کد خبر 149319
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۴

پسر جوان که متهم است در جریان یک تصادف ساختگی پدرش را به قتل رسانده است در دور دوم محاکمه اش منکر اتهام خود شد.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، در این پرونده سعید 32 ساله متهم است در تاریخ چهارم آبان ماه سال 88 پدر خود را در یک تصادف ساختگی در لواسان به قتل رسانده است.

او پس از محاکمه در شعبه 74 دادگاه کیفری به فساد محکوم شده بود که حکم مجازاتش از سوی قضات دیوان عالی کشور نقض و پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده بود.

صبح امروز جلسه دادگاه با حضور اولیای دم متهم با وکلای مدافعش در شعبه 113 دادگاه کیفری و به ریاست قاضی محمدسلطان همت‌یار برگزار شد.

در ابتدای جلسه دادگاه سیدرضایی، نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده تنها دختر بزرگ مقتول تقاضای قصاص کرده و دیگر اولیای دم رضایت خود را اعلام کرده اند.

سپس دختر بزرگ مقتول در جایگاه حاضر شد و با طرح شکایتش گفت: مطمئن هستم سعید به طور عمدی پدرمان را به قتل رسانده است، به همین خاطر برای او تقاضای قصاص دارم و حاضر هستم سهم دیه دیگر اعضای خانواده‌ام را پرداخت کنم.

وکیل شاکی نیز در این باره اظهار داشت: براساس گزارش جدید کارشناسان تصادفات نقشه حادثه منطبق با معیارهای فنی متعارف کارشناسی تصادفات نمی باشد و این مورد از شمول حوادث معمولی در رانندگی خارج می باشد. این گزارش نشان‌دهنده عمدی بودن تصادف است.

رئیس دادگاه با تفهیم اتهام قتل عمدی به سعید از او خواست به دفاع از خود بپردازد که پسر جوان اظهار داشت: شب حادثه به همراه برادر و پدرم راهی لواسان شدیم، صبح در حال جابجا کردن خودروی فلیزر بودم که نمی دانم چه شد که چرخ جلو روی پدرم رفت سریع او را به سمت بیمارستان انتقال دادیم که امدادگران اورژانس در میان راه اعلام کردند او فوت شده است. من علاقه زیادی به پدرم داشتم و قتل او هیچ سودی برای من نداشت.

وکیل متهم نیز در پایان خواستار بررسی صحنه تصادف از سوی تیم کارشناسی 5 نفره شد.

قضات دادگاه پس از آخرین دفاعیات متهم ختم رسیدگی به این پرونده را اعلام کرده و برای صدور رأی وارد شور شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس