انهدام ۱۱ تانک و نفربر و ۴ بولدوزر اشغالگران در مناطق مختلف غزه

گردان های شهید عزالدین القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) اعلام کرد که در درگیری با نظامیان اشغالگر صهیونیست در مناطق مختلف غزه، یازده دستگاه تانک و نفربر و چهار بولدوزر را منهدم کرده است.

به گزارش مشرق، گردان های عزالدین القسام تأکید کرد، پنج تانک و یک نفربر و سه بولدوزر اشغالگران را در محله شجاعیه در شرق غزه با استفاده از راکت های یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است.

القسام افزود، در درگیری های شرق محله الزیتون در شهر غزه، یک نفربر اشغالگران را راکت یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است.

شاخه نظامی حماس در ادامه تصریح کرد، در رویارویی با اشغالگران در خیابان الجلاء در شهر غزه، چهار تانک مرکاوا و یک بولدوزر متعلق به اشغالگران را با استفاده از راکت های ضد زره، منهدم کرده است.

گردان های القسام همچنین اعلام کرد که نیروهایش در یک عملیات، ۱۵ نیروی اشغالگر را در شمال شرق خانیونس هدف قرار داده و به هلاکت رسانده اند.

االقسام اضافه کرد، مجاهدان القسام از محور انجام عملیات علیه نیروی نظامی درهم شکسته اشغالگران در منطقه المعری در شمال شرق خانیونس، اقدام به پیشروی کردند.

گردان های شهید عزالدین القسام تأکید کرد که یک بمب بزرگ را در میان دهها نیروی اشغالگر در شمال شرق خانیونس منفجر کرده است که منجر به هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از آنها شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  1 0
  هر روز اخبار صدا و سیما و سایت مشرق خبر از کشته شدن صدها اسرائیلی و نابودی تانک و غیره را منتشر می کنند اما در تعجبم چرا دولت زمین را به زمان به هم دوخته برای آتش‌ بس!!!
 • ۲۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  1 0
  درود خدا بر رزمندگان تنها و واقعی اسلام حماس قهرمان.
 • ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  0 0
  حماس قوی ترین ارتش جهان و ارتش شکست ناپذیر است. چون سلاح ایمان را با خود دارد. همان ایمانی که علی بن ابی طالب ع با آن ایمان درب خیبر را از جاکند و بعنوان سپر از آن استفاده کرد وبر یهود فتنه گر پیروز شد.
 • ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  1 0
  الله اکبر الله اکبر ، یاحسین ع ، یازهرا س
 • ۰۱:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  0 0
  اسرائیل یاغی عزمش را برای نابودی جبهه های مقاومت اسلامی حماس و حزب ا.. وسپاه قدس جزم کرده و شرایط برای مقاومت اسلامی بسیار خطرناک وحیاتی شده ، نیروهای مسلح ایران باید سریعا با متحد شدن ومتفق شدن با نیروهای مسلح دول اسلامی ارتش ونیروهای مردمی متفق برای جهاد و تقابل نظامی ونابودی اسرائیل تشکیل دهند واز تجربه کشورهای متفق جنگ جهانی برای نابودی و شکست آلمان نازی استفاده کنند. قبل از آنکه دیر شود و این غده سرطانی تا مرزهای ایران ولبنان متاستاز کند وقبل از آنکه دروازه های ایران توسط چکمه های سربازان یهود کوبیده شود باید فکری عاجل کرد و با کشورهای مسلمان متحد ومتفق نظامی شد . نباید نیروهای مسلح ایران به خواب روند وضعیت بسیار خطرناک است ، هدف اصلی اسرائیل نابودی ایران وسپاه قدس است وغزه وحماس بهانه است و اشغال غزه پلی برای رسیدن به ایران . ایران باید در به در به دنبال متحد نظامی باشد نه آنکه در به در دنبال آتش بس باشد و وقت را تلف کند ، اسرائیل کمر بر نابودی ایران بسته ودارد کارش را جلو می برد ، شرایط کشورهای اسلامی برای اتحاد نظامی با ایران در شرایط کنونی کاملا فراهم است و ایران نباید منزوی و تک رو بماند که طعمه اسرائیل خواهد شد. ایران باید دست بیعت نظامی با کشورهای مصر ، عربستان. اردن ، قطر ، عمان. عراق ، لبنان وغیره دراز کند برای تشکیل نیروهای مسلح دول وملت اسلامی برای جهاد متفق با اسرائیل و ایران از هرگونه تکبر وخود بزرگ بینی و کوچک شمردن وخائن شمردن این کشورهای اسلامی خود داری کند ودست بیعت با آنها دراز کند ، قطعا این کشورها از این بیعت استقبال خواهند کرد، شرایط برای ایران بسیار خطر ناکتر از همه کشورها است وهدف اصلی اسرائیل نابودی ایران است. چون ایران است که جبهه های مقاومت اسلامی را پشتیبانی می کند و این جبهه ها را که امنیت اسرائیل را متزلزل کرده اند ایران بوجود آورده اسرائیل قصد زدن ریشه جبهه مقاومت اسلامی یعنی ایران را دارد. نباید به خواب غفلت وباد تکبر و خود بزرگ بینی فرو بریم و نباید فقط به همین جبهه های متفرق اسلامی دل خوش کنیم که اشتباه است وباید در کنار مقاومت اسلامی نیروهای مسلح کشورهای اسلامی و ملتهایشان را به میدان جهاد با اسرائیل بیاوریم که خداوند با جماعت است ونه تک روها ، وضعیت بسیار جدی وخطرناک است. نباید به اسرائیل فرصت جولان وفکر کردن را

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس