ادعاهای نتانیاهو درباره آینده نوار غزه پس از جنگ

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که جامعه جهانی فقط در صورت خلع سلاح کامل نوار غزه و مستقر شدن حکومت غیرنظامی در آن می تواند بازسازی این باریکه را آغاز کند.

به گزارش مشرق، روزنامه عبری یدیعوت آحارونوت ادعاهای بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را درباره مرحله پس از جنگ غزه بازتاب داد.

بر اساس گزارش این روزنامه، نتانیاهو درباره ارزیابی خود از مرحله پس از جنگ در نوار غزه گفت: نوار غزه باید به صورت دائمی خلع سلاح شود.

نتانیاهو افزود: باید یک دولت غیرنظامی در نوار وجود داشته باشد و نقش آن تنها توزیع کمک به ساکنان نوار غزه نباشد. ترجیح این است که حکومت غیرنظامی در نوار غزه از کمک کشورهای عربی برخوردار باشد.

وی همچنین با فراموش کردن اقدامات تروریستی خود ضد ملت فلسطین مدعی شد: باید یک عملیات ضد افراط گرایی در غزه انجام شود و این روند باید از مدارس و مساجد آغاز شود.

نتانیاهو در ادامه ادعاهای خود گفت: مردم در نوار غزه باید در مورد آینده ای آموزش ببینند که در آن نابودی کشور اسرائیل و کشتن همه یهودیان روی زمین جایی نداشته باشد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که فقط پس از انجام تمام این مراحل، جامعه جهانی می تواند بازسازی را در نوار غزه آغاز کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس