دلجویی از خانواده یک شهید واقعه هشتم مهر ماه در زاهدان

زاهدان- نماینده مقام معظم رهبری در سیستان وبلوچستان و استاندار در منزل یکی دیگر از شهدای اهل سنت واقعه هشتم مهرماه زاهدان حاضر شده و از خانواده این شهید دلجویی کردند.

به گزارش مشرق، آیت‌الله مصطفی محامی صبح امروز شنبه با حضور در منزل خانواده شهید «امیرحسین پرنیان» ضمن دلجویی، به خانواده شهدای هشتم مهر ادای احترام کرد.

همچنین مادر شهید «امیرحسین پرنیان» نیز در این دیدار، گفت: فرزند بنده هجده ساله و سرمایه زندگیمان بود که شهادتش موجب مشکلات روحی خانواده شده و امیدواریم خون فرزندمان پایمال نشود.

وی ادامه داد: ساعت ۱۸ و ۵۰ روز جمعه هشتم مهرماه از بیمارستان با بنده تماس گرفته و خبر شهادت فرزندم را اعلام کردند.

همچنین عموی شهید امیرحسین پرنیان نیز مواضع نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان را در خصوص واقعه هشتم مهرماه زاهدان منصفانه دانست و گفت: برخورد با خاطیان و برقراری عدالت عامل آرامش بیشتر خانواده شهدای هشتم مهرماه زاهدان خواهد بود.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان وبلوچستان در این دیدار، گفت: بنده از روز اول خواستار بررسی جامع، منصفانه و برخورد بازدارنده با افراد خاطی بودم تا احقاق همه اطراف قضایا صورت گیرد و خانواده شهدا باید گلایه‌های خود را بیان کنند چراکه تاکید مقام معظم رهبری احقاق حق و برخورد با افراد متخلف است.

آیت‌الله مصطفی محامی ادامه داد: دشمن به هر بهانه به دنبال ایجاد درگیری، اختلاف و دوقطبی سازی به بهانه اقوام و مذاهب و گروه‌های سیاسی بوده و اعزام هیئت از سوی مقام معظم رهبری هم پادزهری برای این اقدام دشمن بود.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان در واکنش به سخنان مادر شهید پرنیان نیز گفت: شهدا دارای جایگاه رفیعی هستند و ما به جایگاه آن‌ها قبطه می‌خوریم اما خانواده شهدا همواره با درد فراغ روبرو هستند که باید همواره به لطف خدا امیدوار باشیم.

آیت‌الله محامی اضافه کرد: باید اتفاق رخ داده را از طریق قانون پیگیری نمائید چرا که بنده با رئیس دستگاه قضا و رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح صحبت داشتم که هر دو تاکید داشتند کار را بدون هیچ ملاحظه و تنها برای احقاق حق مردم دنبال خواهند کرد و توصیه داشتند که هر کس دارای اطلاعات و اسناد است برای تکمیل سریع‌تر پرونده‌ها رجوع کند و همینطور خانواده شهدا و جانبازان و بنده نیز بر لزوم سرعت و دقت در فرایند رسیدگی در دادگاه تاکید داشته ایم تا با رعایت عدالت مقداری از درد خانواده‌ها کاسته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس