القسام: تعدادی از صهیونیست‌ها را به هلاکت رساندیم

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد رئیس موساد در راستای ادامه تلاش برای دست‌یابی به توافق مبادله اسرا، برای دیدار با طرف‌های واسطه راهی قطر خواهد شد.

سرویس جهان مشرق - منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از محورهای رایزنی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم با مقامات محلی شمال فلسطین اشغالی در باره شروع سال تحصیلی در این مناطق با توجه به تداوم حملات مقاومت اسلامی لبنان خبر دادند.

رسانه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» گزارش داد که نتانیاهو طی روزهای گذشته، نشستی با مقامات محلی در شمال فلسطین اشغالی درباره شروع سال تحصیلی آتی داشته و احتمال تعویق آن را بررسی کرده است.

بر اساس گزارش این رسانه صهیونیست همچنین نتانیاهو با مقامات مذکور، موضوع تمدید اقامت شهرک نشینان صهیونیست در هتل ها را تا پس از ماه ژوئیه مورد رایزنی قرار داده است.

این رسانه صهیونیست آورده است که طی روزهای گذشته رایزنی هایی نیز درباره آمادگی لازم از حیث اقتصادی انجام گرفته است و اینکه بودجه بیشتری برای تمدید اقامت شهرک نشینان خارج از مناطق خود نیاز است.

طبق گزارش این رسانه صهیونیست، اگر سال تحصیلی در شمال فلسطین اشغالی به علت مسائل امنیتی در سپتامبر شروع نشود، به بودجه بیشتری برای این منظور نیاز است.

حزب‌الله لبنان یک روز پس آغاز جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه مواضع نظامی این رژیم در مناطق شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است. این امر سبب هراس صهیونیست‌های ساکن شهرک‌های این مناطق شده و ده‌ها هزار نفر از آنها از ترس حملات مقاومت، از شهرک‌های خود فرار کرده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز در طول این مدت مناطقی از لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای و هوایی قرار داده است.


تحولات سرزمین های اشغالی - صد و شصت و ششمین روز جنگ

چاک شومر در انتقاد به نتانیاهو: نگرانی من این است که تحت رهبری او اسرائیل به دولتی مطرود در دنیا و حتی در آمریکا تبدیل شود/ شهادت ۴ فلسطینی در بیمارستان شفا بر اثر قطع برق دستگاه های تنفس مصنوعی

جنگ جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی تحت حمایت‌های همه جانبه آمریکا وارد روز ۱۶۶ام شد. ارتش اشغالگر صهیونیستی همچنان به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه ادامه می‌دهد و تمرکز خود را اکنون بر شهر غزه به ویژه اطراف بیمارستان شفا گذاشته است. این رژیم بامداد امروز نیز به این بیمارستان حمله و یکی از ساختمان‌های داخل آن را منفجر کرد. طبق اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از آغاز جنگ تاکنون ۳۱۹۲۳ فلسطینی به شهادت رسیده و ۷۴۰۹۶ نفر هم زخمی شدند.

چاک شومر، رهبر اکثریت در مجلس سنای آمریکا در مصاحبه‌ای جدید بار دیگر به انتقاد از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت. شومر در گفتگو با نیویورک‌تایمز گفت: بی‌بی (نتانیاهو) می‌تواند تا سال ۲۰۲۶ از برگزاری انتخابات جدید جلوگیری کند. نگرانی من این است که تحت رهبری او اسرائیل به دولتی مطرود در دنیا و حتی در آمریکا تبدیل شود.

رئیس موساد برای مذاکرات به قطر سفر می‌کند/ اعتراف صهیونیست‌ها به کشتار ۱۵۰ فلسطینی در بیمارستان شفا/ حمایت ۷۱ درصدی مردم فلسطین از عملیات ۷ اکتبر + عکس و فیلم
زندگی در ویرانه های غزه

وی افزود: من دارم به آمار و ارقام نگاه می‌کنم و می‌بینم که سیر آنها به شدت نزولی است. مجبور بودم قبل از اینکه همه چیز خراب شود حرفم را بزنم. شومر خاطر نشان کرد که بدون حمایت آمریکا آینده "اسرائیل" به پایان خواهد رسید.

هیئت امور اسرا و آزادگان و باشگاه اسیر فلسطین در گزارشی تاکید کردند که ۶۷ زن فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در بند اسارت هستند. این دو مرکز بیان کردند که ۲۸ نفر از این زنان مادر هستند و از دیدار با خانواده و فرزندان خود محروم هستند.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد ارتش اشغالگر صهیونیستی برق دستگاه‌های تنفس مصنوعی در بیمارستان شفا در غزه را قطع کرده که بر اثر آن ۴ بیمار جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس موساد برای مذاکرات به قطر سفر می‌کند/ اعتراف صهیونیست‌ها به کشتار ۱۵۰ فلسطینی در بیمارستان شفا/ حمایت ۷۱ درصدی مردم فلسطین از عملیات ۷ اکتبر + عکس و فیلم
ادامه بمباران های غزه

آخرین تحولات میدان نبرد مقاومت فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی/ رزمندگان قسام تک تیرانداز ارتش رژیم صهیونیستی را از پا درآوردند/ صهیونیست‌ها به شهید کردن ۱۵۰ فلسطینی در بیمارستان شفا اعتراف کردند

ارتش رژیم صهیونیستی تعداد زیادی از خانه‌های فلسطینیان را در اطراف بیمارستان شفا در غزه به آتش کشیده است. منابع محلی اعلام کردند ارتش صهیونیستی تعدادی خانه دیگر را هم بمب‌گذاری کرده و قرار است آن‎ها را منفجر کند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از معاون رئیس سابق ستاد کل ارتش تاکید کرد که ارتش این رژیم وارد رفح نخواهد شد، زیرا برای چنین حمله‌ای آمادگی ندارد.

ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرده از آغاز دور جدید حمله به بیمارستان شفا در شهر غزه، دست کم ۱۵۰ فلسطینی را در داخل این بیمارستان به شهادت رسانده است.

رویارویی مبارزان مقاومت با اشغاگران صهیونیست

گردان‌های قسام اعلام کرد یک تک‌تیرانداز اسرائیلی را در شرق بیمارستان شفا در غزه با گلوله ۱۲.۷ میلی متری ضد تجهیزات از پا درآورده است. گردان‌های قسام همچنین اعلام کرد دو تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال خان یونس در جنوب نوار غزه با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است.

رزمندگان فلسطینی نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در اطراف بیمارستان شفا در شهر غزه با گلوله‌های خمپاره در هم کوبیدند.

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند یک موشک به شهرک بتست در الجلیل غربی در شمال فلسطین اشغالی اصابت کرده است. به گفته این منابع، این حمله خسارت زیادی در پی داشته است.

از پا درآوردن تک تیرانداز کودک کش صهیونیست

حزب الله لبنان اعلام کرد نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در داخل دو ساختمان در شهرک راموت نفتالی در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله موشکی قرار داده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرده است.

گروهان‌های قدس اعلام کرد در عملیاتی مشترک با گردان‌های ابو علی مصطفی شهرک صهیونیست‌نشین بئیری در اطراف نوار غزه را هدف حمله راکتی قرار داده است.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنان به جنگ نسل کشی خود علیه نوار غزه که از ۷ اکتبر سال گذشته آغاز شده ادامه داده و سیاست گرسنگی و ایجاد قحطی در این منطقه را پیگیری می‌کند و در همین راستا از طریق هدف قرار دادن فلسطینیان و کمیته‌های توزیع از دسترسی ساکنان این منطقه به کمک‌های بشردوستانه جلوگیری می‌نماید. اشغالگران طی یک هفته ۸ جنایت علیه فعالان عرصه ارائه کمک‌های بشردوستانه انجام داده که بر اساس اعلام دفتر رسانه‌ای دولت غزه به شهادت ۱۰۰ نفر منتهی شده است.

رئیس موساد برای مذاکرات به قطر سفر میکند/ تهدید مجدد بن گویر به خروج از دولت ائتلافی بنیامین نتانیاهو

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد رئیس موساد در راستای ادامه تلاش برای دست‌یابی به توافق مبادله اسرا، فردا برای دیدار با طرف‌های واسطه راهی قطر خواهد شد. دفتر نتانیاهو تاکید کرد که رئیس موساد قرار است در این سفر با رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، نخست وزیر قطر و رئیس سازمان اطلاعات مصر دیدار کند.

رئیس موساد برای مذاکرات به قطر سفر می‌کند/ اعتراف صهیونیست‌ها به کشتار ۱۵۰ فلسطینی در بیمارستان شفا/ حمایت ۷۱ درصدی مردم فلسطین از عملیات ۷ اکتبر + عکس و فیلم
ادامه اعتراضات بر علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی

روزنامه عبری زبان معاریو به نقل از نزدیکان نتانیاهو اعلام کرد ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در صورت پیوستن گیدعون سعر به کابینه جنگ بدون عضویت او، استعفا خواهد داد.

رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که سخنرانی نتانیاهو مقابل جمهوری‌خواهان در کنگره آمریکا مداخله آشکار در انتخابات این کشور است و بحران با دولت بایدن را تشدید خواهد کرد. یائیر لاپید همچنین تصریح کرد که خواسته ما امضای فوری توافق مبادله اسرا به منظور بازگرداندن اسرای اسرائیلی است.

حمایت حداکثری مردم فلسطین از تصمیم مقاومت برای انجام عملیات در ۷ اکتبر

مرکز تحقیقات سیاسی و نظرسنجی فلسطین از ۵ تا ۱۰ مارس جاری یک نظرسنجی جدید از افکار عمومی فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه برگزار کرد. پس از گذشت بیش از ۵ ماه از آغاز عملیات طوفان الاقصی تصمیم جنبش حماس برای حمله به شهرک‌های صهیونیستی در ۷ اکتبر از حمایت گسترده فلسطینیان برخوردار بوده به طوری که در این نظرسنجی ۷۱ درصد از شرکت کنندگان از آن حمایت نموده و آن را اقدامی صحیح توصیف کرده‌اند.

حملات خمپاره ای حماس علیه نیروهای دشمن

در این نظرسنجی همچنین ۷۲ درصد از عملکرد حماس بسیار رضایت داشته در حالی که ۶۲ درصد از فلسطینیان تاکید کردند حماس در این نبرد پیروز خواهد شد. همچنین ۷۵ درصد فلسطینیان تاکید کردند جنگ ادامه‌دار در غزه توجهات جامعه بین الملل به این درگیری را در پی داشته و این باعث افزایش به رسمیت شناخته شدن کشور فلسطین شده است.

گروهان‌های قدس اعلام کرد در عملیاتی مشترک با گردان‌های ابو علی مصطفی شهرک صهیونیست‌نشین بئیری در اطراف نوار غزه را هدف حمله راکتی قرار داده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IQ ۰۶:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  1 1
  چرا از خود هوش مصنوعی استفاده نمی کنیم تا بتونیم تراشه تولید کنیم
  • FR ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
   1 1
   چه ربطی داشت ؟! تولید تراشه سرمایه عظیم میخاد برای ساخت چندین نوع زیر ساخت مختلف چندین نوع مختلف پر توان لیزر اپتیک تچهیزات مکانیکی متنوع با دقت نانو ما الان فقط لیزر و دستگاه تولید کهربا سیلیکن رو داریم اصلی ترین قسمت اپتیک که واقعا هر لنز ساختش فرق داره با یه لنز دیگه کلا نشد نداره ولی پول میخاد و نیازی نداریم وقتی هست ! چیپ هیچ وقت نمیوتنن تحریم کنن اگه بخوان تحریم کنن باید دیگه چین چیزی ندن اگرم ندن دیگه تف سر بالاس برای خوشون چین هم که دست پا بسته نیست
  • IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
   1 0
   شباهت تام و تمام حادثه حادثه تروریستی کرمان و مسکو: تروریست ها تاجیکستانی بودند. هوچی گری بی نهایت کاخ سفید بی فایده است...
 • IR ۰۷:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  3 3
  خودکرده را تدبیر نیست وقتی ۷۰ درصد راضی بودید باید همون مقدار هم به عواقبش راضی باشید !
  • FR ۱۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
   2 1
   هر موقع تو کشوری بودی که شب میان زن بچه مردم میکشن ناموس مردم میزدن میبرن زندان توی 70 سال بعدی بیا بگو چرا مردم فلسطین راضی هستن از جنگ !!
 • ZA ۰۷:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  3 2
  ۷۱٪؟! آدم یاد آمارهای احمدی نژاد میفته! فقط آنهایی حق نظر دارند که زیر تیر و گلوله اند نه بغل گود نشسته و گویند لنگش کن
 • IR ۰۸:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  0 2
  کار کا ر روباه پیرانگلیس هست صد درصد تمام نقش‌های عملیات هاتروریستی در دنیا توسط دولت انگلیس طراحی می شود وبعد اجرا می شود مرگ بر انگلیس مرگ بر انگلیس روباه پیر مکار جنایت کار جهانی
 • TR ۰۹:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  8 3
  .....در این نظرسنجی همچنین ۷۲ درصد از عملکرد حماس بسیار رضایت داشته.... این نشون میده که اسرائیل تا 72 درصد از جمعیت فلسطین جا داره که بره جلو ...!! منطقی نیست ؟!! چرا ، هست خوبم هست
 • IR ۱۱:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  1 0
  تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی از اقدام یک شهرک نشین صهیونیست حکایت دارد که با لگدمال کردن پرچم عربستان سعودی منقش به اسماء متبرکه، برای ریاض رجز خوانی کرده و تهدید می کند که به سوی شما خواهیم آمد. احتمالا منظور وی بعد از کشتار فلسطینیان غزه است
 • IR ۱۱:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  1 0
  اگر توافقی صورت گرفت. بعد از ازا ی اخرین اسیر بمبارنهای سنگین تا پاکسازی کامل غزه از تمام ساکنانش شروع خواهد شد. اسرائیل به هیچ پیمان و معاهده ای پایبند نیست. برای اون روز یه فکر اساسی بکنید
 • IR ۱۲:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  1 0
  نکته ای در خبرها بود که بسیار قابل توجه بود صهیونیست در مراکز قدرت تمام کشورها به هر عنوانی نفوذ می کند . حالب است داماد علی اف رییس جمهور آذربایجان بهودی سرمایه دار و صاحب مجموعه سالن کنسرت مسکوست که مورد هجوم قرار گرفت .داماد ترامپ نیز صهیونیست است . روی این مسایل در جهت آگاه سازی مردم دنیا بسیار کار کنید .
 • IR ۱۲:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  2 1
  آدم ها بی مسئولیت راضی به جنگ هستند وقتی راه گفتگو باشد چرا باید درگیر جنگ شد
 • IQ ۱۳:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  0 2
  ولایت فقیه باید دست نهاد سنتی باشه و ما هم به شریعت پایبند
 • IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۴
  0 0
  تمام جهان و بویژه مسلمانان اقدام آمریکا طی 6 ماه گذشته در وتوی تمامی پیش‌نویس قطعنامه‌هایی که برای آتش‌بس فوری در غزه مطرح می‌شد، از یاد نخواهند برد. همچنین جهانیان وتوی روسیه و چین در خنثی‌کردن توطئه آمریکایی علیه غزه را نیز فراموش نخواهند کرد. حال تمام جهانیان، عربها، مسلمانان و فلسطینیان در انتظار وتوی عربی هستند. اقدامی که اگر صورت بگیرد بسیار قوی‌تر از وتوی آمریکایی، روسی و چینی خواهد بود. این وتو علیه صادرات نفت به حامیان غربی رژیم صهیونیستی خواهد بود. آیا چنین اقدامی در راه است یا انتظار مان در این باره طولانی خواهد بود؟
 • IR ۰۳:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵
  0 0
  باید با خاک یکسان کرد
 • SE ۱۲:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۷
  0 0
  پس۷۱ درصدشونو باید بکشن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس