کیومرث هاشمی: ورزشگاه جدید تهران بسیاری از مشکلات فدراسیون‌ها را حل خواهد کرد

وزیر ورزش و جوانان، گفت: تمام دستگاه‌هایی که در ورزش مشغول هستند باید طبق سیاست‌ وزارت ورزش پیش بروند و از کار سلیقه‌ای پرهیز کنند.

به گزارش مشرق، جلسه کارگروه سیاست‌گذاری ورزش در راستای اسناد بالادستی و مصوبات شورای عالی ورزش با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، درمحل این وزارتخانه برگزار شد.

کیومرث هاشمی در این جلسه تاکید کرد: سیاست ما این است که با اجرایی کردن برنامه‌های بالادستی و مصوبات شورای عالی ورزش، بعد از این مدیران کل استانی وقت خود را صرف دو حوزه ورزش و جوانان کنند و دیگر درگیر برخی مسائل همچون تکمیل پروژه‌های نیمه تمام نباشند.

وی افزود: براساس مصوبات شورای عالی ورزش تا اجرای طرح آمایش سرزمینی، هیچ پروژه جدیدی آغاز نخواهد شد. زحمت انجام مصوبات بر دوش معاونت‌ها و ادارات کل خواهد بود و باید چند جلسه در این راستا برگزار کنیم تا بتوانیم بهترین خروجی را بگیریم، باید هم‌افزایی‌ها را بیشتر کنیم و گفتمان‌مان یکی شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: تمام دستگاه‌هایی که کار ورزش و تربیت‌بدنی را انجام می‌دهند باید طبق سیاست‌ وزارت ورزش پیش بروند. می‌بایست با دستگاه‌ها نشست بگذاریم و مصوبات را به عنوان سیاست به آنها ابلاغ کنیم. هدف اصلی ما این است که از سلیقه‌ای کار کردن هر دستگاه جلوگیری کنیم و همه دستگاه‌ها طبق سیاست ما کار را جلو ببرند.

همچنین در این جلسه سیدمحمدشروین اسبقیان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مریم کاظمی‌پور معاون توسعه بانوان و مدیران کل ستادی مربوطه حضور داشتند و هرکدام توضیحاتی در خصوص راهکارهای مناسب در پیشبرد موضوع جلسه ارائه دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس