شهرک «مرگلیوت» سربازان صهیونیست را طرد و رابطه خود با تل‌آویو را قطع کرد

رئیس شهرک «مرگلیوت» واقع در شمال فلسطین اشغالی اعلام کرد که مقامات این شهرک صهیونیست‌نشین تصمیمی مبنی‌ بر قطع روابط با کابینه رژیم صهیونیستی و طرد همه سربازان از این شهرک گرفته‌اند.

به گزارش مشرق، مقامات شهرک «مرگلیوت» واقع در شمال فلسطین اشغالی در مرزهای با لبنان، اعلام کردند: ارتش باید نیروهای خود را از این شهرک خارج کند؛ ما نیازی به حفاظت دولت اسرائیل نداریم که با تصمیم‌گیری‌های خود، شهرک‌ها را ویران می‌کند.

براساس آنچه رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند ایتان داویدی، رئیس شهرک مرگلیوت خاطرنشان کرد که مقامات این شهرک تصمیم به قطع روابط با تل‌آویو و طرد تمامی سربازان از مرگلیوت گرفته‌اند.

داویدی همچنین تصریح کرد اتاق عملیات نظامی در این شهرک بسته خواهد شد و هیچکس از جمله سربازان و افسران ارتش قادر به ورود به این شهرک نخواهند بود.

وی تاکید کرد: شهرک مرگلیوت به حمایت و حفاظت در برابر حزب‌الله نیازی ندارد بلکه ما باید از خود در برابر دولت اسرائیل محافظت کنیم که با تصمیم‌گیری‌های خود این شهرک را به سمت نابودی می‌کشاند.

داویدی در ادامه افزود: این شهرک به‌صورت مستقیم از تصمیم دولت و وزارت کشاورزی متضرر شده و این آسیب بزرگتر از موشک‌های ضد زره حزب‌الله است.

این در حالیست که رسانه‌های عبری‌زبان از نارضایتی مقامات شهرک‌های شمالی نسبت به بی‌توجهی کابینه رژیم صهیونیستی به جنگ هشت ماهه در مرزهای با لبنان خبر داده‌اند.

در همین رابطه، روزنامه عبری‌زبان «یدیعوت آحارونوت» نوشت، آواره شدن ده‌ها هزار شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی «نشان‌دهنده عجز و ناتوانی اسرائیل برای نسل‌های آتی» است و این امر، موضوعی «شرم‌آور» است.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس