ترافیک پرحجم و سنگین در کندوان و هراز

استاندار مازندران با بیان این که خروج مسافران از مازندران در ۲۴ ساعت اخیر شتاب گرفته است، گفت: با یکطرفه شدن جاده کندوان خروج مسافران از این خطه شمالی با تردد حجم زیادی از خودروها در حال انجام است.

به گزارش مشرق، سید محمود حسینی پور روز دوشنبه در حاشیه بازدید از جاده کندوان بیان داشت: یکی از نکات برجسته مسافرت نوروزی امسال به مازندران توجه مردم به هشدارهای ارائه شده است.

وی اظهار داشت: در مسافرت نوروزی امسال مردم هوشمندانه عمل کردند و بسیاری از نکاتی که از قبل اعلام شد از جمله هشدارهای پلیس را رعایت کردند.

حسینی پور با بیان این که مردم زمانی که برای مسافرت انتخاب می کنند مناسب است، خاطرنشان کرد: با یک طرفه شدن جاده کندوان که از روز گذشته اعمال شد حجم زیادی از مسافران در حال ترک این استان هستند.

این مقام مسوول تصریح کرد: با همین روشی که مردم در پیش گرفتند و تلاش های شبانه روزی نیروهای امدادی و خدماتی شاهد ترافیک روان در جاده کندوان هستیم.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس