صهيونيستي نيز ترديد نيست. هدف از فيلم اورسن ولز اين بود:القاء خطر «تهديد اتمي» به افکار عمومي آمريکا و فراهم کردن زمينه رواني براي گسترش صنايع تسليحاتي از يکسو، و ترويج نفرت از اسلام و انقلاب اسلامي ايران از سوي ديگر.


فرجام سخن

شهرت عجيب نوستراداموس تصادفي نيست. در طول چهار سده پس از مرگ نوستراداموس کساني وظيفه تعبير و تفسير پيشگويي‏هاي او را به‏دست داشته‏اند، در هر مقطع مهم تاريخي نام و ياد او را زنده کرده‏ اند و سخنان مبهم وي را پيشگويي‏هايي تحقق ‏يافته جلوه‏گر ساخته‏اند. به عبارت ديگر، «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» به ابزاري بدل شده که کانون‌هاي زرسالار يهودي طرح‌ها و نقشه‌ها و گاه هياهوهاي تبليغي خود را در غالب آن عرضه مي‌کنند. به‌کارگيري «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» براي بيان اهداف و آرزوهاي اين کانون‌ها عليه انقلاب اسلامي ايران و نیز بلوای اخیر پایان جهان دليلي روشن بر صحت اين مدعاست.

..................................................................................................
منابع و مآخذ:


http://www.nostradamus.org/bio.php
http://www.pakalertpress.com/?s=nostradamus&x=7&y=8
http://wiki.answers.com/Q/What_is_a_Freemason
http://www.holocaustrevealed.org/english/s/p288.html
http://the-red-thread.net/KNIGHTS/secret70.html
http://francesco.venier.forumcommunity.net/?t=29566363
http://beforeitsnews.com/prophecy/2012/08/nostradamus-vatican-predictions-2441220.html
http://www.hogueprophecy.com/mabus
http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/nostrad.htm
http://www.adishakti.org/nostradamus/eternal_light_within.htm
http://www.hiddenrealities.8m.com/nostrodamus.html
http://www.crystalinks.com/geraldford07.html
http://www.nostradamus-dimde.de/index.php
http://www.shahbazi.org/blog/Archive/8708.htm
http://global-conspiracy.over-blog.com/pages/Association_Freemasons_Shaping_Society_The_Great_Nostradamus-1834527.html
https://mountainguerrilla.wordpress.com/2012/09/05/putting-on-the-nostradamus-cap/
https://passthespork.wordpress.com/tag/france/


121

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 76
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 3
 • ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  کسانی که مسیحیت و یهودیت رو تحریف کردن...نوستر که هیچ اسلام و ایران رو هم تحریف می کنن...
 • ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 3
  لابد پیشگویی سقوط شاه ایران هم کار ماسونها بوده است! رها کنید این حرفها را. او یک منجم پیشگو مانند سایر پیشگوها و کاهن ها بوده که برخی حرفهایش درست در آمده اند و برخی هم نه.
 • hamed ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  جالب بود ....
 • امید ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  1 0
  ببینید عزیزان ! درست است که هوشیار نمودن مردم و آگاهسازی وظیفه بزرگ و خطیری است ولی در جائی که دشمن ما کاملاً مشخص است(جبهه استکبار و صهیونیسم) و از طرفی ولی و راهنمایمان هم همچون خورشید نور افشانی نموده و مسیر را به ما می نمایاند چه دلیلی دارد که چراغ موشی به دست گرفته و دنبال نماد های ماسونی و شیطانی و .... برویم ؟؟ بعضی وقتها فکر می کنم این هم از دسیسه های استکبار جهانی است که سر ما را با این نمادها و ... گرم می کند تا از ولی و راهنمایمان غافل شویم . یاعلی
 • محمودی ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  2 0
  امید عزیز دشمن شناسی در هر برهه ای لازم و واجب است مساله نوستراداموش و پایان جهان هم الان تو دهن همه افتاده واقعا مشرق رو باید بهش تبریک گفت که همیشه تو شبهه شناسی پیشتاز بوده
 • علی ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  هیچ دقت کرده اید که فیلم اورسن ولز چگونه و با سفارش چه مرکز یا شخصی در ایران(اوایل دهه شصت) دوبله شد؟ چون تا جایی که میدانم این فیلم هرگز در سینماها و در تلویزیون به نمایش درنیامد!
 • ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  این اسم اصلش نُه سر بی ناموس هست مردیکه شارلاتان....
 • موری تپل ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  ... جون اگه به منجم بودن بودـ که الان ناسا همه چی رو پیش بینی می کرد
 • حسین ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  اصل این پیشگویی را انحراف داده اند. در پیشگویی اصلی هست که 2012 حوادثی اتفاق می افتد که به دوره ای جدید در زندگی انسانها منجر میشود. شاید حوادث کنونی سوریه و.... که در سخنان بزرگان ما از انها به عنوان فتنه شام واتفاقات که پس از ان رخ خواهد داد اشاره به همین حوادث دارد. الله اعلم.
 • ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  1 0
  پیشگویی سقوط شاه بعد از سقوط بیان شد سال 2000را از یادتان نرفت که چقدر این پیشگویی ها دروغ از آب در امد وسال2012 گندش در امد
 • رضا ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  1 0
  در عجبم این غربیان و پیروان آنها در ممالک اسلامی که معجزات پیامبران و پیشگوییهای آنها و بسیاری از اتفاقات و موارد دینی و مذهبی را انکار و تمسخر می کنند وهمه چیز رو با نگاه مادی می نگرنند چطور از این شخص تبلیغ می کنند و حرفهای او را انتشار می دهند.
 • هیچکس ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  اینجاشو خوب اومدی...
 • ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  م... هم شاگرد مکتب نوستر آداموسه تازه یه سور هم بهش زده
 • حسین ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  من چند نرم افزار ایرانی دیدم که توشون از گفته های این اقا استفاده شده و افتخار هم کردن که ایران به امریکا حمله می کنه این چه معنی میده؟؟؟
 • عیخپسع ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  0 0
  مشرق عاشق( برای رازگشایی از این افسانه پانصد ساله یهودی، با گزارش ویژه مشرق همراه باشید.....) اینجور حرف زدنتنم. دمت گرم ولی کاشکی این گزارش شکیل رو قبل از شب یلدا میزاشتی!! ولی بازم دمت گرم!
 • احمد ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  دوستان عزیزی که نمیخوان فراماسونی و یهودیت رو باور کنن فقط اینو بدونین که یه جریان قوی وجود داره کل پول دنیا دستشه و چیزی هم جز نابودی کل جهان در ایندشون نیست به دوستان پیشنهاد میکنم برن پرتوکل یهود رو مطالعه کنن خیلی خیلی جالبه
 • ۰۳:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 1
  عزیزان, قبل از اینکه هر قلم به دستیو نویسنده و هر محملاتیو مقاله تحقیقی تحلیلی بدونین و به به و چه چه کنین بهتره بدونین که خط فکری که تو سالهای گذشته توسط یه سری مسلمون مکتبی جاهل و نا آگاه داره ایجاد میشه خطرش کمتر از هجمه یهودی های کابالایی و ماسوونهای چند هزار ساله نیست, قدمت و تاریچه ماسونها نه تنها به قبل از یهودیت میرسه بلکه در قرآن هم اشاره مستقیم به این دسته و گروه خاص شده , بهتره در سوره های بقره و جن درمورد این مطلب تحقیق کنید , در طول تاریخ با ظهور یهودیت و انحراف در اون فرقه هایی از یهودیت به عفاید ماسونی مستمسک شدند, این امر موجب اون نیست که هر چهره مشهوری که آثار به جامونده از اونها مورد سوء استفاده این فرق قرار گرفته نسبت فراماسون یا کابالا داده بشه, نوسترآداموس اگر به دین یهودیت یا هر دین دیگه بوده به هیچ وجه دارای بیوگرافی حتی نزدیک به چیزی که اینجا تصویر شده نیست, باید دید بجای تحلیل بر چگونگی روند پیشرفتو ارتقا این شخص در سیستم سیاسی زمان خودش, نویسنده این مقاله از چه محلی جهت میگیرن و حمایت میشن......
 • ۰۳:۵۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  احیانا فکر نمی کنید همین سخنان شما در جهت پروپاگاندای خود ماسونها برای نشان دادن اقتدار و قدرت پوشالی خودشان است؟ فکر نمی کنید آنها خیلی هم از شما به خاطر اینکه اینقدر بزرگشان می کنید متشکر هستند؟ به نظرتان چطوری اسناد ماسونها به این آسانی لو می رود؟ چطوری یک عکاس از به این آسانی مراسم مقابل جغد سنگی در جنگهای بوهمیا و قربانی کردن انسان فیلم های عالی و هنرمندانه برمی دارد و بعد هم به راحتی آن را پخش می کند؟ ماسونها قطعا وجود دارند و اهداف پلیدی دارند. اما این توصیفات اغراق آمیز و نسبت دادن هر چیز بزرگ و کوچکی در دنیا به ماسونها کار خودشان است.
 • محسن ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  1 0
  جبهه کفر جبهه واحدی است! چه با ابزار مادی چه خرافه و غیره
 • محسن ۰۵:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  یریدون لیطفوءا نورالله بافواههم والله یتم نوره و لو کره الکافرون
 • مجيد ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  من كتاب نوسترآداموس را دارم ممكنه بفرمائيد اين پيشگوئي پايان دنيا در سال 2012 تو كدوم صفحه نوشته تا برم بخونم؟! پيشگوئي نوسترآداموس در باره پايان دنيا هيچ ربطي به اين ماجرا نداره و دقيقا منطبق بر روايات ما در باره آخرالزمانه اون جنگ جهاني سوم رو پيش بيني كرده كه از ايران شروع ميشه و نهايتا ايران پيروز هم ميشه
 • ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  اینا به اندازه دم از اخلاق و دین زدن و خلاف آن عمل کردن نیست.
 • منتقد ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  با اينكه به پيشگويي و اين چيزها اعتقادي ندارم و كلا نوستر آداموس را افسانه اي مثل ساير افسانه ها ميدانم اما خداوكيلي چرت ترين مقاله اي بود كه خوندم نويسنده گند زد به خودش و روزنامه!!!!!!!111
 • فرهاد ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  چرا این مطلب رو قبل از 21 دسامبر منتشر نکردید؟ این نشون میده خودتون هم باور کرده بودید و منتظر بودید ببینید چه اتفاقی میافته... ;)
 • ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  بعد از اینکه سال 2012 تموم بشه و هیچ اتفاقی نیفته (که نمی افته) این نوستروداموس برای همیشه گورشو گم میکنه از ذهن و فکر مردم و قفسه های کتابخانه ها و آرشیو فیلمها
 • حسینی ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  خدایا از دست این دوستان شهرت که خودشان را پدر اطلاعات می دانند چه کنیم؟ همه چیز شده فراماسون همه چیز شده نماد بنده به عنوان یک مسول فرهنگی وقتی می خواستند برای یکی از نشریاتمان لوگو طراحی کنند گفتم از کجا معلوم این دانشمندان فراماسون شناس و نماد تشخیص نگویند که این نماد فراموسونه واقعا برای خودم متاسفم .
 • محمد ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  مرگ بر صهیونیسم.
 • ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  " کانون های زرسالار یهودی " رو خوب از "عبدالله شهبازی " کش رفتید ! خدا قبول کنه
 • مرغ حق ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  باور کن تو بیشتز گند زدی با این نقد کردنت .
 • مرغ حق ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  داستان این شارلاتان و بزرگ شدنش همان داستان شکارچی شنبه است در 500 سال پیش .
 • جعفر ناظم رعایا ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  آیا اطمینان هست که در کتابخانه ها و موزه های کشورهای استعمار گر آثار ی که جمع آوری میشوند دست نخورده وآزاد از مطامع سیاسی باقی میمانند؟
 • fadaee ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  اگه این نمادهای احمقانه بتونه مارو توی شناخت و پیروی آقا و مولامون دچار نقصان کنه واقعا باید برای خودمون متاسف باشیم و ریشه مشکلو در درون خودمون پیدا کنیم
 • ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  ایول
 • ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  وای باوجود خوندن این مطلب بازهم اونو باور داری؟ واقعا که مهملات این مرتیکه رو با روایات امامان بزرگوارمون یکی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  باور کن مشرق هم همینو گفت گفت که این مهملاتو اضافه کردند
 • ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  روزنامه؟؟؟؟؟؟؟؟
 • ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  مرسی مشرق جان خسته نباشی
 • امير احمد اكبري اسبق از تبريز ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  فعلا هم در اينترنت پيشگويي هاي شاه نعمت ا...ولي داره ترويج ميشه ...
 • ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  آفرین. این شد حرف حساب
 • ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  اعتقاد به وجود فراماسون به اندازه اعتقاد به حرفای نوستراداموس مهمل و بی اساسه
 • حبیب ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  وقتی جایی برای تفکر نباشد خرافات جای خالی را پر میکند
 • محمودی ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  به جای ژشت فیلسوف مآبانه گرفتن و دیگران را تخطئه کردن، برای حرفت دلیل بیار قرآن کریم، یهودیان را بدترین دشمنان مسلمانان معرفی می کند اتفاقا برعکس حرف این اقای پروفسورنما، گروه های فراماسونری بعدا ایجاد شدند به عنوان آلت دست یهود از سایت مشرق هم به دلیل درج مقالات عمیق در حوزه دشمن شناسی کاملا تقدیر می کنم در بهترین حالت نویسنده کامنت بالا یک آدم جاهل پرمدعاست و یا اینکه عامل دشمن الله اعلم
 • احمد ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  اینها دشمن اسلام هستن کاملا باید شناختشون و معرفیشون کنیم و متاسفانه بعضیها نمیخوان باور کنن که وجود دارند خود کشورهای اروپایی هم چند وقتیه حساس شده اند و دارن دربارشون چیزهایی میفهمن پروتوکل یهود یادتون نره مطالعه کنین حتمابخونین
 • ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  محمودی ادبیات تو برم ایول !!!!!
 • هان ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  هان تموم شده ، الان همه ما مردیم داغیم هنوز نفهمیدیم ، این جهان هم مثل قبلیه است قسط بانک عقب افتاده مشرق هنوز چرت و پرت مینویسه کشور هنوز خر توو خره. ... چقدر شبیه دنیای قبلیه ج
 • ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  و به درس هایی مانند دستور زبان، علوم بلاغه و منطق پرداخت(( مگر زبان و ادبیات عربی یا دروس حوزوی می خوند !!!!!!
 • ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  به جای اینکه هر نظریو در دم به گروههای معارض و نظرات دشمن نسبت بدین بهتره جناب محمودی عزیز شما جواب این سوالو بدبد که به چه جهت در کشوری که قرنهاست همه منتظر منجی و قائم موعودن هرگونه اظهار نظر در خصوص شروع دوران جدید به شدت مورد سخریه قرار میگیره , آیا به این دلیل نیست که محوریت کلیه این مطالب و نظراتو فرضیات به ایران ختم میشه و جناب عالی و هم نظرانتون نگران بسط حکومت منجی در عوض نظام حاکمه هستین, شما بهتر بود قبل از اظهار نظر در خصوص مطالب که تخصصی درش ندارین به دنبال مطالعه سوره های مذکور در قرآن باشید, در خصوص اصطلاح الله اعلم هم بهترع به به سوره انعام ایه 59 مراجعه کنید.......
 • ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  خوب تو یا یهودی هستی یا فراماسونر که چون این مقاله بد جوری زده تو دهن جفتتون جفت کردی یهو!!
 • شقایق ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  چرا اینقدر از یهودیها نفرت دارید؟ اگه پیشگو یک مسلمون بود وپیشگوییش عملی نمیشد چی؟؟ چه خبره بابا...ما مسلمونا با سایه خودمون هم دعوا داریم..یارو یه غلطی کرده و یه حرفی زده مردم خیلی جدیش میگیرن.
 • ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  اول اينكه بايد از مشرق بخاطر اين مقاله جامع و مفيد و دقيق تشكر كنم. دوم بايد يك انتقاد به مشرق كرد اونم اين كه نظرات شخصي خودش رو توي مقاله اي كه در انتهاش منبع ذكر شده بيان كرده كه جايز به نظر نميرسه. سوم اينكه من نسخه اي به زبان انگليسي از پيشگويي هاي نسترآداموس ديدم كه هيچ جاش از پايان دنيا چيزي نگفته و همونطور كه ويل دورانت هم گفته نسترآداموس سال3797 رو پايان دنيا دونسته. به نظر من در مورد پيشگويي هاي نسترآداموس درج نظرهاي شخصي افرادي منفعت طلب وجود داره كه موجب تشويش افكار ميشه.
 • ۱۶:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  از صهیونیسم ها نفرت داریم.هر موشکی که میندازه توی فلستطین و عراق و پاکستان و...هزاران فرد بی گناه کشته می شن،به چه جرمی؟ این آقا و امثال اون باعٍث ایجاد و گسترش شیطان پرستی و عقاید پوچ می شن.میلیون ها دلار خرج این عقاید و مذهب فراماسونری می شه...
 • قزمیتاداموس ۱۹:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  قابل توجه اون احمق هایی که می نشتن چهار چشمی و مستند مضحک پایان جهان و نظرات احمقانه نوستراداموس رو از شبکه من و تو نگاه میکردند . پس چی شد ؟؟ چرا دنیا تمام نشد ؟؟؟ یکی از این نادون ها رو میشناسم که رفته بود کلی نون برنج و رو غن خریده بود ذخیره کرده بود
 • ۱۹:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  نیست که خیلی دوست داشتنی هستند این جنایتکارها !!!!!!!!. اگر ایران از روز اول با این بچه خواران مشگل داشت امروز همه دنبا به حقانیت ایران پی برده و همه با ایران همه صدا شداند . حای تعجب هم ندارد . زنده باد ایران و ایرانی .
 • ۱۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  این مطلبو چرا قبل 21 دسامبر منتشر نکردین...؟
 • ۲۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  در کتاب نوستر تنها پیشگویی در باره پایان جهان مربوط به جنگ جهانی سوم هست و اتقافاق پس از آن هیچ جا نگفته سال 2012!!! طبق معمول رسانه های غربی هر وقت اراده کردن هر چیزی رو تحریف کردن
 • ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  فقط در نت تحریف شده فارسی نوستر رو به 2012 اضافه کردن..در اینترنت انگلیسی فقط مایاها گفته شده
 • علی ۲۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  ناصر بی موس! :D
 • حسین ۲۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  از آیات و روایات ما استفاده می کنن و چیزهای که مطابق با اهداف خودشون باشه به خورد ماها میدن. باید خودمون به اتدازه کافی از داشته ها خودمان آگاهی داشته باشیم تا گول این شیادها را نخوریم
 • سید ابوالفضل سجادی ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  ببند دهنتو ای ضدانقلاب
 • Asad ۲۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  0 0
  من سوالم از شرق اینه که واقعا اگه خودتان یه زره شک نداشتین به خرافات نستراداموس ! پس چرا این گزارش را قبل از 21 دسامبر منتشر نکردین ؟!؟! این نشون میده خودتان هم یه خورده باورکرده بودین. حالا که چیزی نشده شهامت پیدا کردین. ! من به جفنگیات نستراداموس کاری ندارم ولی منهم اون کتاب قدیمی اش را خونده ام جالب اینکه روزنامه شرق در سال 2000 پس از حمله 11 سپتامبر عکس اصابت هوا پیماها به برجهای دوقولو را انداخته بود ، زیرش هم نوشته بود که این حادثه را نستراداموس با این آیات 500 سال قبل پیش بینی کرده بود، متن چاپ شده در روجلد روزنامه مشرق این بود ’ از آسمان آتشی بر دو برادر وارد می شود در کال دنیای جدید ‘ حال خود قضاوت کنید به جفنگیات نستراداموس !!!!
 • yaser ۰۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  در هر چیز که افراط بشه گندش در میاد ، وقتی بیای و نماد فراماسونری واسه عوام توضیح بدی همین میشه دیگه ، متاسفانه بعضی از آقایون تحلیلگران نمیدونن که چه حرفی رو کجا و به کی باید بزنن
 • yaser ۰۱:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  :) شما هم که داری همه چیو رد میکنی
 • yaser ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  سلام منم به مرده های اطرافت برسان ، آقای داغ :)
 • مجتبی علیپور ۰۱:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  نوع بیان نویسنده محترم می تواند باعث غفلت در موضوعات مهمی شود . 1- پیش گویی آینده حقیقتی مسلم است . پیش بینی میلاد حصرت موسی توسط کاهنان مصری که در قرآن آمده نمونه ای غیر قابل انکار است . 2- یهودیان جادوگر که اتفاقا با همان کاهنان در حقیقت شیطان پرست و در دوران حصرت موسی در تاریخ مطرح شده اند تخصص در این زمینه دارند . (داستان جادوگران و عصا و اژدها) 3- اصل روش انها از گذشته تا کنون ارتباط با اجنه و شیاطین و کسب اطلاعات و اثر گذاری بر حوادث تاریخی است . بطور مثال داستان ظهور پیغمبر اسلام و حضور یهودیان مدینه و تلاش برای یهودی شدن پیغمبر آخرالزمان از قوم یهود یا کشتن او اگر از نسل اعراب بود . 4- بسیاری از پیش بینی های تحقق نیافته این گروه همان سیر تاریخی مدنظر آنان بوده که به لطف الهی و نصرت مومنان حاصل نشده . مثل قضییه پایان جهان سال 2012 و 2008 و 2005 و2000 که در همه اینها تلاش رژیم صهیونیستی و مساعدت کشور های غربی برای اثر گذاری در منطقه و جهان بود که همه شکست خورد . اما بعصی ها که سالها قبل پیش بینی شده بودندهمچون سال اعلام رسمی حکومت اسرائیل یا 2001 ( حمله به افغانستان - آخرین جنگ صلیبی به اذعان جرج بوش) به نتایج نسبی مطلوب رسید . 5- در مورد آخرالزمان واقعی از دیدگاه نوستراداموس که به جنگ اسلام و غرب پرداخته می شود نیز وی از پیروزی های شگفت مسلمانان و بالاخص ایران بسیار سخن گفته ولی به شیوه ای رندانه سعی امید بخشی کاذب در پیروزی غرب در انتها دارد که مشخص است قسمت اول آن واقعیت و قسمت دوم ایدهال آنهاست .فیلم اورسن ولز دقیقا به همین موضوع اشاره دارد و سعی در متحد کردن غرب و آمادگی فکری جهان برای این حادثه را دارد. ضمنا در صورت تمایل مسئولین سایت می توانم مقاله ای تحلیلی در این باب ارائه دهم بالاخص اگر اصمینان از انتشار مقاله را داشته باشم.
 • ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  من کاری به پیشگویی نوستر آداموس ندارم ولی رفتم تو کف پیشگویی معکوس بعضی از مسئولین خودمون که میگن هدفمندی باعث تورم نمیشه که شد یا دلار پایین میاد که بالا میره یا...
 • جلیل ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  این بنده خدا یک منجم بوده و دانشمندان قرن حاضر هم گفته های ایشون رو تایید میکنن. ولی ایشون هیچ کجا به صراحت نگفت سال 2012 پایان دنیاست . کمی در تفسیر حرف ایشان اغراق شده .. این یارو فقط با تغییر وضعیت ستاره ها و سیاره ها وضعیت زمین رو تخمین میزد . و در مجموع منظورش این بود سال 2012 گرمترین سال خواهد بود . طوری که یخهای قطب آب میشوند .. که فکر نکنیم چنین چیزی اشتباه باشه . تقریبا داریم به همون سمت میریم.. سونامی های اخیر و ..
 • سجاد ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  به نظر من این سایت های ایرانی واقعیت گو نیستند من فقط سایت ویکی پدیا را قبول دارم
 • حمید ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  0 0
  فرهنگستان ادب پارسی:زین پس بجای واژه نامانوس "نوستراداموس" واژه فارسی"ناصر بی ناموس" را استفاده نمایید
 • مسیح ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
  0 0
  ولی خیلی ها رو سرکار گذاشت!!!! تو مکزیک که خیلی مسخره بود.
 • فاطمه ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
  0 0
  آقا/خانم محمودی فراماسونرها از قبل از یهودیت وجود داشتن . و بعد از یهودیت بنی اسراییل به دنبال اونها رفتن و جادو رو از اونها یاد گرفتند همونجور که قرآن گفته پرهیزکاران یهودی و مسیحی به بهشت میرن و لی بنی اسراییل قومی نفرین شده هستند که خب همه یهودیها بنی اسراییل نیستن. فقط من نمیدونم این که قرآن گفته پرهیزکارانشون به بهشت میرن مال تا قبل از اسلامه یا برای بعد از اسلام هم همینه اگه کسی میدونست راهنمایی کنه لطفا
 • فاطمه ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
  0 0
  البته فکر کنم تموم شده ها!!!
 • محمودی ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
  0 0
  بله من هم برای شما که مسوول بی سواد هستی متاسفم اگر نقدی به مقاله داری با دلایل عنوان کن نه اینکه هوچی گری کنی
 • ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
  0 0
  کتاب سقوط ۷۹ (۱۹۷۹) رو که سال ۱۹۷۴ یک سال پس از مصاحبه شاه در ۱۹۷۳ در خصوص اخراج شرکنهای نفتی خارجی تا سال ۱۹۷۹ چاپ شده بود رو خوندی؟
 • ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
  0 0
  من كه فكر میكردم همون " ناصر آدامس فروش " باشه !!!!!!
 • ستاره ۰۰:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۴
  0 0
  بابا هیشکی غیر از خدای بزرگ از آینده بندگانش خبر نداره تو رو خدا اینقدر خرافاتی نباشید اینا فقط یه مشت آدم خرافاتی هستند که قصد دارند ما رو از زندگی و دین خودمون به دور کنند یا علی عزیزان.
 • ایرانی ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
  0 0
  احمق جان اون تقویم مایاها بود که ۲۰۱۲تموم میشد نه نوستراداموس ,,این بابا گفته جنگ هایی به مدت ۲۷سال درجهان شروع میشه,,,

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس