جزییات آزمون دبیری؛ زمان بارگذاری مدارک اعلام شد

پذیرفته‌شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدام دبیری آموزش‌وپرورش ۵ روز فرصت دارند با مراجعه به درگاه اینترتی اعلام‌شده، اسناد و مدارک مورد نیاز را بارگذاری و کاربرگ‌ها را تکمیل کنند.

به گزارش مشرق، آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز در حالی ۲۸ اردیبهشت‌ماه در سراسر کشور برگزار شد که بیش از ۳۸۱ هزار متقاضی در آن ثبت‌نام کرده بودند و با هم به رقابت پرداختند، حال آنکه این وزارتخانه تنها مجوز جذب ۲۴ هزار و ۸۸۹ نفر را از سازمان اداری استخدامی اخذ کرده است.

بنابر اظهارات معاون وزیر آموزش و پرورش، پس از اعلام نتایج اولیه، فرآیند ارزیابی آزمون برای جذب معلمان شایسته انجام می‌شود که ۱۷۱۶ کانون در سراسر کشور با بیش از ۱۰ هزار نفر ارزیاب کار ارزیابی ۳ برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان را انجام می‌دهند.

در نهایت قبول‌شدگان تیر، مرداد و شهریور در کلاس‌های پودمانی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی آموزش‌های لازم را برای سال تحصیلی جدید آغاز خواهند کرد.

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان این رشته‌های شغلی روز گذشته (۲۶ خردادماه ۱۴۰۳) روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

متقاضیان در صورتی که بر اساس نتیجه کارنامه آزمون، جزء معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش (بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی) وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعدی از روز سه‌شنبه ۲۹ خردادماه و حداکثر تا ۲ تیرماه امسال با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا)، نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات کاربرگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است. عدم مراجعه به سامانه در مهلت تعیین‌شده برای تکمیل «برگ‌های خوداظهاری» به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد.

فرآیند ارزیابی تکمیلی طبق زمان‌بندی اعلام‌شده در سامانه گزینش و استخدام (کارا) صورت خواهد گرفت.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس