جهاد اسلامی: دشمن صهیونیستی منتظر عملیات‌های بیشتر باشد

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد، تا زمانی که سیاست ترور فرماندهان و رزمندگان مقاومت ادامه داشته باشد، اقدام نظامی علیه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، متوقف نخواهد شد.

به گزارش مشرق، اردوگاه جنین واقع در فلسطین، از صبح امروز (دوشنبه، ۲۹ خرداد)، شاهد درگیری بی‌سابقه‌ای میان نظامیان صهیونیست و نیروهای مقاومت فلسطین است.

نظامیان صهیونیست که امروز نیز به بهانه دستگیری چند نیروی مقاومت تحت تعقیب، به جنین یورش برده بودند، ناگهان خود را در کمین نیروهای مقاومت دیدند. «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد نیروهای مقاومت موفق شده‌اند یک بمب در مسیر خودروی ارتش رژیم صهیونیستی منفجر کنند و آن را از کار بیندازند.

پایگاه خبری فلسطین الان به نقل از سرایا القدس گزارش داد، این اقدام قهرمانانه رزمندگان جهاد اسلامی در جنین، نشان داد که رژیم صهیونیستی در برابر اصرار ملت فلسطین برای ادامه دادن مبارزه تا بیرون راندن این رژیم، عاجز و درمانده است.

این جنبش فلسطینی تأکید کرد که عملیات «بأس الاحرار» که در جنین صورت گرفت، باعث شد که رژیم صهیونیستی در یک کمین گرفتار شود که به دنبال آن، شماری از نظامیان صهیونیست زخمی شدند و برخی از تجهیزات آنان از کار بیافتد.

سرایا القدس همچنین گفت: تا زمانی که سیاست ترور [فرماندهان و رزمندگان مقاومت] ادامه داشته باشد، اقدام نظامی علیه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، متوقف نخواهد شد و دشمن اسرائیلی باید منتظر عملیاتهای بیشتر باشد.

در کمین نیروهای مقاومت هفت نفر از نظامیان صهیونیست زخمی شدند.رژیم صهیونیستی برای مقابله با رزمندگان مقاومت، نیروهای پشتیبانی و تجهیزات بیشتری به محل درگیری اعزام کرد اما نتوانست، آتش درگیری آغاز شده را خاموش کرد.

متجاوزان که دیدند نمی‌توانند از کمین نیروهای مقاومت خارج شوند،مجبور شدند از نیروی هوایی ارتش اشغالگر کمک درخواست کنند. امری که موجب شد، برای نخستین‌بار طی ۲۰ سال اخیر و پس از انتفاضه دوم، رژیم صهیونیستی به حمله هوایی علیه جنین دست بزند. بالگردهای نظامی این رژیم تلاش کردند تا با هدف قرار دادن منطقه درگیری میان نیروهای مقاومت و نظامیان اسرائیلی، راه را برای عقب‌نشینی اشغالگران باز کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس