روسیه

تونی راداکین، فرمانده ارتش انگلیس اذعان کرد که خطوط دفاعی روسیه قوی‌تر از انتظارات ناتو بوده است.

به گزارش مشرق، این اظهارات فرمانده ارتش انگلیس در جریان سفر وی به کی یف، به همراه گرانت شاپس، وزیر دفاع این کشور بیان شد.

این اولین سفر شاپس به اوکراین پس از جانشینی بن والاس وزیر دفاع سابق انگلیس بود. دو مقام نظامی انگلیس در این سفر با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور و رستم اومروف وزیر دفاع جدید اوکراین دیدار و در خصوص وضعیت فعلی ارتش اوکراین گفتگو کردند.

به گفته رسانه‌های انگلیسی, راداکین در این سفر اظهار کرد که "پس از شکست ضد حمله," انتظارات از عملیات‌های نظامی کوتاه مدت اوکراین باید "تعدیل" شود.

رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند که ارتش اوکراین از این ضد حمله، موفقیت بسیار کمی دست یافته است. میدان‌های مین روسیه تلاش‌های کی یف برای استفاده از تانک‌ها و خودروهای زرهی غربی را با مشکل مواجه کرده، در حالی که متخصصان خنثی‌سازی مین اوکراینی مجبور هستند مین‌ها را به صورت دستی خنثی کنند.

فرمانده ارتش انگلیس همچنین اضافه کرد که تنوع گسترده تجهیزات غربی و ساخت شوروی اوکراینی‌ها و آموزش ناکافی نیروهای نظامی به یک مشکل برای ارتش اوکراین تبدیل شده است.

وی تاکید کرد که نیروهای اوکراینی سربازان حرفه‌ای نیستند، بلکه یک ارتش غیرنظامی هستند. به همین دلیل, غلبه بر خط دفاعی روسیه برای آن‌ها سخت است.

اوکراین ضدحمله خود را در میان تبلیغات گسترده غربی در اوایل ژوئن آغاز کرد. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در ماه سپتامبر اعلام کرد که این ضدحمله به طور کامل شکست خورده است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 5
 • عمیر IR ۰۵:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
  6 5
  فقط خدا میتونه جلوی شکست اوکراینو جلوی تروریستاس روسی بگیرهه ، ما میریم تا فتح مسکو رو ضمیمه اوکراین کنیم 😉
  • IR ۱۱:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
   4 0
   باز این over دوزیه اومد. بیچاره
 • عمیر IR ۰۵:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
  4 4
  جنگ جنگ تا پیروزی اوکراین بزن جای دیروزی 💛💙
  • عمیر IR ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
   2 1
   کامنت گذاری حماسی فایده ای ندارد===وظیفه تک تک شما آمریکاگدایان بیوطن به عنوان سگهای کاخ دربار واشنگطون جانفشانی در راه ارباب بایدن است پس به جبهه های جنگ اوکراین بشتابید و به عنوان مدافعان قوم لوط بجنگید و به درک واصل شوید .
  • عمیر IR ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
   1 1
   کامنت گذاری حماسی فایده ای ندارد===وظیفه تک تک شما آمریکاگدایان بیوطن به عنوان سگهای کاخ دربار واشنگطون جانفشانی در راه ارباب بایدن است پس به جبهه های جنگ اوکراین بشتابید و به عنوان مدافعان قوم لوط بجنگید و به درک واصل شوید .
  • عمیر IR ۱۵:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
   0 0
   مرگ بر روسیه مرگ بر پوتین
 • IR ۱۳:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
  0 3
  وظیفه تک تک شما روسگدایان وطنی به عنوان سگهای کاخ دربار کرملین جانفشانی در راه ارباب پوتین است در نبود پریگوژین رهبر واگنر به جبهه های جنگ اوکراین و روسیه بشتابید و به عنوان مدافعان کرملین بجنگید و به درک واصل شوید که اگر خدای نخواسته شکستی برای روسیه در این معرکه حاصل شود هیمنه ارباب برای مدت های طولانی و شاید همیشه به باد فنا خواهد رفت و بی سرپرست خواهید شد
 • IR ۱۹:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
  0 0
  تا همین جاش هم اوکراین برده رو سیه با اون جلال وجبروتش قراربودطی یه عملیات ویژه وخیلی زود کاراوکراین رو یه سره کنه ولی الان دوساله درگیره وداره تلفات سنگین میده
 • IR ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
  1 0
  وظیفه تک تک شما روسگدایان وطنی به عنوان کاخ دربار کرملین جانفشانی در راه ارباب پوتین است در نبود پریگوژین رهبر واگنر به جبهه های جنگ اوکراین و روسیه بشتابید و به عنوان مدافعان کرملین بجنگید و به درک واصل شوید که اگر خدای نخواسته شکستی برای روسیه در این معرکه حاصل شود هیمنه ارباب برای مدت های طولانی و شاید همیشه به باد فنا خواهد رفت و بی سرپرست خواهید شد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس