قالیباف در جریان مناظرات کاملاً با برنامه وارد شده‌اند

مدیرکل هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آقای قالیباف در جریان مناظرات کاملاً با برنامه وارد شده‌اند و کمترین تخریب را نسبت به دیگران روا داشته‌اند.

به گزارش مشرق، نشست هم اندیشی پیرامون انتخابات با کارشناسان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با موضوع “چرا قالیباف؟ ” با حضور امیر ابراهیم رسولی مدیرکل هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ستاد جوانان محمدباقر قالیباف برگزار شد.

رسولی در این نشست به ظرفیت جوانان برای اداره کشور و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: پتانسیل قابل توجهی در ستاد جوانان وجود دارد که اقشار مختلفی از جوانان را نمایندگی می‌کند.

وی افزود: با توجه به شهادت آیت الله رییسی شهید جمهور هم اکنون در شرایط بی نظیری در تاریخ انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم.

مدیرکل هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنده به عنوان فردی که در مجلس از نزدیک با تعداد زیادی از نمایندگان کار کرده‌ام بدون تعصب می‌گویم که آقای قالیباف با توجه به سوابق ارزنده و توان مدیریتی بهترین گزینه برای رییس جمهور شدن از میان کاندیداهای موجود است.

رسولی بر این باور است: ریاست جمهوری در شرایط خطیر کنونی فرصت آزمون و خطا کردن نیست و باید کسی بر این مسند بشیند که توان مدیریت کلان را داشته باشد و به عنوان کسی که از نزدیک با آقای قالیباف در مجلس کار کرده‌ام معتقد هستم این شخص دکتر قالیباف است.

وی خاطرنشان کرد: در طول دوران حضور دکتر قالیباف در مجلس از نزدیک شاهد بوده‌ام که وی در جزئی‌ترین رویدادها نیز با برنامه کامل وارد عرصه می‌شوند، با توجه به روحیات کاری وی، معتقدم قالیباف بیشترین اشراف را در موضوعات تخصصی دارد.

رسولی به ارزیابی خود از اعلام برنامه‌ها از سوی قالیباف در مناظرات انتخاباتی اشاره و خاطرنشان کرد: دکتر قالیباف در جریان مناظرات کاملاً با برنامه وارد شده‌اند و کمترین تخریب را نسبت به دیگران روا داشته‌اند و با اینکه کسانی بزرگترین دروغ‌ها و شبهات جعلی را در مورد وی مطرح کرده‌اند، دکتر وارد این فضاها و اقدامات عوام فریبانه نشدند.

وی می‌گوید: قالیباف و تیم مشاوران وی قائل به دادن وعده‌های عوام فریبانه نیستند کما اینکه وی در مناظرات برای گرفتن رای بیشتر هیچ وعده دروغی نداده‌اند و معتقد هستند اگر وعده‌ای داده می‌شود باید مبتنی بر توانایی‌ها و سرمایه‌های کشور باشد.

رسولی با اشاره به سوابق گذشته آقای قالیباف بویژه در شهرداری تهران که خدمات عمومی و عمرانی آن از نزدیک برای مردم ملموس بوده است، گفت: توان مدیریت مجموعه افرادی که می‌توانند خدمت‌رسانی موفق ارائه دهند در شهرداری تهران و به ثمر نشستن پروژه‌های عمرانی نظیر تونل صدر و… مشهود است.

مدیرکل هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است: امروز در صحنه انتخابات با یکسری توهمات سیاسی از سوی برخی کاندیداها روبرو هستیم و بر این باوریم که بهترین گزینه آقای قالیباف است.

وی افزود: از حضور موثر و پر شور جوانان در ستاد انتخاباتی مرکزی جوانان آقای قالیباف دعوت می‌کنم در یک هفته منتهی به انتخابات حضور پر شوری را در تبیین نقش دکتر قالیباف در پیشبرد اهداف عالیه نظام بویژه در فضای مجازی داشته باشند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 7
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  0 4
  از ادبیاتش مشخصه کاملا با برنامه
 • IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  1 2
  به هر حال ببینیم احتمال رای اوری پزشکیان وجود دارد ...
 • IR ۱۶:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  1 0
  مهم ترین ملاک اجماع باید * میزان انتقال سبد رای * باشه نه رای بیشتر گیریم مثلا جلیلی یا قالیباف ۳ ٪ بیشتر باشه، ولی سبد رای قالیباف نیاد روی جلیلی یا برعکس (چند درصد منتقل میشه ) تو نظرسنجی و اجماع مهم ترین نکته اینه که اگر نامزد مورد نظر قالیباف _ جلیلی کنار کشید به نفر دیگر رای می دهی یا نه ؟؟؟
 • IR ۱۶:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  1 2
  رسانه‌های اصلاح‌طلب دارند این جو را راه می اندازند که رأی جلیلی از قالیباف بیشتر است؛ می دانید چرا؟! چون اگر قالیباف کنار برود؛ بخش زیادی از آرایش در سبد جلیلی نمی ریزد و به سبد پزشکیان وارد می شود! دوگانه مطلوب انها که بردن منجر می شود جلیلی/پزشکیان است!
 • IR ۱۶:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  1 2
  رسانه‌های اصلاح‌طلب دارند این جو را راه می اندازند که رأی جلیلی از قالیباف بیشتر است؛ می دانید چرا؟! چون اگر قالیباف کنار برود؛ بخش زیادی از آرایش در سبد جلیلی نمی ریزد و به سبد پزشکیان وارد می شود! دوگانه مطلوب انها که بردن منجر می شود جلیلی/پزشکیان است!
  • حاجی از سه راه جوبشور قم IR ۱۷:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
   0 0
   تو به قالی باف بگو کنار نرود ولی اونی که می‌خواهد به قالی باف رای بدهد به پزشکیان رای نمی‌دهد
 • IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
  0 0
  زاکانی هم خوبه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس