کد خبر 1541915
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۱
نقشه کثیف زن تبهکار برای انتقام از مردان

زن کینه‌جو پس از طرح دوستی با مردان و بر پا کردن بساط کشیدن شیشه، از آن‌ها فیلم و عکس تهیه کرده و با تهدید مجبورشان می‌کرد برایش سرقت کنند.

به گزارش مشرق، به دنبال گزارش سرقت از خانه‌ای در شمال تهران، مأموران پلیس راهی محل شدند. مالباخته که مرد جوانی بود در تحقیقات گفت: شب گذشته میهمان خانه عمویم بودم و دیروقت برگشتم، به محض ورود به خانه متوجه به هم ریختگی آن شدم. وسایل با ارزش خانه‌ام به سرقت رفته و چیزی که نظرم را جلب کرد این بود که سارق، دلار و طلاهایم را که در جای خاصی جاساز کرده بودم پیدا کرده بود. تصور می‌کنم سارق باید به خانه من آشنا و از وضعیت زندگی‌ام خبر داشته باشد.

نقشه کثیف زن تبهکار برای انتقام از مردان

در حالی که مالباخته چنین اظهاراتی را مطرح کرده بود، کارآگاهان در بازبینی دوربین مداربسته اطراف محل سرقت موفق شدند تصویر سارق نقابدار را به دست آورند. گرچه مرد سارق نقاب به چهره داشت، اما زمانی که مالباخته تصویر او را دید، بلافاصله شناسایی‌اش کرد و گفت: سارق را می‌شناسم، درست است که چهره‌اش را پوشانده، اما لباسی که به تن دارد همان لباسی است که مدتی قبل به‌عنوان سوغاتی از ترکیه برایش آورده‌ام. او پسر عمویم آرش است، نمی‌دانم چرا دست به سرقت از خانه‌ام زده است.

با اطلاعاتی که مالباخته در اختیار تیم تحقیق قرار داد، آرش شناسایی و دستگیر شد. مرد جوان که مهندس مکانیک است ابتدا منکر سرقت شد اما هنگام مواجهه با مدارک پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی قبل سوار بر خودروام در حال عبور از خیابان بودم که دختر جوانی را در انتظار تاکسی دیدم. او را سوار کردم و به خانه‌اش رساندم. همین اتفاق باب آشنایی من و المیرا را باز کرد، بعد از آن چند باری تلفنی صحبت کردیم و در نهایت المیرا مرا به خانه‌اش دعوت کرد. کمی که گذشت المیرا پایپ آورد و شروع به کشیدن شیشه کرد. به خودم که آمدم دیدم من هم در حال مصرف مواد هستم.

او ادامه داد: بدبختی‌هایم با مصرف مواد آغاز شد. المیرا در حال کشیدن مواد از من عکس و فیلم گرفته بود و مرا تهدید کرد که اگر به او پول ندهم تصاویرم را برای خانواده‌ام ارسال می‌کند. من فرد تحصیلکرده‌ای هستم و اگر زنم از این ماجرا با خبر می‌شد زندگی‌ام را نابود می‌کرد. از طرفی معتاد به شیشه شده بودم و مجبور بودم به خانه المیرا بروم به همین دلیل تصمیم گرفتم پولی که می‌خواهد برایش فراهم کنم، اما چنین پولی نداشتم که خود المیرا پیشنهاد سرقت داد.

او گفت اگر بین دوست و فامیل کسی را می‌شناسم که وضع مالی‌اش خوب است از خانه‌اش سرقت کنم. پسر عمویم بهترین سوژه بود و با آموزش‌هایی که المیرا داد، زمانی که فهمیدم او در خانه پدرم میهمان است، با کمک‌های المیرا سرقت از خانه‌اش را اجرا کردم.

با اعتراف مرد جوان، المیرا نیز بازداشت شد. در تحقیقات صورت گرفته از او مشخص شد آرش تنها قربانی المیرا نبوده و او با این شیوه و شگرد افرادی را به دام انداخته و از آن‌ها اخاذی کرده است.

گفت و گو با زن متهم

المیرا ۲۸ ساله، لیسانس حسابداری دارد و صندوق‌دار یک مغازه است. دختری که مدعی است به خاطر کینه عمیقی که از مردها به دل داشته، از آن‌ها اخاذی می‌کرده است.

چه شد که تصمیم به اخاذی گرفتی؟

از مردها متنفرم. ۵ سالم بود که پدرم عاشق زنی شد و ما را رها کرد. وضع مالی‌مان بد نبود، اما نبود پدر درد بزرگی برایم به جا گذاشت. بزرگ‌تر که شدم درس خواندم و به‌عنوان حسابدار و صندوق‌دار در شرکت‌ها و مراکز فروش مشغول به کار شدم و پس‌انداز خوبی داشتم. یکی از برادرهایم به بهانه سرمایه‌گذاری تمام پس‌اندازم را گرفت و از ایران خارج شد. برادر دیگرم هم پس از ازدواج، فراموش کرد مادر و خواهری داشته است. وقتی می‌دیدم مردان زندگی خودم با من چنین رفتاری کرده‌اند از همه مردها متنفر شدم و دنبال انتقام بودم.

شگردت برای اخاذی چه بود؟

کنار خیابان به‌عنوان مسافر می‌ایستادم و سوار خودرو مردان می‌شدم. گاهی اوقات هم در میهمانی‌ها با آنان آشنا می‌شدم. بعد از چند بار صحبت تلفنی با آن‌ها در خانه‌ای که برای این کار اجاره کرده بودم قرار می‌گذاشتم. به محض ورود بساط مصرف شیشه را به پا می‌کردم و آن‌ها وسوسه می‌شدند با من شیشه بکشند.

من از تمام این جلسات فیلم و عکس تهیه می‌کردم و چند باری که به‌عنوان تفریح به آن‌ها شیشه می‌دادم، کم‌کم معتاد و وابسته می‌شدند و حالا نوبت من بود که نقشه‌ام را عملی کنم. آن‌ها یا باید پول می‌دادند یا عکس و فیلم‌هایشان را به دست خانواده‌هایشان می‌رساندم. کسانی که پولدار بودند خودشان به حسابم پول واریز می‌کردند، اما اگر وضع مالی‌شان در حد درخواست من نبود، وادارشان می‌کردم که از خانه دوست و آشنا و فامیل پولدارشان سرقت کنند.

نمی‌ترسیدی گرفتار شوند و تو را لو بدهند؟

در این سال‌ها آنقدر با افراد خلافکار گشته‌ام که کلی شگرد و شیوه سرقت یاد گرفته‌ام. به افرادی که در دام من گرفتار شده بودند آموزش سرقت می‌دادم و آن‌ها هم به خاطر حفظ آبرویشان و از طرفی تهیه مواد مخدر سرقت‌ها را اجرا می‌کردند. ضمن اینکه از ترس آبرویشان مطمئن بودم مرا لو نمی‌دهند.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 23
 • در انتظار بررسی: 9
 • غیر قابل انتشار: 4
 • IR ۰۹:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  24 2
  چی داری میگی؟ نفرت از مردا یعنی چی؟ قصه هزار و یک شب تعریف نکن. تو دزد شده بودی چون پول دزدی خیلی خوشمزه است. آدم دلش نمیاد با دسترنج خودش هر روز کباب برگ بخوره ولی اگه مفتی باشه خیلی میچسبه. تو یک ساقی قالتاق هستی
 • IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  22 0
  اینا کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  30 0
  اینه ته بیدینی. زن_عشق و حال_ کثافت.
 • IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  1 0
  پست
 • زیبا IR ۱۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  7 16
  چطور کثیف بودنِ نقشهء این زن را می بینی ، ولی کثیف بودن آن مردان متاهلی که خیانت می کنند را نمی بینی ؟! قشنگ معلومه این مقاله را یک آقا نوشته
  • هموطن IR ۱۷:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
   2 0
   تو دیگه نمیخواد مثل قاشق نشسته بیای وسط فمینیست خان.
 • IR ۱۰:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  13 0
  لااله الا الله.
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  2 0
  چه لجنی... هرچی مردها سرت آوردن حقت بوده حتی کمت بوده زنیکه عقده ای...
 • مجتبی IR ۱۱:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  3 0
  آخرت فیلم های ترکی مامان و باباش و برادراش
 • DE ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  22 0
  اون مردها هم مقصرند چون اولاً رابطه غیراخلاقی برقرار کردن . دوماً فکر کردن مفت و مجانی میتوانند یه پاتوق داشته باشند .
 • هموطن IR ۱۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  7 0
  بعدا شعار " زن زندگی " بدهید. بدانید تمام بدبختیهای کشومان زنان هستند.آنهابا نازوعشوه و... مردان راجذب وبدبخت میکنند.اگر قانئن وعدالتی باشد باید زنان رادرملا عام اعدام کنند. اما مگردرایران میشودبه زن بگیویی بالای چشمت ابرو است؟ کل قانون به نفع زنان رای میدهند.اینهم ازبدبختی ماست
  • کیان ۲۰:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۲
   0 17
   خواهر ومادر و زن خودت چی زن نبود تو بودی نسلی وجود داشت اگه حق خواهرت یا ارث زنت رو خوردن تو نباید دفاع کنی زن هم مثل من وتو ادمه اصول خلقته پس چرا مردان هوسباز رو نمیگی
 • ج د ا IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  3 1
  این جانور نباید دیگر رنگ آزادی را بییند
 • IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  12 0
  مرد اگر مرد باشه با این دلایل پوچ در خونه یه زن با این اوصاف چه میکنه؟ اونم متاهل!
 • IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  3 0
  فقط مواد مصرف می کردند یا ...؟
 • IR ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  10 0
  تا به خودت اومدی زارت داشتی شیشه میکشیدی؟ بعد از همون یه جلسه معتاد شدی؟ جمع کن بابا مرتیکه دروغگو
 • IR ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  1 0
  روانی بدبخت
 • IR ۱۵:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  5 0
  هم این زن شیطان صفت واون مردان آحمق که وارد این بازی شدندتبهکاران ومقصرند،کسانی که به سادگی گول وسوسه های شیطانی یک زن حیله گر رابخورند هربلایی سرشون بیاد حقشونه چراکه انسان عاقل وباخدا هیچ وقت به بیراهه قدم نمی گذارد که آخرش سقوط درمرداب است که هرچه دست وپا بزنند بیش ترفرو می روند.
 • GB ۱۷:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  1 0
  نقشه زن کثیف
 • IR ۱۷:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  15 0
  وقتی خیلی ادعای زرنگی کردی بدون زرنگتر از تو هست خدا به همه امور اگاه هست و خوب بلده گوش ظالمین رو بپیچه خدا رو فراموش کنیم دچار سختیهای زیادی میشویم
 • IR ۲۰:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  27 0
  زنه که مشخصه حال و روزش اما مردا رو بگو که هم متاهل بودن هم دنبال کثافتکاری
 • محمد IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۰
  2 0
  عقده ای ترین آدما اونایی ان که از یه نفر بدی دیدن بعد فکر میکنن همه ی هم جنس های اون آدم هم مثل همن
 • IR ۰۱:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۱
  0 0
  حق این مردای فاسد رو خوب گذاشت کف دستشون😆 ادرس دانشگاهشو بگه ما هم بریم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس