سردار فدوی

جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: مطلوب ترین نظریه آن است که به حاکمیت و مردم کمک کند، باید در نظریه پردازی به سمت کارهایی برویم که انجام نشده است.

به گزارش مشرق، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران امروز (چهارشنبه، 2 اسفندماه) در همایش ملی نقد، مناظره و نظریه پردازی که در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، گفت: اقدامی که در این جلسه صورت گرفت، بسیار ارزشمند بوده زیرا اجرای دستور رهبر معظم انقلاب است.

وی با بیان اینکه خداوند به تمام نیازهای بشر در قرآن کریم اشاره کرده است و چیزی نبوده که نگفته باشد، بیان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم بارها تأکید می‌کند آسمان‌ها و زمین را مسخر شما می‌کنم اما هر آنچه دانشمندان نجوم می‌گویند همگی در خصوص آسمان اول بوده و در مورد آسمان دوم چیزی گفته نشده است در صورتیکه وقتی خداوند در قرآن می‌گوید آسمان‌ها پس یعنی باقی را هم در تصرف ما قرار داده است، بنابراین سرعت و شتاب است که می‌تواند مسخر شدن را به وجود آورد.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما که مسلمان هستیم و در قرآن بارها به سرعت و شتاب اشاره شده است پس باید بسیار جلوتر از دیگران باشیم.

سردار فدوی با اشاره به اینکه در قرآن کریم بارها به حکمرانی اشاره شده است، گفت: سه اصل را قرآن کریم برای حکمرانی گفته است که باید بر اساس آن حکمرانی را ایجاد کرده تا بتوانیم به نظریه پردازی برسیم.

وی افزود: حضرت امام(ره) اقدامی کرد که در طول تاریخ اسلام بعد از ائمه انجام نشده است، ایشان تشکیل حکومت اسلامی را به وجود آورد که اثرات آن تمام دنیا را گرفته است.

جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران تمام دنیا را تحت تاثیر قرار داده است که اثرات آن خبیثان عالم را نابود کرده است.

سردار فدوی گفت: ذهن ها را باید معطوف به این موارد کرد تا بتوان از آن نظریاتی به دست آورد و این نظریات باید مداوم بوده و بر زندگی مردم اثرگزار باشد.

وی تصریح کرد: ماباید به سمت کارهایی که خداوند فرموده برویم تا به موفقیت برسیم، ما وظیفه داریم تکالیف خودمان را انجام دهیم زیرا نتیجه و پیروزی ما را خداوند مشخص می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما در برخی موارد مانند حوزه اقتصاد دچار مشکلات هستیم و دلیل آن این است که ما به پای تکلیف خودمان نرفته‌ایم در صورتیکه در قرآن کریم و روایات هم به آن اشاره شده است، این درحالی است که برخی می‌گویند در اسلام اقتصاد وجود ندارد، این حرف کاملا اشتباه است.

سردار فدوی اظهار کرد: بهترین قانونی که در طول ۴۵ سال در جمهوری اسلامی تصویب شده است قانون بانکداری بدون ربا است، این قانون عیناً در قرآن آمده است اما آیا چنین قانونی در بانک‌های ما اجرایی می‌شود.

وی اظهار کرد: مطلوب ترین نظریه آن است که به حاکمیت و مردم کمک کند، باید در نظریه پردازی به سمت کارهایی برویم که انجام نشده است.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان گفت: جلسات نظریه پردازی را باید مداوم و پر تکرار برگزار کنیم تا از این طریق بشود به نتایج بزرگی دست یافت که حلال مشکلات کشور و مردم باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • IR ۰۹:۲۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
    0 0
    سردار ی موشک ب ایران خودرو و سایپا و چینی آشغال ساز بزن ۷۰ میلیون ایرانی رو نجات بده

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس