شناسایی دو سرشبکه هجمه‌پراکنی به قوه قضاییه/ هم‌آوایی قابل تامل اینترنشنال با یک جریان داخلی

دو سرشبکه هجمه‌پراکنی به قوه قضاییه شناسایی شدند.

به گزارش مشرق، رئیس قوه قضاییه در اواخر سال گذشته طی یک سخنرانی پیش‌بینی کرده بود که در سال ۱۴۰۲ هجمه‌ها به عدلیه به لحاظ وسعت و دامنه و همچنین نوع و نفرات هجمه‌کننده شدت خواهد یافت؛ از شواهد و قرائن پیداست که این پیش‌بینی در حال حاضر به عیان‌ترین شکل ممکن در حال رخ‌نمایی است و مباشران و کارگزاران شبکه هجمه به عدلیه نیز عناصر دو ضلع در خارج و داخل هستند؛ نخست، معاندان و ضدانقلاب که با ارکان نظام و قوای کارآمد و ضدفساد آن، سرستیز دارند و دوم، قانون‌شکنان داخلی که به زعم باطل خود تصور می‌کنند با هجمه و تخطئه عدلیه می‌توانند این نهاد عدالت‌گستر و فسادستیز را تضعیف سازند و از این رهگذر به اغراض و مقاصد نامشروع خود دست یابند.

تکلیف معاندان و عناصر ضدانقلاب که روشن است؛ اساساً در سرشت آن‌ها دشمنی و تخاصم با نظام و ارکان کارآمد آن نهفته است؛ اما در این اثناء نکته قابل تأمل، تکاپوی بیش از حد جریانی در داخل برای تخریب دستگاه قضایی است؛ جریانی که عوامل پشت صحنه آن از اقدامات فسادستیزانه قوه قضاییه در دوره اخیر به ستوه آمده‌اند و انسداد گلوگاه‌ها و بسترهای فسادزا برای آن‌ها و منافع نامشروع‌شان گران آمده است.

در پیش بودن انتخابات نیز از عوامل مشدّد هجمه‌پراکنی به قوه قضاییه است؛ از ظواهر امر و برخی تحرکات پشت‌پرده چنین برمی‌آید که عده‌ای برای کسب وجهه پایین امده در افکار عمومی و ورود به برخی حوزه‌های مغایر با قانون، تخطئه قوه قضاییه را سهل‌الوصول‌ترین امر ممکن می‌دانند.

علی‌ایحال با توجه به جمیع شرایط و احوالات، باید طی روزهای آینده منتظر حملات و هجمه‌های بیشتری علیه دستگاه قضایی باشیم؛ عناصر جریان آلوده به فسادی که این روزها با یارگیری از معاندان و بدنام‌ترین شبه‌رسانه ضدانقلاب یعنی اینترنشنال، اکاذیب و جعلیات نشر می‌دهند، به زعم باطل خود می‌خواهند انتقام احیا و ارتقای حقوق عامه را در قضیه مقابله با مفاسد حوزه زمین، از رئیس عدلیه بگیرند.

اینترنشنال در اخبار کذب روزانه که بعضا از سوی جریان داخلی هم پمپاژ می‌شود سعی میکند با دروغ پردازی موج سازی علیه قوه ایجاد کند از انتشار عکس رییس قوه قضاییه در نشست سال ۹۸ به نام سال ۱۴۰۲ تا جعل برخی بخشنامه های قوه قضاییه و همچنین مصوبات خیالی شورای تامین برخی استان‌ها برای تخریب عدلیه یحتمل همین عناصر و اذناب آن‌ها طی روزهای آتی به عرصه‌های جدیدی از عملیات علیه قوه قضاییه ورود خواهند کرد. باید منتظر ماند تا نمونه‌های بیشتری از همصدایی و هم‌آوایی اینترنشنال و برخی جریانات آلوده داخلی، جلوه‌گر شود.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  7 1
  انترنشنال مجموعه ایازمیمونهای پیشرفته اند که به بوزینه تبدیلمیشوند
 • جلالی IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  5 1
  سلام، قوه قضاییه بدوا به نوع عمل کرد خود رجوع کند،چرا انتقادات مردمی را به هجمه بیگانگان ارتباط میدهید؟ برای یک بار هم که شده ،بروید در شعبات دادگاه ها ،ببینید که مدیر دفاتر شعبات چه بلائی سر مردم میاورند، دادگاه تجدید نظر تهران مراجعه فرمایید، ببینید که چه رفتاری دارند،چگونه حکم صادر میکنند، چرا بررسی نمیکنید؟؟؟؟
  • IR ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
   0 0
   حرف تو با حرف مشرق فرق داره
  • IR ۲۰:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
   0 1
   انتقاد با تخریب و هجمه فرق داره
 • IR ۱۴:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  4 2
  بنده به هیچ جریانی وابسته نیستم وبرای قوه قضائیه هم آرزوی توفیق روز افزون دارم،اما باید قبول کنیم که مفسدان در این قوه نفوذ دارند و بعضا قضات ناصالح داریم که باید از دور خارج شوند، نکته دیگر توجه شود چند دادستان برای نمایندگی مجلس نام نویسی میکنند .
 • IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  3 0
  ایشالا که واقعا هجمه پراکن بوده باشند و واقعیات را نشر نمیدادن
  • IR ۱۶:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
   0 0
   ان شاءالله اصله
 • مجید IR ۱۷:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  1 1
  هجمه نکنید جناب طبری ناراحت می شند!
 • IR ۱۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  1 1
  اشتباه نکنید گروه سوم که طیف وسیعی رو شامل میشوند که سیاسی نیستند بلکه کسانی هستند که بخاطر احمال قوه قضائیه و سهل انگاری و فساد در برخی ارکانهای ان قوه حقشون در دادگستریها و دادسراها پایمال شده اینها کسانی هستند که از مسامحه قوه قضائیه با اشوبگران و اختلاسگران هم دل خوشی ندارند
 • IR ۱۹:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  0 1
  درمورد هجمه پراکنان اطلاعی ندارم ولی قوه قضاییه نیازی هم به هجمه پراکنان نداره، خودش اینقدر احکام عجیب و غریب و غیرمنصفانه صادر می‌کنه که داد همه را درآورده. عملا مردم را دچار درماندگی آموخته شده کرده. دیگه هر کی هم حقمون را بخوره جرأت نداریم شکایت کنیم. چون شاید بدون شکایت می تونستیم امیدوتر باشیم طرف وجدان درد بگیره حقمون را بده ولی بعد از شکایت و ناحق شدن حق، طرف مقابل هم فکر می کنه حق با اون بوده و پرروتر می‌شه. جناب قوه قضاییه، ما را به خیر شما امیدی نیست، شر مرسان
 • ناصر IR ۱۹:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  0 1
  اگر انشاءالله قوه قضائیه ما اصلاح شود کشور اصلاح خواهد شد. عزیزان مشرق در پی اصلاح این قوه و آسایش مردم باشید و به دنبال تطهیر نباشید. همین چند روز اخیر خبر آزادی طبری را شنیدید. این فرد فاسد چندین سال صاحب مسند در قوه قضاییه بوده. حالا بیایید شبکه ایشان را که در این چند سال سر کار آورده پیدا و اخراج کنید.
 • IR ۲۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۵
  1 0
  اشد مجازات برای سر شبکه‌ها ؛ هم‌راه با رفع صمیمانه شبهات برای عموم
 • US ۰۲:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۲۶
  0 1
  معاندین معانقین مزاحمین منتقدین منافقین مناسکین مقاربین محاربین مظطربین اکبر طبری کجاست ؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس