قسام: چندین عملیات را در کرانه باختری به انجام رسانده‌ایم

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که در روزهای گذشته چندین عملیات را در کرانه باختری علیه رژیم صهیونیستی به انجام رسانده است.

به گزارش مشرق، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) با صدور بیانیه‌ای از عملیات‌های ضدصهیونیستی متعدد خود در کرانه باختری طی روزهای گذشته خبر داد.

گردان‌های قسام تاکید کرد که مبارزان این گردان‌ها چندین عملیات تیراندازی موفق را علیه مواضع و شهرک‌های صهیونیستی در نقاط مختلف کرانه باختری به انجام رسانده‌اند و به مقابله با یورش و نفوذ نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به محورها و شهرهای مختلف کرانه باختری ادامه داده‌اند.

قسام بیان کرد: تاکید می‌کنیم که با قدرت خداوند، گردان‌های قسام در برخی از این عملیات‌ها ضرباتی حتمی را به دشمن وارد کردند که طبیعتاً با توجه به شرایط میدانی در آینده از برخی از آن‌ها رونمایی خواهیم کرد.

همچنین در ادامه این بیانیه آمده است: ما از مردم خود در کرانه باختری و قدس می‌خواهیم که در راستای یاری مقدسات و خون شهیدان به رویارویی و درگیری خود با دشمن و دست‌پاچه‌نمودن آن در تمامی مراکز و مواضع ادامه بدهند؛ زیرا در پیشرویتان تنها رژیمی را خواهید دید که از خانه عنکبوت سست‌تر است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس