درویش مقابل معترضان پرسپولیس ایستاد/ حق دارید اما ناچار بودم!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در تمرین امروز تیم با اعتراض تمام بازیکنان بابت عدم پرداخت مطالبات روبرو شد.

به گزارش مشرق، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ظهر امروز شنبه در محل تمرین پرسپولیس حاضر شد تا با بازیکنان و اعضای کادر فنی جلسه بگذارد.

درویش که تنهایی بدون حضور اعضای هیأت مدیره در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافت قبل از شروع تمرین جلسه‌ای طولانی مدت را بدون حضور افراد متفرقه برگزار کرد تا اعتراض بازیکنان بابت عدم پرداخت مطالبات فصل جاری را بشنود.

نشستی که تمام بازیکنان باتجربه تیم در آن صحبت کردند و نسبت به مشکلات فراوان مالی بازیکنان تیم اعتراض داشتند.

درویش پس از شنیدن صحبت‌های بازیکنان تیم در خصوص مشکلات مالی با آنها صحبت کرد که گاهی با جمله‌های اعتراضی بازیکنان نیز روبرو می‌شد. او به پرداخت ناگزیر طلب بوژیدار رادوشوویچ، برانکو ایوانکوویچ و تنی چند از طلبکاران داخلی اشاره کرد و پرداخت طلب آنها را از مهم‌ترین تصمیمات عنوان کرد.

مدیرعامل پرسپولیس تعدادی از پرونده‌های مالی باشگاه را با ذکر جزئیات برای بازیکنان توضیح داد تا آنها را در جریان مشکلات قرار دهد. او سپس قول مساعد داد بخشی از طلب آنها را به طور قطع تا پایان سال جاری خواهد داد تا میزان پرداختی آنها حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد شود.

بازیکنان پرسپولیس پس از جلسه با درویش نیز گفت و گوی کوتاه خصوصی با یکدیگر داشتند و درویش هم محل تمرین را ترک کرد تا در جریان تمرینات تاکتیکی سرخپوشان حضور نداشته باشد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس