یورش دوباره شهرک نشینان صهیونیست به کرانه باختری

شهرک نشینان صهیونیست در سایه حمایت نظامیان صهیونیست بار دیگر به فلسطینیان در کرانه باختری حمله کردند.

به گزارش مشرق، شهرک نشینان صهیونیست از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ در سایه حمایت‌های ارتش صهیونیست حملات خود به فلسطینیان در کرانه باختری را تشدید کرده‌اند. این موضوع تاکنون خسارات و تلفات سنگینی به غیرنظامیان فلسطینی وارد و اعتراض تشکیلات خودگردان را به همراه داشته است.

بر این اساس، در جدیدترین موج توحش شهرک نشینان صهیونیست علیه غیرنظامیان در کرانه باختری، آنها به روستای بوریس در جنوب شهر نابلس یورش برده و اقدام به ضرب و شتم شدید ۲ غیرنظامی کردند. همچنین آنها به چندین خانه و یک مدرسه در این روستا حمله و اقدام به تخریب اموال عمومی کردند.

جمعیت هلال احمر فلسطین با تأیید این خبر از انتقال یک زن ۵۴ ساله و یک مرد ۵۰ ساله به بیمارستان به دلیل جراحت ناشی از ضرب و شتم خبر داد.

خبرگزاری وفا نیز طی گزارشی از حمله شهرک نشینان با سنگ به یک خودرو فلسطینی که در جاده المرجات در حال تردد به سمت شمال بود خبر داد. طی این حادثه، شماری از سرنشینان این خودرو زخمی شد.

براساس داده‌های آماری از سوی مقامات رسمی، از هفتم اکتبر تا به امروز بیش از ۵۰۰ فلسطینی در توحش شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و بیش از ۴ هزار تن مجروح شده‌اند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس