فولاد - استقلال

تیم فولاد در پایان ۱۰ هفته حضور در مسابقات لیگ برتر امروز با ۱۸ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاعی لیگ برتر ۱۶ تیمی را به خود اختصاص داده است.

سرویس ورزش مشرق - نکته جالب توجه در آستانه دیدار یازدهم تیم استقلال در لیگ برتر بیست و سوم این است که تیم استقلال در حال حاضر با ۱۵ گل زده بعد از تیم سپاهان همراه با تیم‌های تراکتور و ملوان بهترین خط حمله را در اختیار دارد.

استقلال به عنوان تیم صدرنشین لیگ برتر بیست و سوم در حال حاضر با ۲۳ امتیاز از مجموعه ۱۰ بازی با ۷ برد ۲ مساوی و یک باخت خودرو آماده رویارویی با تیم رد چهاردهمی جدول رده‌بندی لیگ برتر می‌کند.

رویارویی یکی از بهترین و خطرناک‌ترین خطوط حمله لیگ برتر جاری با یکی از ضعیف‌ترین خطوط دفاعی در جمع ۱۶ تیم لیگ برتری می‌تواند فرصتی برای مهاجمان تیم استقلال باشد تا در دیدار مقابل حریف خوزستانی یکی از بردهای پرگل این فصل خودشان را رقم بزنند.

ویژگی مطلوب فولاد برای استقلال در هفته منتهی به دربی

پیروزی چهار بر صفر استقلال در آخرین بازی دوستانه خود در تهران این نوید را به هواداران استقلال داد که فورواردهای تیم نکونام خودشان را در بهترین و بالاترین سطح برای دیدار هفته آینده مقابل نماینده خوزستانی آماده کرده و با قدرت درصدد هستند که فاصله شان با تیم‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر را حفظ و حتی آن را افزایش بدهند.

تیم استقلال در حالی آخر هفته عازم شهر اهواز می‌شود که می‌داند چند روز بعد (پنجشنبه ۲۳ آذر) باید به مصاف پرسپولیس برود.

نگاهی به تصاویر روزهای گذشته منتشر شده از تمرینات استقلال در کانال رسمی این باشگاه مشخص می‌کند بازیکنان این تیم در حال قرار گرفتن در جریان تمرینات بدنسازی و تاکتیکی هستند تا خود را از هر نظر آماده رویارویی مقابل حریف بعدی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس