کد خبر 1530451
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۶
اعتماد

اگر مدعیان اصلاحات موقعیت کنونی آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی و اعترافات صریح مقامات رسمی این کشورها به افول و فروپاشی را با دو دهه قبل مقایسه می‌کردند، از این حرف‌های خنده‌دار نمی‌زدند!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: روزنامه اعتماد به این بخش از سخنرانی آقای رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل اعتراض کرده که چرا گفته است؛ « قدرت‌های کهنه درحال افولند، آنها گذشته‌اند ما آینده‌ایم»؟ و نوشته؛ «بهتر بود آقای رئیسی باز می‌کرد که کدام قدرت‌ها در حال افولند»؟!

گفتم: تقصیر آقای رئیسی چیست که مدعیان اصلاحات سواد درک مسائل بین‌المللی را ندارند. اگر فقط یک نیم‌نگاه به رخدادهای جهانی می‌انداختند و موقعیت کنونی آمریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم صهیونیستی و اعترافات صریح مقامات رسمی این کشورها و رسانه‌های آنها به افول و فروپاشی را با دو دهه قبل مقایسه می‌کردند، از این حرف‌های خنده‌دار نمی‌زدند!

گفت: با توجه به گرایش غلیظ آنها به غرب، باید اعترافات صریح آمریکا و اروپا و متحدانش به افول را قبول داشته باشند!

گفتم: مستخدم یکی از خان‌ها در قهوه‌خانه روستا نشسته بود و به عادت همیشگی از خان تعریف می‌کرد ولی کسی به او توجهی نداشت. برای جلب توجه گفت؛ خان ما قربونش برم هر شب به یکی از ستاره‌ها سفر می‌کنه و صبح برمی‌گرده! روستائیان که از چرت و پرت‌های او به تنگ آمده بودند قضیه را به خان گفتند و خان با عصبانیت گفت؛ غلط کرده! من تا دم دستشویی هم با هزار زحمت و عصازنان می‌روم. مستخدم خان که بد جوری سنگ روی یخ شده بود گفت؛ باور نکنید! خان شکسته‌نفسی می‌فرمایند!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 1
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
    0 1
    تفاله های اصلاحات = آفتابه چی های خاکبرسر آمریکا و انگلیس. کارشون از سربازی برای غرب گذشته و به آفتابه چی رسیده.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس