کد خبر 1604349
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳
امور دولت با قوت ادامه خواهد داشت

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با نظر آقای مخبر برنامه‌ها با قوت ادامه دارد و هیچ اموری از دولت تعطیل نخواهد شد.

یه گزارش مشرق، انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص حادثه دلخراش سقوط بالگرد رییس جمهور و همراهان، گفت: حادثه سانحه بالگرد که موجب شهادت آیت الله رییسی و همراهان شد را خدمت ملت بزرگ ایران تسلیت عرض می‌کنم.

وی‌افزود: همه ما از این حادثه ناگوار درد و رنج داشته و ناراحت هستیم اما کار را بر روی زمین نمی‌گذاریم و با قوت و قدرت به پیش خواهیم رفت و چالش‌ها را تبدیل به فرصت می‌کنیم.

خزعلی تاکید کرد: به قول شهید عزیزمان سردار سلیمانی باید از هر لحظه استفاده کنیم و از همه آنچه که پیش می‌آید، فرصتی برای ارتقا و رشد انقلاب اسلامی، فراهم کنیم.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به طرح موضوع تعطیلی دولت به خاطر مصیبت وارده در کشور، تاکید کرد: با توجه به حادثه‌ای که اتفاق افتاده است، در ابتدا در هیأت دولت مطرح شد که تعطیلاتی داشته باشیم اما آقای مخبر تاکید کردند که به هیچ عنوان در دولت تعطیلی نخواهیم داشت، لذا اعلام کردیم که برنامه‌ها با قدرت ادامه دارد و هیچ اموری تعطیل نخواهد شد.

خزعلی اذعان کرد: ما سهم‌ها و رنج‌های بسیاری را در انقلاب اسلامی مشاهده کردیم و عزیزان زیادی را در این راه از دست داده‌ایم، اما همه این از دست دادن‌ها، موجب آبدیده‌تر شدن، استحکام، قوت و قدرت این ملت شده است که به اینجا رسیده است به گونه‌ای که با عزت و سربلندی در جهان قد علم کرده و همه در برابر قدرت و عظمتش سر فرود
می‌آورند.

این عضو هیأت دولت اذعان کرد: مردم این حادثه ناگواری که پیش آمده است را به عنوان یک فرصت برای قوی‌تر حرکت کردن در مسیر امام و رهبری دانسته و آن را ادامه خواهند داد.

منبع: مهر

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس