کد خبر 1506966
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۳
حوادث

پسر جوان که 5 سال قبل در دام سیاه گنده لات فراری و نوچه‌هایش گرفتار شده بود وقتی فهمید وی در بازداشت است شکایت کرد و فیلم سیاهی را به پلیس ارائه داد.

به گزارش مشرق، مرد شرور به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شده بود که فاش شد پسری را به دخمه‌اش کشانده است و با تهیه فیلم سیاه او را با سرنوشت دردناکی مواجه کرده است.

کل کل اینستاگرامی با مرد خطرناک

رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به‌دنبال وقوع آدم‌ربایی در غرب تهران آغاز شد. مرد جوانی به پلیس آگاهی رفت و از گنده لاتی به نام اشکان که وی را ربوده بود شکایت کرد.

این مرد گفت: اشکان از گنده لات‌های تهران است. مدتی قبل من اشتباه کرده و در اینستاگرام و فضای مجازی با او کل کل کردم که او و نوچه‌هایش مرا ربودند تا ادب کنند. آنها پس از چند ساعت مرا رها کردند. حالا از او شاکی هستم.

بازداشت مرد آدم‌ربا

با این شکایت مأموران به ردیابی اشکان پرداختند و حدود یک ماه بعد رد وی را در غرب تهران یافتند و او را بازداشت کردند.

فیلم سیاه پسر گریان

تحقیقات درباره پرونده آدم‌ربایی اشکان آغاز شده بود که پسر 23ساله‌ای به پلیس آگاهی رفت و پرده از جنایت سیاهی که اشکان ۵ سال قبل رقم زده بود برداشت.

پدرام گفت: ۵ سال قبل وقتی که ۱۸ سال داشتم با اشکان روبه‌رو شدم. ما با هم اختلاف کوچکی داشتیم. یک شب او نوچه‌هایش را سراغم فرستاد. آنها مرا ربودند و به ساختمانی نیمه‌کاره بردند. آنجا اشکان و نوچه‌هایش به شدت مرا تحقیر کردند. سپس نوچه‌هایش دست و پایم را گرفتند و او وحشیانه مرا آزار داد. آنها حتی از جنایت سیاه فیلم گرفتند. در این ۵ سال همیشه به‌دنبال اشکان بودم اما او فراری بود. من از ترس آبرویم حتی جرأت نکردم از او شکایت کنم تا اینکه فهمیدم به تازگی به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شده است. من حالا خواستار رسیدگی به پرونده‌ام هستم.

پسر جوان فیلم سیاهی را که اشکان و نوچه‌هایش او را آزار داده بودند به پلیس ارائه داد.

در دادگاه

در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد اشکان و نوچه‌هایش پسر جوان را وحشیانه کتک زده، شکنجه و آزار داده‌اند، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

این در حالی بود که پرونده آدم‌ربایی وی همچنان در دادسرا تحت رسیدگی قرار دارد.

در جلسه رسیدگی به پرونده آزار سیاه پسر جوان، پدرام به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: من بعد از آن شب سیاه دچار شوک بزرگی شدم. حتی در این سال‌ها نمی‌توانم از خانه بیرون یا سر کار بروم. او زندگی مرا سیاه کرد و از من فیلم گرفت. من برای او اعدام می‌خواهم.

من دیوانه کارت قرمزی‌ام

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد.

وی گفت: من دیوانه هستم و کارت قرمز دارم. اتهام آزار پدرام را نیز قبول ندارم و اگر او فیلمی ارائه داده که ثابت می‌کند او را آزار داده‌ام، من آن زمان حال طبیعی نداشتم که دست به این کار زدم.

با این ادعا پرونده گنده لات تهرانی به پزشکی قانونی ارسال شد تا کارشناسان درباره سلامت روانی وی اظهار نظر کنند. پس از اظهار نظر کارشناسان پزشکی قانونی درباره این پرونده حکم صادر خواهد شد.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 10
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹
  4 0
  متاسفانه این ها اعدام نمیشن و کمک وکیل در میرن
 • IR ۰۸:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹
  6 0
  قبول دیوونه ای ؟ دوونه جاش تو دیوونه خونه هست اون هم دیوونه زنجیری که اگر رها باشه به مردم از مرد و زن و پیر جوون رحم نمیکنه ، پس یا اعدام یا زنجیررشدن به تخت برای بقیه عمر
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹
  5 0
  بیصبرانه منتظر اشکان کثافتم. (ارادتمند: چوبه دار)
 • IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹
  4 0
  قوه قضاییه جنایتکاران رامجارات و رسانه ای کنید ملت این رامی خواهد
 • علی IR ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹
  2 0
  این تجاوز ، در واقع تجاوز ناموسی به جامعه است ؛ حالا هی کوتاهی کنید تا افراد بیشتری قربانی شوند
 • کامی IR ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۹
  0 2
  تقصیره خودته که رفتی کل کل کردی باهاش
 • IR ۱۰:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
  0 0
  تکرار جنایت انجام شده اعدام برای لات و نوچه هاش درس خوبی میتونه باشه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس