پورمحمدی

جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، حمایت خود را از نامزدی حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش مشرق، ستاد انتخابات جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت که متشکل از ۲۲ حزب سیاسی قانونی کشور است، در دومین نشست خود با هدف بررسی تحولات انتخاباتی و با تاکید بر رعایت اخلاق و صداقت در برنامه ارائه شده از سوی نامزدهای ریاست جمهوری و ضمن دعوت از نخبگان و مردم فهیم ایران به مشارکت در تعیین سرنوشت کشور در جهت تحقق اقتدار ملی و رفع معضلات اقتصادی و هم‌افزایی لازم در راستای قرار اجتماعی وحدت ملت و دولت ضمن احترام به همه نامزدهای حاضر در انتخابات، حمایت خود را از نامزدی حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌دارد.

این ستاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ما بر این باوریم که تجارب مؤثر ایشان در بسیاری از مسئولیت‌های کلان دولتی و قدرت تشخیص و جسارت در مدیریت توأم با سلامت و توانایی در اجرای قانون اساسی می‌تواند فرصتی برای تشکیل دولتی مردمی و خدمتگزار باشد.

این جبهه سیاسی در این اطلاعیه تاکید کرده است: در شرایط کنونی یقین داریم که قدری توجه، تدبیر و درایت می‌تواند کشور را از بن‌بست و مشکلات رها ساخته و به ایرانی بانشاط و برخوردار از اعتماد و اراده ملی به آینده‌ای درخشان امیدوار سازد.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با حضور شش نامزد روز جمعه - هشت تیر- در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس