جشن

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای محدودیت‌های ترافیکی برگزاری مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) از میدان هفت تیر تا میدان ولی‌عصر (عج) خبر داد.

به گزارش مشرق،‌ سرهنگ محمد رازقی در برنامه تلویزیونی «شهر امن» به تمهیدات ترافیکی جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) پرداخت و گفت: امروز سه‌شنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۲ به مناسبت برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) محدودیت تردد در میدان ولی‌عصر(عج) و میدان هفت تیر اجرا خواهد شد.

وی گفت: این مراسم از ساعت ۱۷ شروع و برای اجرای تمهیدات ترافیکی از ساعت ۱۵ محدودیت و ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد.

رازقی با بیان اینکه برای این مراسم پلیس راهور تمهیدات خاصی را در نظر گرفته و جلسات متعددی نیز برگزار شده است تصریح کرد: از میدان هفت تیر تا میدان ولی‌عصر(عج) محدودیت ترافیکی خواهیم داشت؛ در همین راستا از ساعت ۱۵ معابر از میدان هفت تیر تا میدان ولی‌عصر (عج) مسدود خواهد شد و از میدان فلسطین تا تمام ورودی‌های منتهی به این محدودیت تردد خواهیم داشت.

سرهنگ رازقی بیان داشت: یکی از این معابر شامل جنوب به شمال از خیابان انقلاب ( انقلاب - ولی‌عصر (عج )) است که اجازه تردد داده نمی‌شود؛ همچنین در محدوده شمال به جنوب خیابان ولی‌عصر(عج) از فاطمی مسدود خواهد شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: اتوبوس‌هایی که در این محدوده تردد می‌کنند انحراف مسیر خواهند داشت و از محورهای جانبی تردد خواهند داشت.

سرهنگ رازقی گفت: حمل و نقل عمومی و شرکت‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی تمهیدات ویژه‌ای برای جابجایی مسافران و کسانی که در این مراسم شرکت دارند خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که محل زندگی و کار آنها در این محدوده است محدودیت خارج شدن ندارند ولی کسانی که قصد عبور از این مسیرها را دارند باید از معابر جانبی تردد کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس