روایت «آسوشیتد پرس» از نسل‌کشی هولناک در نوار غزه

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس با انجام تحقیقاتی فاش ساخت که در برخی خانواده‌های فلسطینی در نوار غزه چهار نسل به طور کامل از بین رفته‌اند.

به گزارش مشرق، بر اساس تحقیقاتی که خبرگزاری آمریکایی آسوشیتد پرس درباره نسل‌کشی ملت فلسطین به‌دست رژیم صهیونیستی انجام داده است، برخی خانواده‌ها در نوار غزه به صورت کامل از صحنه روزگار محو شده‌اند و در برخی موارد چهار نسل در یک خانواده از بین رفته‌اند.

تحقیقات آسوشیتدپرس می‌افزاید که در بسیاری از خانواده‌ها تقریباً کسی برای ثبت آمار کشته‌ها باقی نمانده است و هزاران نفر نمی توانند همه قربانیان را شناسایی کنند زیرا بسیاری از اجساد هنوز زیر آوار هستند.

طبق تحقیقات این خبرگزاری آمریکایی، در فاصله زمانی بین هفتم اکتبر تا ۲۴ دسامبر گذشته، در مجموع بیش از ۵۰۰ نفر در نوار غزه در حملات اسرائیل کشته شدند.

این تحقیقات درباره جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه در حالی است که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز حملات خود به نوار غزه در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون ۳۷ هزار و ۳۴۷ فلسطینی را به شهادت رسانده است.

علاوه بر این بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه حملات ارتش رژیم صهیونیستی علیه این باریکه به زخمی‌شدن ۸۵ هزار و ۳۷۲ نفر از ساکنان نوار غزه انجامیده است.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس