شورای همکاری: در حال هماهنگی برای نجات غزه از جنگ وحشیانه هستیم

دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس تأکید کرد که کشورهای عضو این شورا در حال هماهنگی برای نجات فلسطینیان در غزه از جنگ وحشیانه رژیم صهیونیستی هستند.

به گزارش مشرق، «جاسم محمد البدیوی» دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس تأکید کرد که کشورهای عضو این شورا با نگرانی شدید تحولات غزه و عملیات زمینی رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کنند.

امروز شنبه در بیست و دومین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که شمار شهدای نوار غزه به ۷۷۰۳ نفر از جمله ۳۵۹۵ کودک و شمار مجروحان به بیش از ۱۹ هزار نفر افزایش یافته است. رژیم صهیونیستی طی چند ساعت اخیر ۵۳ جنایت جدید مرتکب شده که به شهادت ۳۷۷ نفر منجر شده است.

مجمع عمومی سازمان ملل روز جمعه قطعنامه‌ای را تصویب کردو خواستار آتش‌بس شد.

البدیوی در مصاحبه با شبکه الجزیره گفت که کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در حال هماهنگی برای نجات فلسطینیان غزه از جنگ وحشیانه رژیم صهیونیستی هستند.

وی گفت: «کشورهای عضو شورا با نگرانی شدید تحولات غزه و مداخله زمینی در آن را دنبال می‌کنند اما این کشورها هرگز در اقدام برای پایان دادن به درد و رنج مردم غزه تردید نخواهند کرد».

وی تصریح کرد که اقدامات رژیم صهیونیستی پیآمدهای ناگواری برای منطقه و جهان خواهد داشت و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در تماس مستمر با جامعه جهانی درباره غزه هستند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس