انصارالله خواستار اقدام جامعه جهانی برای توقف جنایت‌های رژیم صهیونیستی شد

دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن، امروز (دوشنبه) با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان برای هفتمین ماه متوالی، خواستار اقدام جهانی برای توقف این جنایت‌ها شد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری «المسیرة»، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که برای هفتمین ماه متوالی جنایت نسل‌کشی فلسطینیان توسط دشمن اسرائیلی ادامه دارد و آخرین مورد نیز کشتار وحشیانه در مجتمع پزشکی ناصر در خان یونس بود.

در بیانیه دفتر سیاسی انصارالله یمن آمده است: جنایت نسل‌کشی که ملت فلسطین در غزه و کرانه باختری با آن مواجه هستند، بیانگر سطح بی‌سابقه کینه‌توزی و جنایت صهیونیست‌ها است؛ چنانچه حمایت‌های آمریکا و غرب، سکوت شرم‌آور کشورهای عربی و ناتوانی سازمان ملل نبود، این جنایت صهیونیستی علیه ملت فلسطین رخ نمی‌داد.

انصارالله همچنین از جهانیان خواست تا برای توقف جنایت صهیونیست‌ها اقدام کنند.

این جنبش افزود: بار دیگر بر موضع ثابت ملت یمن در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت قهرمان آن تأکید می‌کنیم و از نیروهای مسلح می‌خواهیم که عملیات‌های خود علیه کشتیرانی صهیونیستی و ناوگان مرتبط با آن در دو دریای سرخ و مکران و نیز اقیانوس هند را تشدید کند.

پس از گذشت بیش از ۶ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۶ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

وزارت بهداشت فلسطین نیز امروز (دوشنبه) از افزایش شمار شهدای غزه به ۳۴ هزار و ۱۵۱ نفر خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس