دعوای استقلال و پرسپولیس جدی شد؛ شکایت آبی‌ها از درویش

باشگاه استقلال از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال در بیانیه‌ای از شکایت خود نسبت به اظهارات رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خبر داد. بیانیه استقلال به شرح زیر است:

در پی اظهارنظر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیگیری شکایت بی اساس از باشگاه استقلال، به رغم دستور اکید وزیر محترم ورزش و جوانان به هر دو باشگاه مبنی بر پرهیز از هرگونه اظهار نظر درباره باشگاه رقیب، باشگاه استقلال ضمن اعلام شکایت از رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در حالیکه وزیر محترم ورزش و جوانان طی یک دستور ویژه از ارکان هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواسته از هرگونه اظهار نظر در خصوص باشگاه رقیب خودداری کنند و هر دو باشگاه را از رفتار و گفتار تنش زا که موجب تحریک هواداران رقیب شود، برحذر داشته، متاسفانه باشگاه پرسپولیس همچنان اصرار دارد بی توجه به توصیه مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، با اظهار نظر درباره پیگیری شکایت بی اساس از باشگاه استقلال، خاطر هواداران فهیم استقلال را آزرده سازد.

این بار پس از حرف های عجیب حسین بادامکی، معاون باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیرعامل این باشگاه از پیگیری شکایت علیه استقلال خبر داده و باز هم درباره باشگاه رقیب اظهار نظر کرده است

باتوجه به توصیه مقام محترم وزارت و با استناد به در پیش بودن شهرآورد پیش رو که باشگاه استقلال علاقه مند است در کمال آرامش و به دور از تنش برگزار شود، از پاسخگویی به ادعاهای واهی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خودداری می کند اما باشگاه استقلال ضمن شکایت از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، از رکن قضایی فدراسیون فوتبال و حراست محترم این مجموعه می خواهد با باشگاه پرسپولیس به دلیل زیر پا گذاشتن دستورالعمل مشترک وزیر محترم ورزش و جوانان برخورد کنند.

بدیهی است در صورت تکرار این رویه غلط و انجام هرگونه رفتار دیگری که منجر به آزار هواداران استقلال شود، باشگاه استقلال این رفتار تنش‌زا و ناپسند باشگاه رقیب را بی پاسخ نمی گذارد، چرا که باشگاه استقلال، همان اندازه که خود را در قبال قوانین، پاسخگو و مسئول می‌داند، موظف به دفاع از حق و حقوق هواداران محترم استقلال است و نمی تواند بیش از این سکوت اختیار کند.

همچنین باشگاه استقلال شکایت از ارکان باشگاه پرسپولیس به دلیل اظهار نظر نسنجیده پیرامون باشگاه استقلال را حق قانونی خود می داند و شکایت از مدیرعامل و معاون باشگاه پرسپولیس را در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.

باشگاه استقلال امیدوار است باشگاه رقیب اجازه بدهد رقابت درون زمین فوتبال پیگیری شود و دست از تکرار این شیوه تنش زا بردارد.

منبع: سایت باشگاه استقلال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • سعیدی ۰۱:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  5 3
  اینا چیشون هست؟ دیگه چی میخوان؟ خداوکیلی چشم استقلال و پرسپولیس ندارم و فولادیم و تیم ملی،اما این پرسپولیس شورش رو درآورد
  • ۰۶:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
   1 3
   تو که راست میگی اما...
 • رضا ۰۶:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  2 2
  لنگی هستند دیگه!! اینکه ناراحتی نداره !! بخاطر همین کارها بهشون می گویند لنگی!! پشت استقلال به 85 میلیون هوادار ایرانی گرم است و آقای درویش آب در هاون می کوبد!!
 • ۰۷:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  2 8
  استقلال تیم سوگلی فدراسیون.. پرتخلف ترین تیم ایران و آسیا
  • ۰۸:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
   2 2
   حکایت شما گوجه فرنگی ها حکایت همون دزدی بود که اومده بین جمعیت وداد میزنه دزد رابگیرید.چه خبرازبابامسعودتون؟
 • ۰۸:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  1 2
  کیومرث هاشمی برای اینکه از سرپرستی به وزارت ورزش برسه و نمایندگان کیسه کش مجلس راضی نگه داره هیچ وقت اجازه نمی ده از تیم کیسه امتیاز کسر کنند وگرنه دلیلی نداره که 3 ماه حکم به تاخیر بیافته
 • ۰۸:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  1 2
  - اصلاح قرارداد بازیکن های استقلال به صورت هفتگی داره انجام میشه ، کل قوانین لیگ رو به سخره گرفتن بعد از بی عدالتی هم ناله میکنن ، یه هفته قراداد بازیکناتون رو دست نزنید ببینیم چی به چیه !
 • ۰۸:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  1 2
  آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است! به زعم خودتون شما که خطایی نکردین پس نگران چی هستین، روند قانونی شکایت طی بشه حق به حق دار میرسه
 • ۰۸:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  1 1
  خطیر میخواد پرسپولیس رو قبل از بازی با الدحیل ببره توی حاشیه، قبلا هم از این کارها خودش و اطرافیانش انجام دادن، مثل ایمیل زدن به AFC برای محرومیت پرسپولیس و حتی سر قضیه خوشحالی عیسی آل‌کثیر
 • ۰۸:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  0 1
  ه خطایی نکرده بودن که به خاطر دو جمله کوتاه جواب خبرنگار دو سه صفحه طومار نمی نوشتند
 • ۰۸:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  2 1
  - کیسه بیشترین تخلفات را داشته و دارد بعدش سپاهان و باید بیشترین کسر امتیاز از کیسه متخلف انجام بشه و عدالت اجرا بشه عجیبه کیسه ادعای حق خوری و عدلت سوزی هم دارد!!!!!
 • گلزار ۰۹:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  2 1
  تیم دوچرخه سواران حداقل باید ۶ امتیاز ازش کسر بشه
 • هوچینام ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  1 1
  در پاسخ به کاربر 08:19 ما قبل از مسعود : قهرمان همزمان با مسعود : قهرمان بعد از مسعود: قهرمان کیسه تنان: قبل از بابا سجادی: هیچی همزمان با بابا سجادی: قهرمان ! پس از بابا سجادی: هیچی !!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس